Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: انتشار شماره هفتم مجله پلک باز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به دوستان همیشگی مجله پلک باز و دوستداران مجلات الکترونیکی به خصوص از نوع بازی . این شماره ای که روبه روی شما هست یکی از بهترین و پر محتوا ترین مجلات منتشر شده از گروه پلک باز هست که امید وارم از این شماره نهایت لذت و استفاده را ببرید . در این شماره هم مطالب بسیار خوب و تخصصی به چاپ رسیده است و با گرافیک خوب و سطح بالا هماهنگی خاصی پیدا کرده است . در دنیای سخت افزار پلک باز هم مقاله ای جالب برای شما اماده کرده ایم که خواندن ان هم خالی از لطف نیست .با تشکر از شما دوستان عزیز . سایت ما :
www.pelkbaz.ir [تصویر:  iak3utf2np1b25d6g.jpg]لینک از سرور مدیافایر

Amir Game

باز 2 باره بــــــــ معلوم نیست!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تولد یک سالگی تون هم مبارک[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سپاس از مجلوتن.
حجم=33.6 مگ
داره دان میشه
خیلی عالی بود اما آخر سر هم نویسنده برتر سال رو اعلام نکردید . ذوق مرگ شده بودیم  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظر من از نظر محتوا این قوی ترین شماره مجله پلک بازه من که هر چی داشتم  رو کردم نویسنده سال بشم اما شنیدم میلاد قدیمی تره . پس میلاد نویسنده سال هستش  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من که همیشه مجلتون رو دوست داشتم، تلاشتون برای مجله، تحسین برانگیزه! ممنون![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عالی بود جواد جان، مثل همیشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] منتظر بهترین نویسنده سال هم هستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این شماره هم از نظر محتوا هم از نظر کیفیت بهترین نسخه از مجله بود که تا الان منتشر شده .[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در همین جا از آقا جواد بخاطر زحماتی که میکشه تشکر میکنم .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نویسنده برتر خودم هستم حرف زدید همتون را اخراج میکنم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
(09-11-2013, 01:01 PM)'spartacus' نوشته است: [ -> ]این شماره هم از نظر محتوا هم از نظر کیفیت بهترین نسخه از مجله بود که تا الان منتشر شده .[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در همین جا از آقا جواد بخاطر زحماتی که میکشه تشکر میکنم .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نویسنده برتر خودم هستم حرف زدی همتون را اخراج میکنم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

آقا به این تازه وارد ها بها بدید  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن امیر سینا برجسته؟! این توی همه شماره ها هستش که [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] پس مطلبش کو!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دو سه شماره مطلب نمیزاره ولی اسمش هستش ؟! حالا حال میده نویسنده سال هم بشه [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من که به شخصه فقط از پلک باز و  گیمفا+ خوشم میاد و طرفدار سر سخت این دو مجله هستم به خصوص  پلک باز که الان یک سالشه و بهش تبریک میگم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
این شمارتون ازهمه نظر بسیار عالی بود به خصوص نقد ها که خیلی زیبا نوشته شده  بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
در ضمن باید یه خسته نباشید به اقا جواد و افراد گروهش بگیم که در طول این مدت مجله خوبی رو درست کردن و  رایگان برامون گذاشتن تا دانلود کنیم و بخونیم و لذت ببریم[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دست شما مرسی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
(09-11-2013, 01:05 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]
(09-11-2013, 01:01 PM)'spartacus' نوشته است: [ -> ]این شماره هم از نظر محتوا هم از نظر کیفیت بهترین نسخه از مجله بود که تا الان منتشر شده .[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نویسنده برتر خودم هستم حرف زدی همتون را اخراج میکنم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

آقا به این تازه وارد ها بها بدید  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن امیر سینا برجسته؟! این توی همه شماره ها هستش که [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] پس مطلبش کو!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دو سه شماره مطلب نمیزاره ولی اسمش هستش ؟! حالا حال میده نویسنده سال هم بشه [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من فقط تو این 2 تا شماره آخری بنا به دلایلی که ممکنه بدونی ([img]images/smi/s0 (66).gif[/img]) نبودم! از شماره بعد به صورت Full Time هستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نویسنده سال هم میشم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب خدا رو شکر که داریم پیشرفت میکنیم
به امید اینکه اسپانسر هم پیدا کنیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3