Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اموزش کامل هک بازی کلاه قرمزی :P
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcR8rcPg14Gy1FL2aYoJGgY...HzEZQoVriA]

سلام به همه دوستان گرامی ...[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
همونطور که قول داده بودم اموزش هک بازی کلاه قرمزی رو قرار دادم...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شما تو این اموزش یاد میگیرید چجوری پول خودتون رو تو این بازی افزایش بدید و همه چی بخرید LOL[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ببعی هم بخرید برای شرکت در مسابقه [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوب دوستان توجه کنید تو بازی باید مقدار پول خودتون رو کم و زیاد کنید تا چنتا نتیجه بمونه [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
زیاد توضیح نمیدم اموزش واضح باز جایی رو متوجه نشدید همین جا بگید تا مشکل رو حل کنم [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
فقط دوتا نکته مهم اینه که [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
حتما و حتما باید از این کلاه قرمزی استفاده کنید [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

این نسخه کلیک کنید .........................
و دوم اینکه برنامه چیت انجین رو داشته باشید 
این نسخه رو دانلود کنید .....................
خوب تشکر فراموش نشه امیدوارم موفق باشید [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
فقط دوستان توجه کنید اگه میخواد اموزش های دیگه ای بذارم همینجا بگید و بنظرتون چه اموزشی تو سایت کمبود داره تا 
من بذارم [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
خوب دیگه فعلا...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عکس واسه تاپیکت بذار
من هرچی کردم نتیجش مثل تو در نیومد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] ترینر کی میاد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
سعید جان من تو یاهو پی ام دادم ج نمیدین
اقا من طلا ندارم که هم 2تا چکمه 2اهنربا 1 قالیچه پرنده بخرم که ادرسش دستم بیاد 6تا ادرس بیاد من چک کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
لطفا بگین چیکار کنم

(10-04-2013, 12:31 PM)manhunt نوشته است: [ -> ]من هرچی کردم نتیجش مثل تو در نیومد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] ترینر کی میاد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
دقیقا کجا مشکل دارید ؟ مهم نیس مثل من دقیق اینجوری خرید کنید ولییه کم بجای خرید بازی کنی د و اون یکی گزینه رو بزنید درست 5 دقیقه بازی کنید یه کمی پول بدستتون میاد..
ترینرش هنو دارم روش کار میکنم...

(10-04-2013, 01:06 PM)Mr_ParhamViP نوشته است: [ -> ]سعید جان من تو یاهو پی ام دادم ج نمیدین
اقا من طلا ندارم که هم 2تا چکمه 2اهنربا 1 قالیچه پرنده بخرم که ادرسش دستم بیاد 6تا ادرس بیاد من چک کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
لطفا بگین چیکار کنم

شرمنده من اون موقع نبودم الان هستم ادد کنید دوباره 
عرض کردم یه کمی بازی کنید میتونید این مقدار پول رو بدست بیارید..

تشکر فراون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(10-04-2013, 02:55 PM)reza-assassin نوشته است: [ -> ]تشکر فراون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خواهش میکنم کار کرد ؟
من نمیتونم دانلود کنم،میشه تو یه جای دیگه هم آپلود کنید؟
چی رو کلاه قرمزی یا چیت انجین ؟ چین انجین فرق نداره از هرجا دانلود منی کار میکنه 
ولی کلاه قرمزی لینک اصلی رو بفرمایید تست کنید :
دانلود کلاه قرمزی کلیک کنید ............

این نسخه همون نسخه بالایی که میشه هکش کرد ;)
صفحه‌ها: 1 2 3