Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: با تصاویر و اطلاعاتی از بازی Alien: Isolation همراه شوید.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
احتمالاً خبر دارید که Creative Assembly در حال کار بر روی نسخه دیگری از سری بازی های Alien می باشد، نسخه جدید این سری Alien: Isolation نام گرفته شده که رسماً تایید شد. تعدادی از Screenshot های بازی لیک شده اند که اطلاعاتی خوبی در اختیارمان می گذارند و می توانید این تصاویر را مشاهده فرمایید:

[تصویر:  1386934730-alien-isolation-3.jpg]

[تصویر:  1386934730-alien-isolation-4.jpg]

[تصویر:  1386934731-alien-isolation-1.jpg]

[تصویر:  1386934731-alien-isolation-2.jpg]

هر چهار Screenshot، نشانگر محیطی با تکنولوژی پیشرفته و حال و هوای علمی-تخیلی است، در این تصاویر کامپیوتر های پیشرفته به چشم می خورد، هم چنین در تصویر دوم، در هایی با نام های EVAC دیده می شود. در تصویر چهارم، دو نفر با لباس های مخصوص فضایی دیده می شود، این طور که پیداست در نسخه بعدی بازی، سفر های فضایی نقش مهمی خواهند داشت و محیط اصلی بازی نیز دیگر سیارات خواهند بود. با اینکه این سری پیشینه چندان خوبی ندارند، هر چهار عکس نوید از یک بازی موفق می دهند.

منبع

من نسخه های قبلیشو بازی نکردم ولی حتما اگه بتونم این نسخه رو بازی میکنم.

ممنون بابت خبر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مگه مریضی های خاص داره این سگا که دوباره رفته سراغ این فرانچایز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یقینا یکی از چرت ترین بازی های 2013 همین بود [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]

(12-15-2013, 12:29 AM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]مگه مریضی های خاص داره این سگا که دوباره رفته سراغ این فرانچایز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

البته به نظر من ما بازی های خیلی زیادی داشتیم که کم کم پسرفت داشتند؛ مثل God of War: Accension یا Gears of War: Gudgment
همین طور بازی هایی هم داشتیم که بهتر و بهتر شدند؛ مثل Mortal Kombat
برای همین به نظرم قضاوت در مورد بازی از همین حالا یک خورده کار اشتباهیه؛ البته نظر شخصیه منه! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ممنون. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-15-2013, 04:00 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]
(12-15-2013, 12:29 AM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]مگه مریضی های خاص داره این سگا که دوباره رفته سراغ این فرانچایز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

البته به نظر من ما بازی های خیلی زیادی داشتیم که کم کم پسرفت داشتند؛ مثل God of War: Accension یا Gears of War: Gudgment
همین طور بازی هایی هم داشتیم که بهتر و بهتر شدند؛ مثل Mortal Kombat
برای همین به نظرم قضاوت در مورد بازی از همین حالا یک خورده کار اشتباهیه؛ البته نظر شخصیه منه! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ممنون. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خوهش می کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]ولی MK همیشه جزء بهترین بازی های مبارزه ای بوده.بازی ساختن از روی فیلم اصولا طبق تجربه نشون داده که کار اشتباهیه ولی بینشون استثنا هم هست مثلا بتمن که خیلی هم عالیه.من بعد از عرضه نسخه Colonial Marines دیگه اصلا طرف این فرانچایز نمی رم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]