Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مقایسه تصویری نسخه های PS3 و X360 بازی GTAV
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  what-features-do-you-want-in-GTAV.jpg] همانطور که شما می دانید X360و PS3 همیشه در بازی های مولتی پلتفرم  برای ارائه بهتر باهم رقابت داشته اند GTAV نیز از این بازی هاست و به تازگی نیز تصاویری منتشر شده که دونسخه PS3 و X360 بازی GTAV را باهم مقایسه می کند اما  بذارید خیالتان را راحت کنم نسخه های PS3 و X360 بازی GTAV  تفاوت زیادی باهم ندارند حداقل در تصاویر اینطور به نظر می رسد اما به نظر می رسد جزئیات پوشش گیاهی و سایه ها در نسخه X360 بهتر است اما بافت اشیای دور نیز در PS3 کمی بهتر به نظر می رسد اما دونسخه تقریبا یکسان هستند. توجه: تصاویر بالا مربوط به نسخه PS3 می باشد و تصاویر پایین مربوط به نسخه X360. [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-ps3-2.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-xbox-360-2.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-ps3-3.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-xbox-360-3.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-ps3-4.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-xbox-360-4.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-ps3-5.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-xbox-360-5.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-ps31.jpg] [table][tr][td][تصویر:  wol_error.gif][/td][td]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/td][/tr][/table][تصویر:  gta-5-ps3-vs-xbox-360-xbox-360-1.jpg]منبع:http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/1mhr3y/gta_v_direct_screen_comparisons_ps3_vs_xbox360/
جزییات توی آب و کوه و ساحل و درختا توی x360 بهتره
بازهم x360 بهتره.
واقعا فکر نمیکردم بهتر باشه ولی بازم مثله red dead کنسول مایکرو بهتره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرم تقریبا یکی هستن،اینکه بگیم ایکس360 بهتره در حق پلی3 کم لطفی کردیم
تو x360 یه سری چیزا بهتره تو پلی3 هم یه سری چیزای دیگه
در هر دو کنسول خوبه این بازی:)
باجی به هم نمیدن مساوین!

Ct Os

برادر من کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است
http://pardisgame.net/postnav-43389-1.html
ازاین ارما معلومه از کجا کپی کردید
حداقل اسم تاپیک رو عوض می کردید
اقا برای شما ها هم لبه اجسام رنده رنده(بی کیفیت) نشون داده می شن آیا؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
بنظر من که یکی هستن.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
کپی از سایت های فارسی زبان ممنوع .
http://pardisgame.net/story-2133-%D9%85%...-GTAV.html
ببخشید دیگه کپی برداری در این حد [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من که خودم به هر حال روی 360 می گیرم نه این که فن ماکرو باشما ولی پلی استیشنم مشکل حرارت و اینا داره نمیشه زیاد باهاش بازی کرد بنابراین مولتی پلتفرمارو رو 360 بازی میکنم نه این که بگید کنسول ماکرو بهتره ها دیگه PS3 فت و ... ولی بازم مثل همیشه سونی بهتر از ماکرو هستش هر چی می خاد بشه منم برای خودم متأسفم که اینو نمیتونم رو پی اس تری بازی کنم.[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2