Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Ryse: Son of Rome بر روی Xbox One در رزولوشن 1080p اجرا خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Ryse_-_Cinematic_2_-_jpg-521367c1c6a07.jpg]
بازی زیبای Ryse: Son of Rome شرکت قدرتمند Microsoft ، قرار است بر روی کنسول نسل بعد این شرکت یعنی Xbox One در رزولوشن 1080p اجرا شود . آقای Aaron Greenberg از Microsoft در صفحه رسمی Twitter خود در پاسخ به سوال یکی از کاربران در مورد این که آیا بازی های  Xbox One بر روی Xbox One در رزولوشن 1080p اجرا می شوند ، اعلام کرده است که :
من فقط می توانم در مورد بازی های خودمان صحبت کنم . من می دانم که عناوین Ryse: Son of Rome و Forza بر روی کنسول Xbox One در رزولوشن 1080p اجرا خواهند شد .
Aaron Greenberg  -  September 14
علاوه بر آن تعداد 3 کلیپ نیز از بازی Ryse: Son of Rome منتشر شده است که از درون بازی بوده و اجرای حرکات و نحوه کشتن دشمنان را به ما نشان خواهد داد . ( در حال حاضر کلیپ ها برای دانلود در دسترس نیستند ) .
Ryse: Son of Rome در تاریخ November 22 ، 2013 برای کنسول نسل بعد Microsoft ، به طور انحصاری عرضه خواهد شد .

منبع
مگه قرار بود رو چه رزولوشنی اجرا بشه؟ دیگه در نسل هشتم با وجود Ultra HD یه دونه 1080p که دیگه قمپز نداره که! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
هیچکدومتون یاد تون نبود که منبع رو نذاشتم :|
(09-16-2013, 03:53 PM)'Expellite' نوشته است: [ -> ]مگه قرار بود رو چه رزولوشنی اجرا بشه؟ دیگه در نسل هشتم با وجود Ultra HD یه دونه 1080p که دیگه قمپز نداره که! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تازه عجیب اینه که فقط دو تا از بازی ها رو گفتش بقیشم نمیدونستش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]