Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سونی:کسانی که زودتر GTA V را بازی کنند بن نمیشوند!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سونی در این باره روشن میکند که نمی تواند کسانی را که زودتر GTAV را بازی کرده اند بن کند.این صحبت ها به طور مستقیم از طرف یوشیدا گفته شده است.
[تصویر:  gta-v-artwork_1.jpg]
 یکی از دارندگان PS3در صفحه ی توی*ر یوشیدا پرسیده بود:اگر GTA V را زودتر از موعد مقرر بازی کنم بن خواهم شد .؟
و وی در پاسخ گفت:من شک دارم که بن بشید.
این یگ خبر خوب برای دارندگان کنسول PS3 است.اگر هم اکنون نسخه ی کپی این عنوان به دستشان رسیده درنگ نکنند
وبازی کنند.
منبع
یک خالی بندی محض اونا میخوان که زودتر بازیش کنن تا بنشون کنن
(09-15-2013, 12:28 PM)'hesam.crysis' نوشته است: [ -> ]یک خالی بندی محض اونا میخوان که زودتر بازیش کنن تا بنشون کنن

خود یوشیدا گفته بن نمیشید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
میدونم گفته خب میخواد ملت برن بازی کنن با خیال راحت بنشون کنه بعدشم راکستار میتونه بخاطر این حرفش اعتراض کنه چون باید همه ی کنسولا با تاریخی که معین کرده بازی با GTA V رو شروع کنن
سلام دوستان.
من میخوام برای gta v فلش 16 گیگ بخرم.باید usb 3 باشه یا usb 2?
(09-15-2013, 01:04 PM)'two' نوشته است: [ -> ]سلام دوستان.

USB3باشه بهتره !
نگاه کنید خدایی.... راکستار این همه نسخه PS3 رو برای سونی تبلیغ کرد، آخری هم سونی به کاربرا می گه برید نسخه کپی رو بخرید.... ولی دم مایکروسافت گرم... با اینکه خیلی روابط دوستانه ای با راکستار نداره ولی کاربرارو بن می کنه تا نسخه اصل رو بخرن... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فکر کنم دلیل اینکه ماکرو از راکستار حمایت کرده این باشه که بگه"من همیشه حمایتت میکنم.فقط دل بربچه های pc دا رو نشکن و واسشون منتشر کن تا بجاش الان یه سودی کنی و بعد بچه های pc دار مخصوصا ایرانیا بتونن کپی بزنن تو رگ"[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
(09-15-2013, 01:04 PM)'two' نوشته است: [ -> ]سلام دوستان.

حالت خوبه؟؟؟
فرقی نمیکنه چون PS3ها USB3 پشتیبانی نمیکنند
یادت باشه وقتی خریدی فرمتش کنی به Fat32