Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: TIANFALLمارس 2014 منتشر میشود!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
به گفتهRESPAWEN وEA تایتان فال مارس 2014 منتشر میشود.EA درکنار پرده برداری از نسخه Collector’s Edition این عنوان یک تریلر از گیمپلی این عنوان منتشر کرده است که در منبع خبر قابل مشاهده است.
[تصویر:  titanfall-102213header.png]

این بازی اجازه می دهد تا بازیکن بین خلبان و تایتان شیفت کنند و برای تغییر تاکتیک "در پرواز"، حمله و یا فرار را انتخاب کنند که این بسته به شرایط بازی متفاوت است

EA همچنین تایید کرد که این بسته ویژه بازی شامل:" یک نسخه از بازی,یک مجسمه ی 18 اینچی با چراغ های LEDکه با باتری کار میکنند، کتابی هنری 190 صفحه ای و یک پوستر " خواهد بود.شما میتوانید تصویر این نسخهاز بازی رادر زیر مشاهده کنید:
[تصویر:  Collectors_Edition_Horz_1600px.jpg]
البته قیمت این نسخه از بازی249.99 دلارهست!

این بازی در 11 مارس در امریکای شمالی,13 مارس در اروپاو14 مارس در انگلستان برای XBOX360 ,XBOX ONE والبته PCمنتشر خواهد شد
منبع
من از  تریلری که توی کنفرانس مطبوعاتی ماکروسافت به نمایش درآمد، خیلی خوشم اومد! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] چون نسبتاً متفاوت تر بود و از کلیشه های بازی های شوتر فاصله گرفته بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فقط به نظرم اگه سوم شخص بود، خیلی بهتر می شد؛ چون در صورت دویدن روی دیوار، کمی تشخیص سخت میشه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون بابت خبر! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(10-22-2013, 10:39 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]من از  تریلری که توی کنفرانس مطبوعاتی ماکروسافت به نمایش درآمد، خیلی خوشم اومد! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] چون نسبتاً متفاوت تر بود و از کلیشه های بازی های شوتر فاصله گرفته بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فقط به نظرم اگه سوم شخص بود، خیلی بهتر می شد؛ چون در صورت دویدن روی دیوار، کمی تشخیص سخت میشه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون بابت خبر! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اتفاقا منم همچین فکری میکردم ولی با دیدن تریلر گیمزکام مطمعن شدم ک دویدن روی دیوار ها اتفاقا خیل م روونه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عجب چیزیه[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
از همین یه عکس معلومه بازی خوبیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(10-22-2013, 11:01 PM)'john' نوشته است: [ -> ]
(10-22-2013, 10:39 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]من از  تریلری که توی کنفرانس مطبوعاتی ماکروسافت به نمایش درآمد، خیلی خوشم اومد! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] چون نسبتاً متفاوت تر بود و از کلیشه های بازی های شوتر فاصله گرفته بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فقط به نظرم اگه سوم شخص بود، خیلی بهتر می شد؛ چون در صورت دویدن روی دیوار، کمی تشخیص سخت میشه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اتفاقا منم همچین فکری میکردم ولی با دیدن تریلر گیمزکام مطمعن شدم ک دویدن روی دیوار ها اتفاقا خیل م روونه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

البته این فقط نظر شخصی من هست و به نظر شما هم احترام می زارم! مطمئناً سازندگان از این کارشون هدفی داشتند! من این رو به این دلیل می گم که اگه سوم شخص بود، زاویه دوربین هم به اکشن بازی کمک می کرد! همین طور به نظرم هیچ کدوم از شوترها، تا به حال مثل Spec Ops : The Line نبودند؛ چون که سوم شخص بود! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]