Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: روز شمار نسخه PC بازی gta V کاملا جعلی است!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Delsin Rowe

شاید خیلی از طرفداران با انتشار روز شماری  که زمان عرضه این بازی را برروی PC  را نشان میداد ،تحریک شده باشند .سایت RockstarAnnouncement.com  جدیدا روز شماری را به راه انداخته که نشان میدهد نسخه PC بازی مذکور تا 15 روز دیگر منتشر می شود.اگر شما به بخش کدنویسی آن صفحه مراجعه کنید با نشانه های شفافی روبرو می شوید که به یقین حاکی از انتشار رسمی این بازی برروی پلتفرم مذکور می باشد.
[تصویر:  _1379290374.jpg]
اولین دلیل که حکایت از جعلی بودن این روز شمار دارد این است که هیچ پیوندی بین این روز شمار وسایت رسمی راک استار وجود نداردو حتی هیچ اشاره ای هم به سایت  رسمی راک استار نشده و اینکه تا به الان هیچ روز شماری  با محتوا مذکور در صفحه رسمی راک استار وجود  ندارد.
دلیل دوم اینکه شما اگر به حساب های YouTube وTwitter  دقت کرده باشید متوجه می شوید که اشتراکات زیادی دارد که باعث رفع ابهام می شود اما در مورد این صفحه هیچ منبع معتبری نیست که آن را تایید کرده باشد که لااقل رفع ابهام شود با اینکه این سایت با این کار به طور زیادی در جو عمومی بزرگ نمایی کرده است که همین امر باعث بازدید زیاد از آن شده است.اما آخرین ومهمترین دلیل که نشان می دهد راک استار در پشت این سایت نیست این است که شما فقط کافیست اطلاعات مربوط به این سایت را مشاهده کنید تا متوجه شوید که این سایت توسط چه کسانی پشتیبانی می شود.
بفرمایید این هم اطلاعات مربوط به سایت:
Registration Service Provided By: Namecheap.com
Visit: http://namecheap.com
Registered through: eNom, Inc. 
این سایت در تاریخ 10 سپتامبر یعنی هفته پیش شروع به کار کرده و تاریخ پایان کار آن ها هم در همین تاریخ در سال 2014 اعلام شده است.
به احتمال خیلی ضعیف شاید راک استار به طور کاملا مخفیانه از این سایت حمایت و پشتیبانی می کندو ما خبر نداریم.
به نظر نویسنده این مقاله شاید کسانی از روی عقده قصد دارند راک استار را وارد حاشیه کنندو باز به نظر او در حالی که خیلی از ما ها در آرزو این هستیم که این بازی برای pc تایید شود اما به نظر او هنوز زود است که در این باره صحبت کنیم و باید منتظر تاییدیه سایت رسمی راک استار باشیم نه سایت هایی هم نام یا شبیه به سایتRockstarAnnouncement.com .
بازی gta v در روز آینده برروی XBOX360 وPS3 منتشر خواهد شد.

منبع:http://www.cinemablend.com/games/GTA-5-P...59115.html یاhttp://n4g.com/news/1355037/gta-5-pc-rel...te-is-fake
مترجم:AMIR M13
تاریخ انتشار خبر:15 سپتامبر
عجب آدمایی پیدا میشنا.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
فوق فوقش 1 ماه 2 ماه بخوان طولش بدن(اگه بخوان بزنن) و اگه بخواد تا 1 سال واسش صبر کنی میخوام که صد سال سیاه ندن.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
من فکر نمی کنم دروغ باشه راکستار داره مخفیانه این کار رو میکنه وگرنه دلیلی نداره بیان سایت بزنن چون بخوان راکستار رو زمین بزنن عمرا.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ناامیدمون کردی[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
عجب آدمای بیکاری پیدا میشن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست عزیز بیخودی جو منفی نده،GTA V برا PC میاد ماهم منتظرشیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه برای PC نده امیدوارم یک میلیونم نتونه فروش که که حتما میکنه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
از اولین نمره ای که ازش منتشر شد معلوم بود که کارشون نسبت به GTA IV افت داشته[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

Delsin Rowe

(09-16-2013, 01:54 PM)'Ronan' نوشته است: [ -> ]دوست عزیز بیخودی جو منفی نده،GTA V برا PC میاد ماهم منتظرشیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه برای PC نده امیدوارم یک میلیونم نتونه فروش که که حتما میکنه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
از اولین نمره ای که ازش منتشر شد معلوم بود که کارشون نسبت به GTA IV افت داشته[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

خواهش می کنم یه بار دیگه مطلب رو بخونید.من هیچ جا ننوشتم واسه پی سی نمیاد.نوشتم روز شمار جعلیه.
من خودم هم پی سی بازم و دوست دارم این عنوان رو پی سی تایید بشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]