Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: DLC جدیدSaints Row 4 که دیروز خبرساختش منتشر شد هم اکنون درSTEAM قابل دانلود می باشد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Delsin Rowe

استدیو سازنده SAINTS ROW IVدیروز از انتشار DLC با نام GTA V خبر داد.این DLC امروز منتشر شد یعنی در روز انتشار GTA V.
شما هم اکنون می توانید این DLC را از استیم دانلود کنید.در ضمن این DLC تا یک روز برای PC بازها  رایگان است.
SAINTS ROW همیشه با GTA مقایسه می شد و این کار استدیو سازنده SAINTS ROW طعنه ای به عدم عرضه GTA V برروی PCمحسوب می گردد.
[تصویر:  62548673509428682491.jpg]
حال این استدیو به طعنه گفته است:"آیا قصد خرید GTA V را دارید؟"وبعد خودش پاسخ داد:"چه بد!چون ما GTA V را ساختیم وهم اکنون می توانید آن را برروی PC خود دانلود و سپس بازی کنید."
محتویات این DLC  شامل مدل لباس های جدید،مدل مو های جدید،تسلیحات جدید وبیشتر،یکسری توانایی های دیگر و... می باشد.

منبع:http://www.eurogamer.net/articles/2013-0...team-today
مترجم:AMIR M13
تاریخ انتشار خبر:17 سپتامبر(امروز)
مرده لباس زنونه پوشیده
زنه لباس مردونه
من الان این شکلیم :-|
فکر کرده با چهارتا لباس و مو سینتز رو  جی تی ای می شه.
از دو تاشون تنفر خاصی دارم خوش بختانه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی SR4 رو اوایلشم با این که نسبت به The Third پیشرفت داشته ولی خب بازم سوژه های جالبی توش پیدا میشه.

Delsin Rowe

(09-17-2013, 01:27 PM)'xbox infinite' نوشته است: [ -> ]مرده لباس زنونه پوشیده
زنه لباس مردونه
من الان این شکلیم :-|

تازه یه قسمت از عکسشو کات کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واقعاً Saints Row خودش رو چى فرض كرده؟
يعنى فكر كرده با چند تا ايده فوق العاده احمقانه ميتونه رقيب GTA V بشه؟
من Saints Rowc رو با GTA Chinawartowns هم مقايسه نميكنم و China war towns رو به اون ترجيح ميدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]