Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: DLC جدید بازی Assassin's Creed، با عنوان Freedom Cry برای PC تاخیر خورد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Assassin's Creed IV: Black Flag_ Freedom Cry برای پلتفرم PC تاخیر خورد. شرکت Ubisoft اعلام کرده است که دلیل عدم انتشار این DLC برای PC به صورت همزمان با دیگر پلتفرم ها، ایجاد تغییرات بیشتر در این نسخه می باشد.

[تصویر:  assassin_creed_4_black_flag_freedom_cry-280x80.jpg]

دیروز تریلری جدید از Assassin's Creed IV: Black Flag_ Freedom Cry منتشر شد که امروز این عنوان برای پلتفرم های PS3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One منتشر شده است.
با این حال، مدیر انجمن جامعه Ubisoft، آقای Shade چنین گفت: "DLC بازی Assassin's Creed IV: Black Flag برای PC در روز های آینده منتشر خواهد شد، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا تغییرات بیشتری را در بازی انجام دهیم تا طرفداران این سری با عنوانی بسیار جذاب تر رو به رو شوند."

تاریخ انتشار جدیدی برای نسخه PC منتشر نشده است.

منبع

اول تعجب کردم تو پلتفرم ها PC نبودش گفتم یوبیسافت واسه PC نزنه؟!؟ پس بگو ما رو میخواد سوپرایزتر کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بابت خبر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
باید بگم این DLC  در تاریخ 17 دسامبر منتشر شده.
سایت VG247 خیلی دیر این خبرو گذاشت.این خبر ماله 2 روز پیشه و نمیدونم چرا این سایت الان اعلام کرده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

Delsin Rowe

و باز هم داستان تاخیر اندر تاخیر البته نیت یوبیسافت خیرهه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه پیشنهاد استاد a.gamer([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) قبل از آپلود عکس اندازه ی آن را تغییر دهید تا دو وجب بیشتر جا را احاطه کند.
با تشکرررررررررررررررررر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(12-18-2013, 09:36 PM)'AMIR M13' نوشته است: [ -> ]و باز هم داستان تاخیر اندر تاخیر البته نیت یوبیسافت خیرهه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه پیشنهاد استاد a.gamer([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) قبل از آپلود عکس اندازه ی آن را تغییر دهید تا دو وجب بیشتر جا را احاطه کند.
با تشکرررررررررررررررررر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

موضوع این نیست، تصویری که داخل خبر گذاشتند چیلتره، برای همین مجبور شدم از این عکس استفاده کنم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من خودم تو این کار ها استادم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-18-2013, 08:58 PM)'Y2J' نوشته است: [ -> ]اول تعجب کردم تو پلتفرم ها PC نبودش گفتم یوبیسافت واسه PC نزنه؟!؟ پس بگو ما رو میخواد سوپرایزتر کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اصلاً قصد توهین به Ubisoft رو ندارم، ولی اگه برای پول هم که شده باشه، Ubisoft بازی هاش رو برای همه پلتفرم ها منتشر می کنه! کاش یک کمی هم Rockstar از این اخلاق جوانمرادانه Ubisoft بهره می برد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(12-18-2013, 09:02 PM)'station' نوشته است: [ -> ]باید بگم این DLC  در تاریخ 17 دسامبر منتشر شده.
سایت VG247 خیلی دیر این خبرو گذاشت.این خبر ماله 2 روز پیشه و نمیدونم چرا این سایت الان اعلام کرده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

متاسفانه بیشتر منابع خبری بروز چیلترن، برای همین اخبارم باید خدا رو شکر کنیم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-18-2013, 10:01 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]
(12-18-2013, 09:36 PM)'AMIR M13' نوشته است: [ -> ]و باز هم داستان تاخیر اندر تاخیر البته نیت یوبیسافت خیرهه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

موضوع این نیست، تصویری که داخل خبر گذاشتند چیلتره، برای همین مجبور شدم از این عکس استفاده کنم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من خودم تو این کار ها استادم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-18-2013, 08:58 PM)'Y2J' نوشته است: [ -> ]اول تعجب کردم تو پلتفرم ها PC نبودش گفتم یوبیسافت واسه PC نزنه؟!؟ پس بگو ما رو میخواد سوپرایزتر کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اصلاً قصد توهین به Ubisoft رو ندارم، ولی اگه برای پول هم که شده باشه، Ubisoft بازی هاش رو برای همه پلتفرم ها منتشر می کنه! کاش یک کمی هم Rockstar از این اخلاق جوانمرادانه Ubisoft بهره می برد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(12-18-2013, 09:02 PM)'station' نوشته است: [ -> ]باید بگم این DLC  در تاریخ 17 دسامبر منتشر شده.

متاسفانه بیشتر منابع خبری بروز چیلترن، برای همین اخبارم باید خدا رو شکر کنیم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

از قضا منبع بنده یه سایت نوپا هستش که فیلتر هم نیس و از آی جی ان و گیم اسپات هم سرتره ولی حتما بزودی شیلتر میشه