Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عرضه فیلم World Of Warcraft به سال 2016 تاخیر پیدا کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  wowmoviestuff_610b.jpg]

مقداری اطلاعات جدید از فیلم World of Warcraft منتشر شده که نشان دهنده به تاخیر افتادن این فیلم است. این اطلاعات
حاوی جزئیاتی درباره تغییر تاریخ انتشار World of Warcraft هستند که متاسفانه عقب افتاده است.
در واقع قرار بود این فیلم 18 دسامبر 2015 بیآید. حال با توجه به پستی که Warcraft@ در تاریخ 27 نوامبر در تویتر گذاشته است،  روز بیرون آمدن این فیلم به 11 مارچ 2016 تغییر کرده است.

آنها همچنین گفتند :

هنوز فیلمبرداری فیلم شروع نشده است ولی مدتی است که فیلم پیش تولید شده است، Duncan Jones فیلم را کارگردانی می کند. او و افراد دیگری که در این پروژه هستند همانند یک هیئت یا گروه در Blizzcon مشغول به کار اند. انها در آنجا، درباره مفهوم های هنری و جزئیات طرحِ پایه فیلم به تبادل نظر مشغول هستند. این فیلم به ریشهِ اختلافات و درگیری های انسان ها و ارک ها می پردازد. سازندگان نقشه هایی درباره قرار دادن رازهایی ( به اصطلاح Easter egg ) در کل فیلم دارند که طرفداران دو آتیشه Warcraft را خوشحال می کند.

[تصویر:  Screen-Shot-2013-11-09-at-3.13.jpg]

منبع
من خیلی دوست دارم بیاد . شایدم شخصیت های Lothar و Durotan توش باشن که خیلی خوب می شه :/
فکر می کنم واسه این عقب انداختنش چون تاریخ انتشارش نزدیک به Star Wars: Episode VII بود! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]