Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پاتوق طرفداران Need For Speed Rivals
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بنده هم از جان بر کفان NFS ام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منو بنویس فــــــــــــــــــــــوراً!
هیچ وقت به عنوان یک طرفدار این بازی رو بازی نکردم٬ اما خوب بازی هستش که نباید از دستش داد. اینم اولین بحث:

به نظر شما تو بازی٬ باز هم مثل قدیم ما باید تنها  ۷ تا دزد رو با وسایلی که داریم بگیریم یا حداقل یک ماشین پلیس به کمکمون میاد :(  واقعا از این نکته ناراحتم :|
(10-15-2013, 11:03 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]هیچ وقت به عنوان یک طرفدار این بازی رو بازی نکردم٬ اما خوب بازی هستش که نباید از دستش داد. اینم اولین بحث:

به نظر شما تو بازی٬ باز هم مثل قدیم ما باید تنها  ۷ تا دزد رو با وسایلی که داریم بگیریم یا حداقل یک ماشین پلیس به کمکمون میاد :(  واقعا از این نکته ناراحتم :|
من هم بنویس.
اگه مثه نسخه های قبل باشه یه پلیس هم بیاد کمکت اینقدر هوش مصنوعیش ضعیفه و بد رانندگی میکنه که خودشو میزنه تو دیوار.ولی به امید اینکه دیگه اینطوری نباشه.وقتی دزد میشی هیجانش بیشتره و این جور مشکلات حس نمیشه

(10-15-2013, 11:08 PM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]
(10-15-2013, 11:03 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]هیچ وقت به عنوان یک طرفدار این بازی رو بازی نکردم٬ اما خوب بازی هستش که نباید از دستش داد. اینم اولین بحث:

من هم بنویس.
اگه مثه نسخه های قبل باشه یه پلیس هم بیاد کمکت اینقدر هوش مصنوعیش ضعیفه و بد رانندگی میکنه که خودشو میزنه تو دیوار.ولی به امید اینکه دیگه اینطوری نباشه.وقتی دزد میشی هیجانش بیشتره و این جور مشکلات حس نمیشه

توی بازی های قبلی که جریانش همین دزد و پلیس بود٬ همه مراحل تنها بودی حتی یک یارم نداشتی آدم احساس تنهایی می کرد هلی کوپتر می اورد تنها نباشه حداقل :|
(10-15-2013, 11:10 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]
(10-15-2013, 11:08 PM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]

من هم بنویس.

توی بازی های قبلی که جریانش همین دزد و پلیس بود٬ همه مراحل تنها بودی حتی یک یارم نداشتی آدم احساس تنهایی می کرد هلی کوپتر می اورد تنها نباشه حداقل :|
من هم میگم فکر نمکنم هوش مصنوعی اونقدر پیشرفت کرده باشه که یه ماشین پلیس دیگه بیاد و بات بمونه.چون زود یا چپ میشه یا دزدا هلش میدن تو دیوار.
ولی در کل بات موافقم.من هم تو این بازی یا یه سری بازی های دیگه دوست دارم یه یاری چیزی پا به پای خودم بیاد گرچه هیچ کمکی نکنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

منم بنویس
صفحه‌ها: 1 2