Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مسابقه انتخاب برترین و زیباترین شخصیت زن و مرد:گروه آخر زنان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
مسابقه انتخاب برترین و زیباترین شخصیت زن و مرد:گروه آخر زنان:با سلام خدمت دوستان عزیز گیمفایی.این مسابقه قرار بود 4 روز بعد از مسابقه خوش تیپ ترین شخصیت مرد در فروم قرار گیرد با همکاری بنده و دوست دیگر.اما نمی دانم چه شد که ایشان آفلاین شدند و الان 2 هفته است که به سایت سر نزده اند و تمامی کارها افتاد گردن من.انشالله سعی میشود هر 4 روز یکبار پست جدیدی بااین 2 عنوان روی فروم قرار گیرد.شما نیز میتوانید شخصیت خوشتیپ مرد یا زن خود را برای من بنویسید تا در نظر سنجی بعدی آقایان یا زنان شرکت کند.البته عجله نکنید چون تنها  دو گروه از مردان و زنان به اجرا گذاشته شده که در آن نفرات اول و دوم یعنی لیان اسکات کندی و اتزیو ادیتوره از گروه 1 مردان و مکس پین و ناتان دریک از گروه 2 مردان و آلبرت وسکر و آیدن پیرس از گروه آخر مردان و کلر ردفیلد و لارا کرافت از گروه 1 زنان و در گروه دوم رقابت شدیدی بین الیزابت از بایوشوک و ایدا وانگ از رزیدنت اویل بود که در نهایت مساوی شدند و همراه الی به فینال راه پیدا کردند.3 مرحله برای زن و 3 مرحله مردان تهیه خواهد شد که 4 روز یکبار به صورت پستی جدید روی فروم قرار میگیرد.در فینال 6 نفر به رقابت میپردازند که در انتها برترین شخصیت مرد و زن مشخص شده و در پستی به شما عزیزان اعلام خواهد شد.تا آنجا که میتوانید این پست را به دوستانتان معرفی کنید تا مسابقات جذابیت و حساسیت خاصی بگیرد.ضمنا در هر گروه 5 نفر حضور دارند. در ضمن بگویم پیدا کردن عکس های بدون مشکل برای بعضی شخصیتها بسیار سخت بود اگر میتوانید عکسی از شخصیت مورد علاقه خود را برای من پ.خ کنید تذکر:این پست مختص من و دوستم است و هرگونه استفاده از آن خلاف قوانین است.opty  با تشکر: علیرضا جعفراسماعیلی
گروه آخر زنان:
1-Liza Snow:
یکی از شخصیتهای فرعی بازی فار کرای 3 بود که فکر میکنم اولین نفری است که از دست واس دیوانه فرار میکند و ...
[تصویر:  373px-Liza1.png]
2-Helena harper:
همکار لیان کندی در بازی رزیدنت اویل 6 بود و توسط ویروس تی خواهرش را از دست داد و مجبور به کشتن او شد و به دنبال انتقام او رفت و ...
[تصویر:  wallpaper2_resident_evil_6_11_1920x1080.jpg]
3-Anya Stroud:
یکی از همکارهای مارکوس در سری بازی های چرخ دنده های جنگ بود و تنها زن گروه مارکوس بود و شجاعت و شهامت زیادی از خود در همه جا نشان داد و ...

[تصویر:  AnyaInfoBoxPic.JPG]
4-(Lightnin (Claire Farron:
اطلاعات زیادی درباره ی این شخصیت نمیدانم فقط میدانم در سری بازی فاینال فانتزی حضور دارد و بس!!!!!!
[تصویر:  FFXIII-Lightning_CG.png]
5-Shery berkin:
دختر کوچک ویلیام برکین کبیر که درنسخه دوم او را دیدیم و مطمئن هستم شما هم مثل من با او خاطرات زیادی دارید به خصوص در نسخه دوم بازی رزیدنت اویل.من شخصا به او رای می دهم.
[تصویر:  wallpaper2_resident_evil_6_16_1920x1080.jpg]
 برندگان سری اول مردان: لیان کندی و اتزیو ادیتوره. 
برندگان سری دوم مردان:مکس پین و ناتان دریک.
برندگان سری آخر مردان:آیدن پیرس و آلبرت وسکر 
برندگان سری اول زنان :کلر ردفیلد و لارا کرافت.
 برندگان سری  دوم زنان:ایدا وانگ و الیزابت و الی
 فقط خواهش میکنم از تشکر ااستفاده کنید و نظر دهید و خواهشا چند خط اول را مطالعه کنید و بعد نظر دهید درضمن این پست اختصاصی گیمفاست و از جایی کپی برداری نشده.

با تشکر فراوان از :NS game
Sherry and liza
Liza Snow[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منم مثل شما با شری خاطره دارم مخصوصا تو قسمت ششم[img]/images/smi/new/132.gif[/img]
اگه اطلاعات زیادی نمیدونی یکم تحقیق کن یا اصن توضیح ننویس...................البته باید ببخشی من یه چند هفته ای ارسال نداشتم و فقط به فروم سر میزدم...ولی کارتو خوب انجام دادی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
Anya Stroud[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط Anya
Liza [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رای ما Anya Stroud [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
liza snow
صفحه‌ها: 1 2 3