Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Infinity Ward: بازیکنان Call of Duty گیمر نیستند!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Call_of_duty_ghosts_box_art.jpg]

هر ساله اکتیویژن Call of Duty دیگری را روانه بازار می کند، و هر سال نظرات مردم در فروم ها و وبسایت ها مملو از اعتراض و بدگویی درباره این بازی می شود که این بازی دنبال این است فقط که هرساله ده ها میلیون نسخه بفروشد. چگونه این مساله قابل توضیح است؟ از نظر تهیه کننده Infinity Ward مارک روبین، گمان می رود که این مساله مربوط به مشتریانی است که گیم را خلاصه شده در CoD می دانند و تنها عنوانی که آنها احساس می کنند مجبورند هرطور شده آن را بازی کنند.

او گفت: "بله فکر می کنم همینطور است". وقتی که ما درباره اینکه آیا مخاطبین  CoD: Ghost همچنان مانند گذشته به دنبال این بازی هستند یا نه او گفت: "صرف نظر از پلتفرم بازی، عادت های گیم مردم با عوض شدن پلتفرم بازی عوض نمی شود. ما بازیکنان بیشماری داریم که در فضا و حس معمولی تری هستند اما بیشتر بازی می کنند".

روبین به شکل طعنه آمیزی ادامه داد:" آنها گیمرهای هاردکور نیستند، یا حتی گیمر نیستند! اما آنها هرشب CoD بازی می کنند، و آنها بدون توجه به پلتفرم، به بازی خود ادامه می دهند. بنابراین ما نه تنها روی این طیف بازیکنان اصلی خود حساب باز می کنیم، بلکه ما در نسل بعد نیز به همین شکل ادامه داده تا ببینیم تا کجا می توانیم به این شکل ادامه دهیم".

شاید نظر روبین نا امید کننده باشد، اما می توان منظور او را فهمید. بر اساس شواهد عینی، بازیکنان مرد زیادی در بریتانیا دیده شده که کنسول خود را فقط برای تجربه دو عنوان می خرند: Call of Duty و FIFA.

روبین همچنین در جایی دیگر گفته بود که Infinity Ward شخصیت زن را برای بخش مولتی بازی نیز برای این بخش عظیم مخاطبین معمولی معرفی کرده است.

Ct Os

پس کسایی که که cod رو می خرن هویجن با این حرفش نظرم در مورد cod وض شد 
فکر کنم نخرمش
نمیدونم چرا اینقد ملت با CoD حال میکنن؟ (خودمم هستما) بازی هایی که اسم شاهکار روشون میزاریم و شاهکار هم هستند, بازی هایی که نمیشه ازشون ایراد گرفتو بعد 2 3 بار بازی کردن کنار میزاریم ولی بازی مثل CoD که میشه ازش هوارتا ایراد گرفتو کنار نمیزاریم و هر شب میریم مولتی میزنیم... چرا؟
(10-21-2013, 08:13 PM)'arian esmaili' نوشته است: [ -> ]پس کسایی که که cod رو می خرن هویجن با این حرفش نظرم در مورد cod وض شد 
فکر کنم نخرمش

فکر نکنم شاهکاری مثل ندای وظیفه رو بخاطر این خبر ول کنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Ct Os

(10-21-2013, 09:40 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]
(10-21-2013, 08:13 PM)'arian esmaili' نوشته است: [ -> ]پس کسایی که که cod رو می خرن هویجن با این حرفش نظرم در مورد cod وض شد 
فکر کنم نخرمش

فکر نکنم شاهکاری مثل ندای وظیفه رو بخاطر این خبر ول کنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درست فکر کردی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

البته شاید کمتر کسی باشه که بخواد بازی نکنه اما حداقلش اینه که دست از اینقدر حمایت و فن بازی برداره، معلومه که طرف دنبال پوله دیگه خودشم علانا داره میگه، نو آوری و پیشرفت با عادت های گیمرهای یه بازی (که البته گفته گیمر نیستن!) منافاتی نداره، مثل خیلی از عناوین دیگه که با اینکه پیشرفت و نو آوری داره طرفدارای قدیمش رو هم راضی نگه میداره
من خودم عاشق این سری بازیم ولی حرفش عین حقیقته
من فکر کنم دلیل اینکه حتی اگه CoD بدترین بازی قرن هم بشه باز هم خیلیا میشینن ساعت ها باهاش بازی میکنن اینه که این بازی یه جورایی بخش جداناپذیری از دنیای بازی های ویدیویی هر فرد شده. شده یه عادت، یه کاری که اگه انجام ندی انگار نمازت قضا شده. دیگه نميدونم چه جوری بهتر از این توصیفش کنم!
بفرما . اینم نظر سازنده بازی ! [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img] حالا چی داری بگید ؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
حالا بیاید بگید بتل این جوری COD اون جوری !
( حالا برید بازی یاد بگیری ! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] (( شوخی میکنم باو .! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )) [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] )

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خوب عین روز روشنه که خیلی ها Call of Duty رو بخاطر وحشی بازی ها و گیم پلی روونش می پرستن، وقتی که Crysis 3 فقط گرافیک رو میبنه و عینا تکرار مکانیسم های Crysis 2 رو میکنه یا اینکه سری Battle field گیم پلی سنگین و سخت تری رو نسبت به COD داره شکی نخواهد بود که خیلی ها عاشق جذابیت های مخصوص این بازی میشن حالا چه گیمر حرفه ای باشند و چه اصلا معنی و مفهوم گیم رو درک نکنند. اوومدم به خودم القا کنم که Battle field Bad company 2 خیلی باحاله ولی وقتی فقط با چندتا گلوله زمین گیر میشی و یه خشاب اسلحت فقط در حد 20 فشنگ گنجایش داره من چجوری باید با این گیم پلی حال کنم؟! باید شلیک هات حساب شده باشن که مبادا یه گلوله خطا بره و مجبور بشی از سلاح کمری استفاده کنی که دیگه ... ! ولی مثلا توی Call of duty MW2 از بس سلاح و مهمات داری می مونی کدوم یکی رو انتخاب کنی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]