Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Albert Penello : ثابت میکنیم Xbox One ضعیفتر از Ps4 نیست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xbox-one_6.jpg]

همینطور که میدانید ، همه بازیسازان و علاقه مندان به بازی ، کنسول Ps4 را برتر و قدرتمند تر دانسته اند در صورتی که کسی از کنسول Xbox One دفاع نمیکند ! اما به تازگی Albert Penello گفته است که به شما ثابت میکنیم که معماری Xbox One در تغییر است و در مورد آن صحبت میکنیم . Albert Penello دیروز در تویییتر خود نوشت : (به زودی) ...
گزارش های اخیر در اینترنت نشان میدهد که کنسول Ps4 قدرتمند تر از کنسول Xbox One است ! اما مایکروسافت گفته این ادعا ها اشتباه است . امیدواریم مایکروسافت برای پایان دادن این شایعات و ثابت کردن این که Ps4 قویتر نیست دست به کار شود ...

منبع

Amir Game

نیازی به ثابت کردن نیست....
همه میدونن ps4 بهتر از x1 هست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مایکرو کلا تخیلی  حرف میزنه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نقل‌قول: ما مایکروسافت گفته این ادعا ها اشتباه است 

ی بچه ی ساله هم میدونه پی اس 4 بهتره....
من که برای نسل بعد دوتاش رو میگیرم.ولی ps4 خیلی برام سخت میشه.من یه زمان ps2 داشتم الان یادم رفته تو بازی های چه جوری باید تیر بزنم،چه جوری باید گاز بدم و.....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]تنها بازی ایی که تو PS4 حال infimos هست تو X1 هم ریز و کوانتوم بریک از همش بهتره.تو بازی های آنلاین هم برای نسل بعد  Division حال میده.
ولی کلا مایکروسافت این روزا بد جور تخیلی حرف میزنه.مایکروسافت:ثابت میکنیم از سونی بهتریم.اگه بنا به ثابت کردن باشه همه میدونن که ps4 هم تو انحصاری عالیه هم تو سخت افزار و .... . با این که برای نسل بعد هر دوتا کنسول رو میگیرم ولی دیگه از مایکروسافت بدم میاد میدونین چرا؟چون اگه قبول میکرد هوی رین هم برای XBOX بیاد الان انقدر از ps3 باز ها انقدر تو سری نمیخوردیم.

Amir Game

نقل‌قول: من که برای نسل بعد دوتاش رو میگیرم

داداش شما خیلی پول داری؟؟؟!![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نقل‌قول: من=مایکرو کلا تخیلی  حرف میزنه
شما=ولی کلا مایکروسافت این روزا بد جور تخیلی حرف میزنه

دقیقا حرف ما رو تکرار کردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(09-21-2013, 11:10 AM)'amir game' نوشته است: [ -> ]

بله چطور؟؟؟الته نه خیلی ولی بله هستیم چطور؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(09-21-2013, 11:30 AM)'mr of 619' نوشته است: [ -> ]

اگه داری واسه ماهم یکی بخر [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] قسطی بهت میدیم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(09-21-2013, 11:59 AM)'looool' نوشته است: [ -> ]
(09-21-2013, 11:30 AM)'mr of 619' نوشته است: [ -> ]

اگه داری واسه ماهم یکی بخر [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] قسطی بهت میدیم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

عزیزم PS4 میخوای یا XBOX1؟
راستی خونتون کجاست برات با پیک بفرستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یعنی می خوان سخت افزار کنسول X1 رو تغییر بدن؟!
ما که ps4 پیشخرید کردیم
خیالمون راحت شد
کنسول دیگه تولید انبوه شده داره حاضر میشه تو دنیا پخش بشه الان هیچ تغییری نمیشه روش داد