Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: گزارش:"عرضه زودهنگام GTA V" در دست تحقیق توسط RockStar
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  gtainvestigate_610.jpg]

اگر طی 24 ساعت گذشته به اینترنت مراجعه کرده باشید، دانسته اید که بعضی از افراد، GTA V را زود تر از موعد دریافت کرده اند.،RockStar به دنبال این است که بداند : چه گونه این اتفاق رخ داده؟!

RockStar طی بیانیه ای در سایت
[font]GamesIndustry.biz[/font]گفته :
نقل‌قول: "ما در حال تحقیق راجع به فروش زود هنگام این بازی برای مشخص کردن دلیل و چگونگی انجام آن هستیم"    

طبق گزارشات فروشندگان اینترنتی مانند Amazon

نسخه های بازی را به کسانی که پیش خرید کرده اند فرستاده است

GTA V به طور رسمی در روز سه شنبه 17 سپتامبر 2013 منتشر میشود. برای دیدن جدید ترین تریلر بازی به [font]اینجا[/font] مراجعه کنید

نقل‌قول: قسمت بزرگ و بد این عرضه زود هنگام، شیوع اسپولر(Spoiler) ها در اینترنت است. RockStar میخواهد همه ی مردم GTA V را یک مسیر تجربه کنند، بدون اطلاعات قبلی از داستان بازی و غیره...

این اصرار برای مقابله با این لیک(Leak : عرضه زود هنگام، شیوع) ها قابل تحسین است. بعد از آخرین لیک(Leak) از Sony، من تعجب میکنم اگر انتشار بازی بعدی RockStar سختگیرانه تر و استاندارد باشد.

[font]منبع[/font]
آخه مجبورید خبر تکراری بزنید
کپی از منابع فارسی

دوست عزیز با کمی دقت توی متن بسیار ساده خبر خودت میتونستی اون رو ترجمه کنی و نیاز به کپی کردن از روی دست کسی نداری. البته من در جایگاهی نیستم که نصیحت کنم فقط به صورت دوستانه میخوام بگم که بهتره جای مصرف کننده کمی هم تولید کننده باشی. من به شخصه حاظرم هر کمکی، هر کسی واسه ترجمه خبر نیاز داره بهش بدم.
موفق و سربلند باشید.
بسته شد