Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Rockstar : کاربران Xbox 360 دیسک "Play" را نصب نکنند!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود.
این روزها در بین گیمرها بازی GTA V و حواشی عرضه ی اون بیشترین صحبت ها رو به خود اختصاص داده. از Leak شدن بازی گرفته تا لو رفتن کدهای تقلب و ... اما دیروز اتفاق جدیدی رخ داد.
Rockstar دیروز در توییتر به یکی از طرفداران خود توصیه کرد که بر روی نسخه ی Xbox 360 از نصب دیسک "Play" خودداری کند.
نقل‌قول: واسه عملکرد بهتر بازی ما توصیه میکنیم اون یکی دیسک رو نصب نکنین. زمان عرضه ی بازی توضیحات بیشتر در این مورد رو میتونید توی سایت پشتیبانی بازی بخونید.
بازی GTA V برای Xbox 360 در دو دیسک ارائه میشود که اولین دیسک برای نصب بازی میباشد و حجمش تقریبا برابر 7 گیگابایت میباشد. بعضی از طرفداران انتظار داشتند که برای عملکرد بهتر بازی نیاز است دیسک دوم را نیز نصب کنند اما توضیحات Rockstar چیز دیگری را نشان میداد.

[تصویر:  20130829_grand_theft_auto_5_gta_v.jpg]

امروز بازی GTA V عرضه میشود و باید منتظر رکورد شکنی های آن باشیم!

ممنون VG247
لازم نیست که سیو هامون را پاک کنیم؟
نقل‌قول: لازم نیست که سیو هامون را پاک کنیم؟
Save چی رو؟
تایپیک تکراری است.
کاربران محترم تا هنگام بسته شدن تایپیک پاسخ ندن در غیرراینصورت اخطار دریافت میکنند.
نقل‌قول: تایپیک تکراری است.
کاربران محترم تا هنگام بسته شدن تایپیک پاسخ ندن در غیرراینصورت اخطار دریافت میکنند.
دوست عزیز اون تاپیک اگه دقت کنید از یه سایت فارسی کپی شده و به زودی بسته میشه. برای اینکه بشه در مورد خبر تبادل نظر کرد این تاپیک رو ایجاد کردم اما اگر صلاح دید مدیران و شما بر بسته بودنش هست بنده مطیع دستور هستم !
(09-17-2013, 08:55 AM)'Black Shadow' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: لازم نیست که سیو هامون را پاک کنیم؟
Save چی رو؟

خوب ما که نصبیدیم. الان مجبوریم از هارد پاکش کنیم بعد دوباره اول سی دی اول را نصب کنیم. موقع پاک کردن بازی از هارد نمی خواد که سیوهامون را پاک کنیم؟
نقل‌قول: خوب ما که نصبیدیم. الان مجبوریم از هارد پاکش کنیم بعد دوباره اول سی دی اول را نصب کنیم. موقع پاک کردن بازی از هارد نمی خواد که سیوهامون را پاک کنیم؟
نه... ربطی به Save نداره! اما برای اطمینان اگه میتونی یه BackUp از Save داشته باش.
دوستان اون سایتی که روز شمار داره برای بازی جی تی ای وی من دیروز به راکستار ایمیل دادم گفت رسمی نیست این سایت و دروغه بعدش گفت هرکی این رو درست کرده بیشتر منظورش gta online بوده.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(09-17-2013, 09:46 AM)'Black Shadow' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: تایپیک تکراری است.
دوست عزیز اون تاپیک اگه دقت کنید از یه سایت فارسی کپی شده و به زودی بسته میشه. برای اینکه بشه در مورد خبر تبادل نظر کرد این تاپیک رو ایجاد کردم اما اگر صلاح دید مدیران و شما بر بسته بودنش هست بنده مطیع دستور هستم !
بله حق با شماست.ولی میذاشتید اون بسته میشد بعد.به هر حال.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]