Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آگهی Microsoft Studios برای استخدام چند نفر برای ساخت یک IP جدید برای Windows 8
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Microsoft-Studios1.jpg]
استودیوی مایکروسافت در حال حاضر، مشغول کار بر روی یک بازی جدید برای Windows 8 میباشد و آنطور که آگهی سایت نشان میدهد، مایکروسافت مشغول استخدام افرادی برای ساخت خلق یک IP نو و جدید است.

طبق آگهی، مایکروسافت نیازمند افرادی با مدرک مهندسی ارشد توسعه نرم افزار میباشد.

این پست در ادامه میگوید: تیم بازی سازی مشغول ساخت یک بازی بسیار قوی بر روی سرویس ها میباشند، همچنین شایان ذکر است که این بازی تنها انحصاری پلتفرم PC است.

همچنین به تازگی آقای Phil Spencer (رئیس بخش سرگرمی شرکت مایکروسافت) گفته اند این امکان وجود دارد که این بازی انحصاری برای PC یک بازی اول شخص باشد.

چند وقت پیش شرکت مایکروسافت در اظهار نظری گفته بود قرار است در آینده انحصاری های بیشتری برای PC عرضه شود و حمایت بیشتری از PC میکنیم. نظر شما چیست؟ آیا شاهد حمایت بیشتری از PC در نسل هشتم هستیم؟

SOURCE: VG247

Ct Os

بالاخره این ویندوز 8 به یه درد خورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(12-18-2013, 01:11 AM)Ct Os نوشته است: [ -> ]بالاخره این ویندوز 8 به یه درد خورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پس معلومه هیچی از این ویندوز نمی دونین که اینطور حرف میزنین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

Ct Os

(12-18-2013, 05:11 PM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]
(12-18-2013, 01:11 AM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]بالاخره این ویندوز 8 به یه درد خورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پس معلومه هیچی از این ویندوز نمی دونین که اینطور حرف میزنین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بعضی وقتا همین حس رو می کنم چون از بیشترش توانایی هاش نمی تونم استفاده کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دقیقا یادمه وقتی seven اومده بود خیلی ها گفتن خوب نیست چون همه Xp داشتن و بلد نبودن کار کنن ولی از هر لحاظ 8 بهتره استفاده کنید متوجه میشید.
این یه اصله "مردم به اصل خودشون بازمیگردن"
اگه دقت کنین اول قبل اینکه ایکس و ... باشه،پی سی بود.
بعد انحصاری سازهای پی سی به خواب فرو رفتند!
سپس،افرادی که گمراه شده بودند به ساختن کنسول روی آوردند...
ما و امثالمان آنان را پند دادیم،باشد که راه خود را بازشناسند...
سپس ما آنها(پی سی انحصاریور ها!!) را بیدار خواهیم کرد تا انحصاری بسازند..
و در آن روز،کنسول بازها سرخورده و گریانند،و میخواهند که برگردند،حال آنکه روز موعود(یعنی الآن که انحصاریور های پی سی بیدار شدن از خواب غفلت) فرا رسیده.
سپس کنسول بازها گروه گروه انحصاری های پی سی را مینگرند و به مقام پی سی بازان قبطه(ببخشیتون اگه املائن نادرسته!!) میخورند.
در آنروز ما(پی سی بازان) و فرزندانمان در کنار حوض فلان جشن میگیریم! .....دیگه اگه بنویسم ادامشو به حکم محار.به،خلاصه ترتیبمونو میدن!(البته ترتیب خودمو نه،بلکه ترتیب پروفایلمو میدن،باشد که پند گیرم)

نمیدونم امشب چ مرگمه،مثکه هشیش زدم،خودم خبر ندارم،همش دارم ...شر مینویسم.
یکی هم نیست بیاد حالمونو بگیره،که انقد رو اعصاب مردم نریم.
الآن خدایی کی حال خوندن این نظر ت..میه منو داره،اعصاب همه تگری میخوره توش!(تگری=قی بچه=استفراغ بچه)
خودمم دیه داره حالوم اخودوم بهم میخوره،مو بروم تا حالوم خرابتر نشده،فحش بیشتر نخوردوم به کارزندگی برسوم.
ولی خدایی اگه پی سی باز خفنین یه تشکر بزنید.(اصلأ آره من عقده تشکر دارم)