Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش آنلاین بازی Arma 3 اختصاصی کلن Elite
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(09-24-2013, 11:20 PM)'.W.A.T.$' نوشته است: [ -> ]اموزش کپی هست ! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] 

و ناقص
کی میگه کپیه ؟؟؟؟ از کجا کپی شده ؟؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
(09-24-2013, 11:20 PM)'.W.A.T.$' نوشته است: [ -> ]اموزش کپی هست ! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] 

و ناقص

از کدوم سایت؟
اگر کپی هست بگید تا من علتش رو بگم!چون خود من تو سایت IDGame و PardisGame این مطالب رو کپی کردم!
این آموزش هم ناقص نیست!اگر هم سایت دیگه ای به غیر از 2 سایت بالا آموزش رو زدند بدونید که از رو ما تقلید کرده اند!
چون این آموزش تو هیچ فروم یا سایت خاصی نیست!کرکش رو یکی از دوستانم بهم داده!
اموزش عالی هست و کامل....نهایت سپاس
نمیدونم چرا این بازی تو ایران ممنوع شده
ما که الان تو بخش مولتی پلیر ایرانی هستیم (opfor) و پدر صاحاب دشمن رو هم در آوردیم .
اخه چرا هم تیمی های ما باید عرب باشند و نه ایرانی ها.
هر وقت یه دونه ایرانی میبینیم کلی حال میکنیم و اموزشش میدیم  تا پرچم ایران تو جنگ مجازی هم بالا باشه.

مگه جرمه بعد یه روز کاری بازی به این باحالی بکنیم.
البته پدر اینترنت رو در میاره

چرا بازی ساز های ایرانی دست به کار نمیشن تا مراحل ایرانی رو بسازند

سلام
لینک کرک مشکل داره...هر کاری کردم دانلود نشد !
لطفا اگه کرک رو دارید آپلود کنید برامون لینکش رو بدید...
ممنون
(03-22-2016, 12:58 PM)sobhan.m نوشته است: [ -> ]سلام
لینک کرک مشکل داره...هر کاری کردم دانلود نشد !
لطفا اگه کرک رو دارید آپلود کنید برامون لینکش رو بدید...
ممنون
با سلام
دوست عزیز تاریخ ارسال این پست برای سال 2013 یعنی سه سال پیش هست و تاریخ آخرین ارسال سال 2014 هست.
این روش به احتمال زیاد دیگه منسوخ شده و جواب نمیده و ایجاد کننده تاپیک هم دیگه آنلاین نشده که این روش رو بروز رسانی بکنه.
صفحه‌ها: 1 2