Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: VGX به انتخاب شما | بهترین بازی سال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام به دوستان خوب گیمفا
همان طور که میدانید VGX نزدیک است و لیست نامزدها منتشر شده است، حال قصد دارم در بخش های متفاوتی نامزدا ها را برای شما قرار دهم تا رای دهید.

توجه : در این بخش هیچ گونه اسپم داده نمیشود و هیچ گونه دعوایی به راه انداخته نشود

این بخش : بهترین بازی سال
  • The Last of Us
  • Grand Theft Auto V
  • BioShock: Infinite
  • Super Mario 3D World
  • Tomb Raider
شک نکنید GTA v بهترین بازی سال بر روی کنسول و بهترین بازی کل نسل و فقط مرحله اولش کل The last of us رو قورت میده . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نظرم gta v واقعا فوق العاده بود ولی من Tomb raider رو انتخاب کردم

فقط بایوشاک ...پسر این dlc جدیدش رو بگیرید فوق فوق العاده است
GTA V
the last of us بهترینه
GTA V
با این که به شاهکار بودن همشون شکی نیست ولی من از ته قلب امیدوارمم gta v بهترین شه. لذتی که این باازی بهم داد فوق العاده بود. بعدش عاشق بایوشاک اینفینیت شدم و لست اف اس هم به علت این که ترسناک بود من خیلی خوشم نیومد ولی صد در صد شاهکاره.

GTA V خیلی هم بخوام اغراق کنم Bioshock ، بازی The last of us انحصاری اصلا لایق یک چنین لقبی نیست، از سرش زیاده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی اگه برای PC منتشر بشه شاید یه فکری به حالش کردم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

Amir Game

بی شک جی تی ای v 
بهترین میشه و در این شکی نیست [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
ولی خب بازی های رقیبش هم خوب عمل کردن به خصوص=The Last of Us
صفحه‌ها: 1 2 3 4