Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ryse:son of rome به آن خوبی که انتظار می رود نیست؟اسکرین شات ها فتوشاپ می باشد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Delsin Rowe

سایت http://pixelenemy.com ادعا کرده:اسکرین شات هایی که از بازی مذکور منتشر شده برای اینکه بهتر جلوه داده شود،توسط شرکت سازنده شاید مورد فتوشاپ قرار گرفته باشد.سازندگان این بازی ،اسکرین شات را به این دلیل فتوشاپ کرده اند تا بازی خود را بهتر جلوه دهند.البته اگر دقت فراوانی به خرج دهید متوجه این موضوع خواهید شد و در نگاه اول چیز زیادی دستگیرتان نخواهد شد.تصاویر زیر گویای ای دعوی می باشد.
[تصویر:  ryse-son-of-rome-original.jpg?resize=620%2C697]
کاربران سایت NeoGAF با نگاه تیز خود متوجه  چند تغییر ریز بین دو تصویر شدند و  به این شایعه دامن زدند.تصویر بالا نشان می دهد که  مایکروسافت برای اینکه قدرت کنسول خود را کمی بیشتر نشان داده دست به این کار زده است.
[تصویر:  ryse-son-of-rome-grey.png?resize=620%2C400]
در این عکس شما قسمتی از زره خاکستری کارکتر سمت راست را می بینید که به دلیل حاوی بودن تغییر نسبت به بقیه نقاط از روی تصویری که در سایت xbox.com منتشر شده،کات شده است.همچنین وضوح تصویری که در سایت Xbox.com منتشر شده نسبت به تصویر اول ارتقا یافته است.
[تصویر:  ryse-son-of-rome-clipping.png?resize=620%2C620]
شاید کنسول نسل بعدی مایکرو سافت به آن کیفیت بالایی که ما فکرش را می کردیم،نباشد.
شاید دیگر اسکرین شات های که از کمپانی های دیگر هم منتشر می شود دست خوش تغییراتی می شود و ما نمیدانیم.
آیا این مقاله باعث پریشانی سازندگان می شود؟به هر حال این تغییر از دید منتقدین پوشیده نماند.باید منتظر بود و دید که نظر مایکروسافت در این باره چیست؟
(امکان شایعه بودن این دعوی بالاست)

منبع:http://pixelenemy.com/ryse-son-of-rome-m...toshopped/
مترجم:amir m13
تاریخ انتشار خبر:16 سپتامبر
عکس ها واسه من بالا نمیاد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اولا عکسا خرابه دوما کرایتک تو هرچی گند بزنه
تو گرافیک سلطانه و نهایت بهره رو از کنسول میبره

Delsin Rowe

دوستان عکسا خراب نیست چون از یک سایت شیلتر گرفته شده بالا نمیاد.لطفا با شیلترشکن صفحه رو باز کنید.در جواب xbox infinite هم باید بگم به خدا من بی تقصیرم،من هم تعجب کردم اما وقتی عکسا رو دیدم  یه مقداری موضوع حرف شما برام سوال بر انگیز شد (کرایتک مشکل نداره مشکل از یه چیز دیگس)
یعنی واقعا فوتوشاپه؟منکه اصلا تو کتم نمیره.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
کرایتک رو نشناختین شما ها ...
گرافیکش خیلی زیادی جو شما رو گرفت؟؟

مگه گیم پلی رو ندیدید ... گرافیک بی داد می کرد.

Delsin Rowe

مشکل از کرایتک و بازیش نیست(این بازی فوق العاده و پر جزییاته)مشکل از یه چیز دیگس.متن رو دقیق بخونید متوجه می شید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(09-16-2013, 10:04 PM)AMIR M13 نوشته است: [ -> ]دوستان عکسا خراب نیست چون از یک سایت شیلتر گرفته شده بالا نمیاد.لطفا با شیلترشکن صفحه رو باز کنید.در جواب xbox infinite هم باید بگم به خدا من بی تقصیرم،من هم تعجب کردم اما وقتی عکسا رو دیدم  یه مقداری موضوع حرف شما برام سوال بر انگیز شد (کرایتک مشکل نداره مشکل از یه چیز دیگس)

اگر شما دقت کنید من گفتم تمام بهره رو از کنسول میبره
X1 یه کنسول نسل بعدیه
سخت افزار نسبتا قوی هم داره
پس نیازی به فتوشاپ نداره
کرایتکم که کارش معلومه
اینو هم میدونم شما هیچ تقصیری ندارید
مخلص شماهم هستیم