Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بهترین و بدترین باکس آرتهای 2013 از نظر gameinformer
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با نزدیک شدن به کریسمس و سال جدید میلادی سایت ها و رسانه های مختلف مربوط به بازی های رایانه ای شروع به انتخاب برترین یا بدترینهای همان سال میکنند.
سایت gameinformer این بار سراغ برترین و بدترین Boxart (کاور های بازی) ها رفته است که با هم در ادامه میبینیم:
بهترین: BioShock Infinite -Alternate
[تصویر:  TRtWp7olI.webp]

بهترین: Dragon’s Crown
[تصویر:  -_OL6-FbY.webp]

بهترین :Far Cry 3: Blood Dragon
[تصویر:  DcOPgt54c.webp]

بهترین: The Last of Us
[تصویر:  HEPDHXv0o.webp]

بهترین: Tearaway
[تصویر:  HB-h8R8N4.webp]

بدترین: BioShock Infinite -Standard
[تصویر:  badbioshock300.jpg]

بدترین: NBA Live 14
[تصویر:  badnbalive300.jpg]

بدترین: Fuse
[تصویر:  badfuse300.jpg]

بدترین: WWE 2K14
[تصویر:  badwwe2k14300.jpg]

بدترین: Dark
[تصویر:  baddark300.jpg]
منبع

بهترين براى FIFA 14 هست كه با چهره ى مسى مزيّن شده و بس[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بهترین ها عکسش نمیاد
(12-28-2013, 01:57 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: [ -> ]بهترین ها عکسش نمیاد

چک کردم احتمالا مشکل از طرف شماست حالا یک بار دیگه صفحه رو باز کنید چون چک کردم شاید درست شه.

کلاً کسی که از Gameinformer این ها رو انتخاب کرده، خیلی بد سلیقه بوده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باکس آرت WWE 2K14 زیاد بد نیست، Dark هم شاید بازیش خیلی چرت بود؛ ولی باکس آرتش خوب به نظر میومد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جدا از فن بازی، باکس آرت هیچ کدوم از بازی ها به پای باکس آرت سری بازی های Final Fantasy نمی رسه. [img]/images/smi/new/105.gif[/img]
کلاً Gameinformer مثل اینکه با Square Enix پدرکشتگی داره؛ چون همیشه به Final Fantasy ها نمرات کمی میده! [img]/images/smi/new/112.gif[/img]
ممنون بابت خبر. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

'AHZ dateline='' نوشته است: [ -> ]
'MR.FULLHD dateline='' نوشته است: [ -> ]بهترین ها عکسش نمیاد

چک کردم احتمالا مشکل از طرف شماست حالا یک بار دیگه صفحه رو باز کنید چون چک کردم شاید درست شه.

نميدونم چرا نمياد

(12-28-2013, 03:23 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]کلاً کسی که از Gameinformer این ها رو انتخاب کرده، خیلی بد سلیقه بوده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باکس آرت WWE 2K14 زیاد بد نیست، Dark هم شاید بازیش خیلی چرت بود؛ ولی باکس آرتش خوب به نظر میومد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جدا از فن بازی، باکس آرت هیچ کدوم از بازی ها به پای باکس آرت سری بازی های Final Fantasy نمی رسه. [img]/images/smi/new/105.gif[/img]
کلاً Gameinformer مثل اینکه با Square Enix پدرکشتگی داره؛ چون همیشه به Final Fantasy ها نمرات کمی میده! [img]/images/smi/new/112.gif[/img]

بله حق با شماست [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تو این ها از همه بهتر به نظرم The last of us هست و از همه بدتر NBA[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] جای Final Fantasy و FARCRY 3 واقعا,واقعا خالی هست.[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

(12-28-2013, 03:35 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: [ -> ]
'AHZ dateline='' نوشته است: [ -> ]
'MR.FULLHD dateline='' نوشته است: [ -> ]بهترین ها عکسش نمیاد

نميدونم چرا نمياد

از منبع وارد شدید؟؟ببینید اونجا هم نمیاره!

از منبع وارد شدم
عكسا سالم هستش
(12-28-2013, 03:23 PM)a.gamer نوشته است: [ -> ]کلاً کسی که از Gameinformer این ها رو انتخاب کرده، خیلی بد سلیقه بوده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اصلا جدا از بحث باکس آرت Final Fantasy تو خیلی چیزا عالیه مثل باکس آرت که عرض نمودین.
این سری عناوین کلا متفاوت هستن برای همین اکثرا خوششون نمیاد از سبکش همون RPG رو میگم اصلا لیاقت بازی کردن فاینال فنتزی ندارن 

خب حالا نظر شخصی خودم 

مگه NBA چش بود؟؟؟؟؟

(12-28-2013, 05:09 PM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]
(12-28-2013, 03:23 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]کلاً کسی که از Gameinformer این ها رو انتخاب کرده، خیلی بد سلیقه بوده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اصلا جدا از بحث باکس آرت Final Fantasy تو خیلی چیزا عالیه مثل باکس آرت که عرض نمودین.
این سری عناوین کلا متفاوت هستن برای همین اکثرا خوششون نمیاد از سبکش همون RPG رو میگم اصلا لیاقت بازی کردن فاینال فنتزی ندارن 

خب حالا نظر شخصی خودم 

مگه NBA چش بود؟؟؟؟؟

با اینکه بازی NBA خیلی خوبه ولی نمیدونم "من" نمیتونم باهاش خوب ارتباط برقرار کنم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
بعد جدا از این شما فقط جس ایستادن ایشونو نگاه به نظر خودش جذاب کرده باکس آرتو ولی «نظرمن» اصلا این طور نیست[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

صفحه‌ها: 1 2