Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: gta v on pc - تنها 80 هزار امضای دیگر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  GTA-V-Logo.jpg]
gtav به احتمال زیاد بر روی پلتفرم pcساخته می شود
راکستار در برابر 500,000 pc باز
pc باز ها چشم به دست rockstar 
همونطور که میدونید عنوان جهان ازاد بی نظیر , gta V منتشر شده است و pc بازان که از انتشار این عنوان بر روی پلتفرم pc سرد شده بودند با دیدن گیم پلی فوق العاده این عنوان دوباره خون تازه گرفته و برای انتشار این عنوان شروع به جمع اوری امضا مجدد در سایت change.org کردند که با توجه به هفته قبل از انتشار بازی که در هر ساعت نزدیک به 100 امضا جمع میشد که حال دوباره این رقم ها سرعت گرفته و در هر ثانیه حداقل 15 امضا جع میشود و حال تنها 81 هزار امضای دیگر تا 500 هزار نفر باقی مانده هست حتی همین حالا هم ممکن است بیشتر شده باشدخب حالا سوال اینجاست که ایا راکستار واکنشی به این رقم چشمگیر خواهد داد یا نه ؟و دل 500,000 نفر را خوشحال خواهد کرد یا نه ؟شرایط به پیش امده 70 % انتشار این بازی جهان برزگ ازاد را بر روی محبوب ترین و قویترین پلتفرم تایید می کند و امیدواریم که راکستار واقع بین شود و این اتفاق بیافتد
http://www.change.org/en-IN/petitions/ro...ta-v-on-pc
خدا را شکر امید ها برا ی تائید این بازی رو pc خیلیییییییییییییی بیشتر از قبل شد[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
انقدر دیگه باحال بود که امشب منوتو پلاسم برنامه براش درست کرد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] 
وقتی داشت نشون میداد بغض گلوم رو گرفته بود 
واقعا" منوتو پلاس  نشون داد؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

70,000 تا مونده!!!!

من دارم سکته رو می زنم زود تر پر شو دیگه!!![img]/images/smi/new/63.gif[/img]
(09-18-2013, 12:52 PM)'arsh' نوشته است: [ -> ]واقعا" منوتو پلاس  نشون داد؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

70,000 تا مونده!!!!
 _______________________________________________________________________________________________________________
اره داره لحظه به لحظه کمتر میشه
من که دوباره امیدوار شدم  :D
من دارم سکته رو می زنم زود تر پر شو دیگه!!![img]/images/smi/new/63.gif[/img]

دیوونه ها الکی امضا ندین وخودتون رو خنک نکنید
راکستار به امضای من وشما کاری نداره

مشکل اون پوله که چشماش به جای اشک با خون ترند
هرچند پولدارایی رو می شناسم که از من واون داغون ترند
به نام خدا
داداش حرف دل مارو زدی. راکستار حتما برای ‏PC‏ منتشرش میکنه. ولی نه فعلا چون میخواد همه رو تشنه کنه. اونقدر که له له بزنن تا وقتی منتشر شد به نقد و ایرادات بازی کاری نداشته باشن و باکله برن بخرنش. این بازی تواین دوسال که تبلیغ میشد خیلی گنده شد.اونقدرکه شک دارم به اندازه وسعتش به چیزای دیگش توجه شده باشه.
به هرحال راکستار خیلی پول پرسته و اسرار احمقانه ای هم برای داشتن صحنه های ناجور در بازیاش داره.
این شرکت کاری به طرفداراش نداره. اگه ببینه براش میصرفه (که بااین کاراش حتما میصرفه) برای رایانه هم منتشرش میکنه.
خوشم میاد وقتی یوبی جون میاد میگه با "سگهای نگهبان" میخوایم سبک جهان باز رو بترکونیم. یا وقتی که "DIVISION" رو بدون حرص دادن طرفداراش واسه رایانه تأیید کرد. بعد میگن یوبیسافت پول پرسته.