Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نگاهی به بازی Call of Duty: Ghosts
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
 بررسی کوتاه بازی Call of Duty: Ghosts 
بالاخره دهمین نسخه از فرانچایز موفق call of dutyمنتشر گردید 
ابتدا به بررسی داستان بازی میپردازیم.
داستان بازی کاملا متفاوت و جدا از نسخه های قبلی این فرانچایز میباشد 
و هیچگونه شباهتی با نسخه های قبلی ندارد.
داستان بازی از آنجا شروع میشود که  ایستگاه فضایی در امریکا مورد تهاجم نیروهای بیگانه قرار میگیرد وازطرفی  کشور امریکا مورد هجوم موشکهایی که منبع انها فضا میباشد قرارمیگیرد.و آمریکا تبدیل به ویرانه ای میشود در این بین شخصی به نام لوگان والکر (شخصیت اصلی) به همراه برادر و پدر خود برای دفاع از کشور تلاش میکنند.( خلاصه گفتم داستانش خیلی مفصله)
داستان بازی داستان نسبتا خوب و گیرایی هست 
و شخصا لذت بردم از داستان بازی
گرافیک بازی نسبت نسخه قبل پیشرفتی نداشت  و زیاد فرقی نمیکرد
و تنها چیزی که از نظر گرافیکی بازی  را جذابتر میکرد صحنه های سینمایی بازی و نورپردازی عالی بود. 
بخشی که واقعا میتوان گفت قوی ترین بخش بازی هست صدا گذاری بازیست
اهنگساز این بازی همانطور که میدانید دیوید باکلی هست 
و  نکته خیلی جالب  تیتراژ پایانی بازی بود که امینم رپر مشهور امریکایی اونرو اجراکرد. موسیقی ها کاملا متناسب با صحنه های بازیست و گیمر را کاملا تحت تاثیر قرار میدهد.
گیم پلی بازی هم تغییر انچنانی نکرده است
در این نسخه یک یار کمکی دارید که همان سگ است
که بسیار مفید هست( مثلا در مناطقی که نمیتوانید  وارد  مناطق تحت نفوذ دشمن شوید  میتوانید با استفاده از سگ به ان مناطق نفوذ کنید)
بخش جدیدی که خیلی جالب هست لیز خوردن روی زمین هست که قبلا فکر کنم در Crysis وجود داشت  صخره نوردی هم که در نسخه های قبل وجود داشته در این نسخه هم وجود دارد
متاسفانه هنوز بخش چند نفره بازی رو  انجام ندادم
نتیجه گیری:call of duty ghost  که میتواند برای کوتاه مدت گیمرها را سرگرم کند ولی در مقابل نسخه های هم سطح و هم ژانر خود ضعفهای بسیاری دارد.

این اولین بررسی  هست که انجام میدم لطفابا نظراتتون من  رو راهنمایی کنید

حد اقل باید یک عکس قرار دهید
و خیلی کوتاه بود
نقد و بررسی !!!!
 نه واقعا نقد و بررسی

دوست عزیز این کلمه نقد و بررسی برای این تاپیک خیلی بزرگ هست
فکر کنم تاپیک شما باید عنوانش بررسی کوتاه Call of Duty: Ghosts باشه
نقدتتوون خيلي كوتاهه و هيچ عكسي هم توش نيست!
 شما ميتونين با نويسنده هاي مبتدي و يا تحريريه ها مشورت كنيد تا كارتون بهتر شه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هیچ کدوم از معیار های یک نقد و بررسی را نداره حتی اولین نیاز های یک نقد و بررسی را هم نداره . یکم درباره نحوه نوشتن و قرار دادن یک مقاله در انجمن ها و سایت ها تحقیق کنید بعد مطلب بذارید

بسته شد