Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: David Cage : ساخت بازی برای PS4 آسانتر از PS3 است !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود.
حتما جناب David Cage معرف حضور شما دوستان است. دیروز ایشان طی صحبت هایی با سایت official playstation magazine بیان کردند که نسل جدید کنسول ها با توجه به سخت افزار بالایشان میتوانند بازیهایی با جزئیات بیشتر و بهتری داشته باشند.
نقل‌قول:  اگر شما در بازی بخواهید هیجانات ناگهانی و احساسات رو نشون بدید با توجه به قابلیت های جدید تکنولوژی توانایی بیشتری دارید
Cage در ادامه افزود با تمام این صحبت ها نباید فراموش کنیم که سخت افزار تنها یک وسیله است!
نقل‌قول:  اما باید یادمون باشه که این سخت افزارا فقط یه وسیله هستن! اگه شما قبلا Shooter میساختید الان میتونید Shooterهای بهتری بسازید. اگر میخواهید هیجانات و احساسات رو نشون بدید الان میتونید هیجانات و احساسات بیشتری رو نشون بدید و این دقیقا چیزی بود که ما سعی داشتیم با نمایش دموی Dark Sorcerer به همه نشون بدیم، خواستیم نشون بدیم که چه جزئیات و ریزکاری هایی رو میتونید ایجاد کنید
نقل‌قول:  ما این کار رو با ژانر کمدی و خنده دار انجام دادیم ولی خب شماها میتونید با هر ژانری که میخواید همین ها رو داشته باشید. این چیزیه که نسل جدید واسه ما به ارمغان آورده... این یه وسیله ی بهتره
ایشان در ادامه بیان کردند که کیفیت گرافیکی یکی از چیزهایی بوده که برای ایشان خیلی جالب و مهم بوده و این موضوع که در کنار بخش multiplayer کنسول بخش اجتماعی به راحتی قرار میگیرد.
نقل‌قول:  و در واقع من خیلی خوشحالم از این موضوع که ساخت و تولید بازی برای PS4 خیلی راحتتر از PS3 هستش و این واسه ما معنیش اینه که حالا میتونیم وقت بیشتری برای محتوای بازی بذاریم تا اینکه با تکنولوژی اون بجنگیم.
ایشان همچنین در مورد بازی Beyond نیز صحبت هایی میکند:
نقل‌قول:  چیزی که Beyond در موردش هست... شما توی این بازی عاشق میشید...شما یه بچه هستید، شما یه نوجوون هستید، شما یه جوان هستید. این چیزیه که بازی در موردشه... شما در موافق مختلف چیزهای مختلفی هستید.
[تصویر:  PLT87.ten_cage.tri2_.jpg]

با توجه به این صحبت ها باید منتظر نسل جدید و بازیهای اون باشیم... امیدوارم هرچه سریعتر کولاک به پا شود.

ممنون officialplaystationmagazine
بدون شرح [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
منبع؟؟؟؟ از سایت فارسی زبان کپی باشه بسته میشه
کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است
بسته شد
دوستان.. عزیزان..
ایشون منبع رو گذاشته از officialPS
شما اول اون منبع فارسی رو که میگید ازش کپی شده رو نشون بدید بهشون و بعد با دلیل تاپیک رو قفل کنید
ممنون ازتون
(09-16-2013, 04:35 PM)'BiGReD' نوشته است: [ -> ]دوستان.. عزیزان..
ایشون منبع رو گذاشته از officialPS
شما اول اون منبع فارسی رو که میگید ازش کپی شده رو نشون بدید بهشون و بعد با دلیل تاپیک رو قفل کنید
ممنون ازتون

حامد جان ! برادر! وقتی تو نوشتش زده نقل قول ، یعنی صد درصد از یه سایت فارسی زبان کپی کرده متنشو که جداکنندش بعنوان نقل قول کپی میشه! 
تشکر!

نقل‌قول: حامد جان ! برادر! وقتی تو نوشتش زده نقل قول ، یعنی صد درصد از یه سایت فارسی زبان کپی کرده متنشو که جداکنندش بعنوان نقل قول کپی میشه! 
تشکر!
من که متوجه نشدم شما منظورتون چیه؟ اگه میگید چرا نقل قول گذاشتم خب عزیزم شما واسه نقل قول از Cage ممکنه دونقطه (:) بذارید اما من ترجیح میدم حرفای محاوره ای رو داخل تگ نقل قول قرار بدم... این مثله امضای من توی اخبارم هستش... ! حالا نمیدونم این کجاش میگه من کپی کردمش؟

پ.ن: هرگز فکر نمیکردم روزی برسه که بخوام بخاطر اینکه چرا از تگ نقل قول استفاده کردم توضیح بدم!!! یحتمل داریم به پایان دنیا نزدیک میشیم!!!
دوستان راست میگه دیگه وقتی از نقل قول استفاده میکنه یعنی از سایت دیگه کپی کرده . یکم به دور ورق خودتون نگاه کنید .
کاراموز ها هم پیدا کردن زیاد نقص هم هنر نیست ها .[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
شماها هم فقط منتظرید از یکی یه گیری پیدا کنید .که چی بشه اخه
کو از کجا کپی کرده
زحمت کشیده این همه متن رو ترجمه کرده جایه تشکرتونه؟ 
درود.
بیخیال حواشی... بهتره به بحث اصل بپردازیم.
با توجه به این صحبت ها اگر واقعا ساخت بازی برای ps4 ساده تر از ps3 باشه باید کم کم ساخت بازی واسه نسل قدیم به اتمام برسه! خدا بیامرزه انحصاری های ps3 رو ... !