Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کمک باری IDM...فوری و حیاتی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام...مخلص همه بچه های گیمفا...
آقا من قبلا با خیال خوش از IDM استفاده میکردم و به خیال خودم کرکش کرده بودم...ولی حالا نوشته 30 Trial Days فلان و میگه Register کنید...
میگم اگه دوباره کرک و کیجن کنم اون دانلودایی که نصفه هست میپره یا نه! یعنی اونایی که تا یه جا دانلود کردم و ادامه داره!
(08-16-2012, 08:23 PM)Sam Fisher A Splinter Cell نوشته است: [ -> ]سلام...مخلص همه بچه های گیمفا...
آقا من قبلا با خیال خوش از IDM استفاده میکردم و به خیال خودم کرکش کرده بودم...ولی حالا نوشته 30 Trial Days فلان و میگه Register کنید...
میگم اگه دوباره کرک و کیجن کنم اون دانلودایی که نصفه هست میپره یا نه! یعنی اونایی که تا یه جا دانلود کردم و ادامه داره!

نه داداش نمي پره اصلا نگران نباش من خودم قبلا اين مشكل رو داشتم و حل شد .

راستي والپيپر هاي سفارشيت رسيد
(08-16-2012, 08:29 PM)Gamerstation نوشته است: [ -> ]
(08-16-2012, 08:23 PM)Sam Fisher A Splinter Cell نوشته است: [ -> ]سلام...مخلص همه بچه های گیمفا...

نه داداش نمي پره اصلا نگران نباش من خودم قبلا اين مشكل رو داشتم و حل شد .

راستي والپيپر هاي سفارشيت رسيد

یه دنیا ممنون...هم برای راهنمایی هم برای والپیپرConfused29:
خوب چرا از دانلودر رایگان استفاده نمی کنید؟