Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Konami: تاریخ انتشار بازی Metal Gear Rising: Revengeance برای PC بسیار نزدیک است!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
عنوان Metal Gear Rising: Revengeance در آستانه انتشار برای PC از طریق شبکه Steam می باشد.

[تصویر:  Revengeance.jpg]

آقای Sean Eyeston از کمپانی Konami، ناشر این بازی Hack n Slash، اعلام کرده است، تاریخ انتشار این عنوان، برای PC بسیار نزدیک است و در روز های اخیر شاهد حضور آن در شبکه Steam خواهیم بود. همچنین گفته اند که انتشار این بازی برای PC، مرحله آخری برای این عنوان خواهد بود که Konami آن را نیز طی خواهد کرد.
این بازی در ماه های میلادی می و ژوئن برای پلتفرم PC معرفی شد و طبق اطلاعات موجود، تنها کامپیوتر های پیشرفته (60 فریم بر ثانیه) blistering 60fps قادر به اجرای آن خواهند بود.

منبع

ـــــــــــــــــــــــ

همین طور می توانید نقد و بررسی این بازی، با عنوان "سامورایی مدرن" را به قلم علی یوسف زاده (خودم!) برای پلتفرم های PS3 و Xbox 360 را مطالعه فرمایید.

چشممان روشن بالاخره یکی از بچه های خودمون اومدم بخش خبری رو گرم کرد :دی
الان که نمیشه فردا منم میام مسابقه بزاریم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون بابت خبرت [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(12-14-2013, 10:25 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]چشممان روشن بالاخره یکی از بچه های خودمون اومدم بخش خبری رو گرم کرد :دی
الان که نمیشه فردا منم میام مسابقه بزاریم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون بابت خبرت [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کم کم داشتم ناامید می شدم، امروز حدوداً 8 تا خبر گذاشتم، هر کدوم 1 یا 2 تا نظر داره، یا کلاً نداره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
البته چون بعد از یک مدت امتحان زبان سطح Intermediate دارم، این کار رو می کنم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بنده خداها چجوری برای این pc گیمر ها بازی میاد؟!

یه موقعی تو این فروم خبر میزاشتی چه خبر می شد حالاشو نگاه کنید!
البته اکثر دوستان اون موقع نبودن.
ایول من خیلی منتظر این بازی بودم و هستم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] البته من  دیگه عجله ای ندارم چون امتحان ترم اول داره شروع میشه [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(12-14-2013, 11:53 PM)'MASOUD_H' نوشته است: [ -> ]ایول من خیلی منتظر این بازی بودم و هستم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] البته من  دیگه عجله ای ندارم چون امتحان ترم اول داره شروع میشه [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

قطعاً یکی از بهترین بازی های Hack n Slash، ساخته Platinum Games هست؛ مگه میشه بازی که توش آقای هیدئو کوجیما شرکت داره، بد هم باشه؟! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

لامصب سیستم هیولا هم میخواد!!! بازم خیلیا نمی تونن درست بازی کنن خب این چه وضعشه؟!؟
ممنون بابت خبر علی جان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ماشا... خبر!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(12-15-2013, 05:23 PM)Y2J نوشته است: [ -> ]لامصب سیستم هیولا هم میخواد!!! بازم خیلیا نمی تونن درست بازی کنن خب این چه وضعشه؟!؟
ممنون بابت خبر علی جان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ماشا... خبر!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همون بهتر که نشه بازی کرد چون اصولا PC نباید با کنسول ها برابر باشه.
(12-15-2013, 05:23 PM)'Y2J' نوشته است: [ -> ]لامصب سیستم هیولا هم میخواد!!! بازم خیلیا نمی تونن درست بازی کنن خب این چه وضعشه؟!؟

کلاً Platinum Games خیلی دوست داره بازیش گیم پلی دیوانه وار داشته باشه،  خب قطعاً گیم پلی دیوانه وار به سیستم بالایی هم نیاز داره!
بازیش رو من انجام دادم، بیش از اندازه سخت بود؛ ولی گیم پلیش باعث می شد آدم جلوی تلویزیون میخکوب بشه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]