Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Microsoft: امکانات اصلی کنسول Xbox One، از اوایل سال 2014 میلادی در دسترس خواهد بود!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با توجه به گفته های Nancy Tellem، رییس بخش ویدیو رسانه دیجیتالی شرکت Microsoft، امکانات اصلی کنسول نسل هشتمی این شرکت، یعنی Xbox One، با آغاز سال بعد، در دسترس خواهد بود.

[تصویر:  xbox-one-tv.jpg]

Nancy Tellen، رییس بخش ویدیو رسانه دیجیتالی شرکت Microsoft، در گفت و گویی با برنامه Variety DealMarkers Breakfast، به بینندگان اطلاع داد که خدمات اصلی این کنسول، با آغاز سال جدید میلادی در دسترس خواهد بود.

ایشان در صحبت های خود گفتند: "ما Netfix" نیستیم، ما Amazon نیستیم، ما جانداران (به خدا تو منبع Animal نوشته، منظور بدی ندارم!) متفاوتی هستیم. ما هیچ کدام از آن ها نیستیم و تشابه بسیار کمی با آن ها داریم.  نبودن هیچ مشکل الگوی ماست؛ الگویی که برای رعایت آن بسیار تلاش می کنیم. همچنان که ما بیشتر تلاش می کنم، دارندگان کنسول Xbox One راحتی بیشتری را حس خواهند کرد."

وی ادامه داد: " من بی صبرانه مشتاق اعمال این کار هستم؛ اما ما نیازمند طراحانی هستیم که از اطلاعات کافی بهره مند باشند، ما امکانات بیشتر استودیو های دیگر را نداریم. استودیو ما پایداری لازم را ندارد؛ همین عامل باعث می شود که ما با افراد آگاه در این فنون، روابط بسیار نزدیکی داشته باشیم تا از دیدگاه آن ها نیز باخبر شویم."

Tellem مسئول تولید کنسول Xbox One به صورت اورجینال نیز می باشد، هم چینین چندی پیش آقای Steven Speilberg اعلام کرد، از نظرات ارزشمند ایشان برای پروژه Halo بعدی استفاده خواهد کرد.

از این برنامه ها، می توان به مسابقات فوتبال اشاره کرد که با نام Every Street United شناخته می شوند.
می توانید این گفت و گو را ار طریق دو کنسول Xbox One و Xbox 360 توسط شبکه Xbox Live دریافت کنید.

منبع

Amir Game

من نمیدونم وقتی رییس بخش ویدیو رسانه دیجیتالی شرکت Microsoft  بیاد  این حرفا رو بزنه :
نقل‌قول:
ما امکانات بیشتر استودیو های دیگر را نداریم. استودیو ما پایداری لازم را ندارد
اون وقت لابد نینتندو باید امکانات داشته باشه هاااا......
(12-15-2013, 05:26 PM)'amir game' نوشته است: [ -> ]من نمیدونم وقتی رییس بخش ویدیو رسانه دیجیتالی شرکت Microsoft  بیاد  این حرفا رو بزنه :
نقل‌قول:

مگه نینتندو چِشه؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(12-15-2013, 08:10 PM)'Amir Fenix' نوشته است: [ -> ]
(12-15-2013, 05:26 PM)'amir game' نوشته است: [ -> ]من نمیدونم وقتی رییس بخش ویدیو رسانه دیجیتالی شرکت Microsoft  بیاد  این حرفا رو بزنه :
نقل‌قول:

مگه نینتندو چِشه؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

واقعاً من هم نمی دونم نیتندو چه مشکلی داره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] همه این کنسول رو شکست خورده می دونند؛ ولی با نمایشی که من تو Tokyo Games Show از Wii U دیدم، کلاً نظرم در مورد این کنسول عوض شد! این مشکل بیشتر گیمرهای ایرانی هست که فقط می خوان دشمن ها رو بکشن و مرحله ها رو رد کنن! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به هر حال به نظر من، Legend of Zelda یا Super Mario خیلی بهتر از God of War یا Halo هستن، نمرات متای بازی ها هم که جایی واسه حرف زدن نمی زارن! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]