Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: infinity ward تایید کرد : عنوان Call of Duty: Ghosts با کیفیت ۱۰۸۰p برروی PS4 و ۷۲۰p
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
در چند روز گذشته شاهد حرف های ضد و نقیض زیادی مبنی بر اجرای cod ghost در ps4 با رزولیشن 1080p و 720p در xbox one بودیم و infinity ward رسما تایید کرد که 
عنوان Call of Duty: Ghosts با کیفیت ۱۰۸۰p برروی PS4 و ۷۲۰p در xbox one 
[تصویر:  Call_of_Duty_Ghosts_underwater.JPG]

mark rubin تهیه کننده این عنوان در صفحه tweet خود این گونه بیان کرد : در چند روز گذشته فرصت اپدیت صفحه خود را نداشتم و حالا این پیام را منتشر کردم که cod ghost در ps4 با کیفیت 1080p و در xbox one با کیفیت 720p اجرا خواهد شد , بازی در هر دو کنسول با سرعت 30 فریم اجرا میشوند و من خیلی خوسحالم که این هفته منتشر می شود .
با تایید این حرف می شه فهمید که cod ghost در ps4 با کیفیتی نسبتا بهتر در مقابل xbox one برخوردار است 
مسلما این خبر بدی برای دارندگان xbox one و مایروسافت خواهد بود اما روبین اظهار داشت این بازی در هر دو کنسول بزرگ به نظر می رسد .
این عنوان که به گفته سازندگانش بعد از عرضه رکورد فروش gta v را خواهد شکست در 5 november برای wii u,ps3,xbox360.pc و در 22 november برای ps4 , xbox one 
منتشر می شود . 
به نظر شما این بازی می تونه رکورد gta v را بشکنه ؟
منبع : http://www.gamezone.com/news/2013/10/30/...n-xbox-one
حالا بگید PC پلتفرم بدی هست، وقتی که روی کنسول ها اونم تازه نسل بعدیش با 30 فریم در ثنیه اجرا میشه حیف PC به این باحالی نیست که حتی 60 فریم رو هم میتونه به ما بده. من که میگم نه PS4 نه XBOX ONE فقط PC[img]/images/smi/new/111.gif[/img]
در مورد سوال؟؟؟
بدون ترديد.................[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
و اما x1.................................[img]/images/smi/new/barare.gif[/img][img]/images/smi/new/barare.gif[/img][img]/images/smi/new/barare.gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اقا خبر رو اشتباه ترجمه کردید ویرایش کنید تا همرو به اشتباه ننداختین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بازی روی PS4 رزولوشنش 1080p هست رو Xbox one هم 720p 

و هر دو نسخه روی 60 فریم اجرا میشن نه 30.اینو میتونید از همون منبعی که گذاشتین ببینید