Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Final Fantasy 13 ساعت گیم پلی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Yuji Abe کارگردان Lightning Returns: Final Fantasy 13 گفته است که این بازی حداقل 50 ساعت دارد.او گفته است که سیستم زمان بندی بسیار زیاد بر بازی پدارد.

او  گفته است که شخصیت بازی (Lightning )مدت 13 روز وقت دارد تا دنیا را از نابودی نجات دهد.همچنین بازی دارای سیستم زمان بندی ای است که چرخه شب و روز در آن وجود دارد و به همین دلیل بازیباز باید وقت خود را مدیریت کند.

او گفته است:"در 24 ساعت در دنیای بازی حدود 3 یا 2 ساعت در دنیای واقعی می باشد.چیزهایی مانند شخصی سازی،بازی کردن منو ها،حرف زدن با NPCها و ... باعث افزایش زمان بازی میشوند.پس این بازی آنقدر که فکر میکنید کوتاه نیست.وقتی در زمان ساخت بازی را تست میکردم از ابتدای بازی شروع کردم تا همه ی جوانب بازی را تجربه کنم و حدود 50 ساعت از وقتم گرفته شد."

سبک: RPG
سازنده: Square Enix
ناشر: Square Enix
پلتفرم:  Xbox 360 و PS 3

تاریخ انتشار در اروپا : 14 می 2014
تاریخ انتشار در ایران : 25 اسفند 1392

[تصویر:  final-fantasy-xiii-wallpapers-6.jpg]

VG247 
به نظر من نوآورانه ترین و متفاوت ترین بازی جهان، همین Final Fantasy هست! البته از اولش هم از سبک مبارزه Lighting خوشم نمی اومد؛ چون  نوع مبارزات Noctic، خیلی دیوانه وارتر و بهتر از Lighting هست!
مرسی بابت خبر! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(10-23-2013, 08:28 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]به نظر من نوآورانه ترین و متفاوت ترین بازی جهان، همین Final Fantasy هست! البته از اولش هم از سبک مبارزه Lighting خوشم نمی اومد؛ چون  نوع مبارزات Noctic، خیلی دیوانه وارتر و بهتر از Lighting هست!
مرسی بابت خبر! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خودم هم هیچ چیز از این مبارزه ها نمی فهمم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
(10-23-2013, 08:57 PM)'mohammada' نوشته است: [ -> ]
(10-23-2013, 08:28 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]به نظر من نوآورانه ترین و متفاوت ترین بازی جهان، همین Final Fantasy هست! البته از اولش هم از سبک مبارزه Lighting خوشم نمی اومد؛ چون  نوع مبارزات Noctic، خیلی دیوانه وارتر و بهتر از Lighting هست!

خودم هم هیچ چیز از این مبارزه ها نمی فهمم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

گیم پلی این بازی رو میشه مخلوطی از چند سبک دانست؛ چرا که هم مثل بازی های موفق اکشن Hack n Slash، نظیر Metal Gear Rising : Revengeance، از سرعت بالایی برخوردار بوده و دیوانه وار هست؛ ولی از طرفی دیگر بازی در ژانر نقش آفرینی ژاپنی یا همون Japanese Role Playing Game قرار داره! ولی در کل شباهت بازی به سبک دوم بیشتره، چون هم نوع داستان سرایی و پیشینه شخصیت ها مطابق با این سبک هست! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب حالا کی و برای چه پلتفروم هایی قراره بیاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(10-24-2013, 01:29 AM)'B The Game' نوشته است: [ -> ]خب حالا کی و برای چه پلتفروم هایی قراره بیاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داداش بفرما 
سبک: RPG
سازنده: Square Enix
ناشر: Square Enix
پلتفرم:  Xbox 360 و PS 3

تاریخ انتشار در اروپا : 14 می 2014
تاریخ انتشار در ایران : 25 اسفند 1392

اضافه شد به مطلب
عنوان خبرت تو حلقم "Final Fantasy 13 ساعت گیم پلی" دقیقا یعنی چی؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از بازی هایی که شخصیت های مونث و تا این حد افراطی دارند اصلا خوشم نمیاد، اصلا این بازی برای PC نمیاد که بخوام حرسشو بخورم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آقا ببخشید بابت اسپم ولی از کجا میتونم تازه ترین موضوعات ارسال شده رو ببینم ؟
خواهشا جواب بدین [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(10-24-2013, 10:47 AM)'amirmax' نوشته است: [ -> ]آقا ببخشید بابت اسپم ولی از کجا میتونم تازه ترین موضوعات ارسال شده رو ببینم ؟
خواهشا جواب بدین [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

داداش اون بالا کنار پیام های خصوصیه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]