Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مقایسه مدل جدید ps vita ومدل قدیمی آن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Delsin Rowe

امروز مقاله ای کوتاه در رابطه با مقایسه مدل های جدید و قدیمps vita  منتشر شد که در ادامه شما را در جریان محتوا آن قرار خواهیم داد.
سونی درهفته اخیر به شرح فاکتور های مثبت مدل جدید این محصول پرداخت که مهمترین آن را قیمت مناسب این محصول اعلام نمود که دست مخاطب برای خرید را بسیار بازگذاشته است.از دیگر ویژگی های خوب مدل جدید این محصول نسبت به مدل قدیمی آن می توان به حدود 20 درصد باریک شدن آن اشاره کردهمچنین گفته می شود روشنایی صفحه نمایش حدود 15 درصد ارتقا یافته است و گفته می شود راندمان و عمر مفید باتری مدل جدید این محصول بسیار بیشتر شده است شایان به ذکر است صفحه نمایش LED جایگزین صفحه نمایش LCD در مدل جدید این محصول شده است.
مدل جدید PS Vita با قیمت 18980ین (در حدود 190 دلار)در تاریخ دهم اکتبر سال جاری میلادی در ژاپن عرضه خواهد شد و این موضوع مبهم است که آیا سونی دست به انتشار این محصول در غرب خواهد زد واگر این اتفاق بیافتد زمان عرضه آن چه زمانی خواهد بود؟
حال می خواهیم به مقایسه تصویری این دو مدل که تصاویر آن از طرف کاربران ژاپنی سایتNeoGAF ارسال شده بپردازیم.
[تصویر:  vita2-2-610x748.jpg]

این تصویر توسط کاربر سایت مذکور بانام کاربری Hip hop منتشر شده که تصویر بالا مختص به مدل قدیمی ps Vita وتصویر پایین مربوط به نسخه جدید آن است.
با کمی دقت می توان متوجه شد که نسخه جدید کمی پهن تر شده است.
[تصویر:  vita2-1-610x457.jpg]
این تصویر هم توسط کاربر دیگری از سایت مذکور بانام کاربری benny-b منتشر شده که به مقایسه دو محصول در حال اجرای بازیUncharted: Golden Abyss
پرداخته است.در این تصویر هم تصویر بالا مختص به مدل قدیمی و تصویر پایین مربوط به مدل جدید این محصول است.
نظر شما در رابطه با تصویر پایین ودر کل در رابطه با این مقاله کوتاه چیست؟
تذکر:منظور از پهن تر شدن همان افزایش حجم است

منبع:http://www.ign.com/articles/2013/09/11/o...ges-emerge
مترجم:amir m13
تاریخ انتشار خبر:11 سپتامبر
عكس ها خرابه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

Delsin Rowe

(09-12-2013, 03:08 PM)'sasmsung' نوشته است: [ -> ]عكس ها خرابه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
عکس ها مثل آیینه شفافه و مشکلی نداره.منظور شما از خرابی چیه؟یعنی نشون نمیده،احتمالا مشکل از نتتونه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نه داداش راست میگه عکس ها خرابه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Delsin Rowe

(09-12-2013, 03:17 PM)'Amir Fenix' نوشته است: [ -> ]نه داداش راست میگه عکس ها خرابه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پس برای چی برای من نشون میده؟حالا اگه واقعا خرابه دیگه شرمنده کاری از دست من بر نمیاد،لطفا به سایت منبع برید وتصاویرو اونجا ببینید.
بازم شرمنده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واسه اینکه سایت IGN شیلتره عکس ها نشون داده نمیشه، یه جا آپلود کن...

Delsin Rowe

[تصویر:  vita2-2-610x748.jpg]
این تصویر اولی
[تصویر:  vita2-1-610x457.jpg]
اینم دومی.اگه بازم نتونستید تصاویرو ببینید و خیلی مشتاق به دیدن  اونا هستید آدرس ایمیلتونو تو یه پیام خصوصی به من بدید تا واستون بفرستم(تصاویرو تو کامپیوتر شخصیم دارم)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 اگه تونستید ببینید اطلاع بدید تا خیالم راحت شه.