Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: امکان خرید خانه در بخش تک نفره GTA V وجود ندارد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من یه عالمه پول دادم خونه خریدم ولی داخل خونه نشد برم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(09-18-2013, 11:06 PM)'parham 0077' نوشته است: [ -> ]من یه عالمه پول دادم خونه خریدم ولی داخل خونه نشد برم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

من که نمی تونم بازیش کنم؛ ولی فکر کنم شبیه Saint's Row باشه! یعنی وقتی خونه میگیری، بعد از یک مدت، بهت پول میده! مثل این هست که خونه رو به اجاره دادی! اما توی Saint's Row هم خونه هست و هم آپارتمان که فقط میشه به خونه ها رفت و نمی شه به اجاره داد؛ ولی در عوض نمی شه وارد آپارتمان شد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(09-18-2013, 11:06 PM)'parham 0077' نوشته است: [ -> ]من یه عالمه پول دادم خونه خریدم ولی داخل خونه نشد برم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

احتمالا همون مدلیه که میخری بعدا بهت پول میده کم کم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

(09-18-2013, 11:10 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]

من که نمی تونم بازیش کنم؛ ولی فکر کنم شبیه Saint's Row باشه! یعنی وقتی خونه میگیری، بعد از یک مدت، بهت پول میده! مثل این هست که خونه رو به اجاره دادی! اما توی Saint's Row هم خونه هست و هم آپارتمان که فقط میشه به خونه ها رفت و نمی شه به اجاره داد؛ ولی در عوض نمی شه وارد آپارتمان شد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

آره دیگه حتما، حالا من Saint's Row جدید رو چند مرحلشو بیشتر نرفتم حال نکردم باش، ولی شماره 3 که هرچی ساختمون و فروشگاه و اینا بود کلا میشد خرید[img]images/smi/s0 (94).gif[/img] اینم حتما همون مدلیه
صفحه‌ها: 1 2