Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عنوان GTA V برای PC توسط Fury Team کرک شد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
 سلام به همه گیمفا یی ها...
امروز میخوام یه خبر خوش بهتون بدم.
بله تیتر خبر رودرست خوندین.بازی GTA V توسط تیم باسابقه Fury Team برای رایانه های شخصی کرک شده است.
Fury Team:ما موفق شدیم کد فایلهای بازی GTA V را هک و گردآوری کنیم.ما ورژن کامپیوتری بازی را برای PC گردآوری کردیم.ما توانستیم رمز فایل های پنهان را برای ورژن PC کرک کنیم . این برای ما آسان بود
خووب اینا صحبت های این تیم هکر بود.
من به شخصه خودم از یه هفته پیش دانلودم رو آغاز کرده بودم تا این که امروز تونستم کامل دانلودش کنم و الان در مرحله Franklin هستم.این خبر رو خواستم بعد از دانلود بدم که ببینم Fake هست یا نه که واقعی بود.
از اینجا میتونین دانلودش کنین.
http://extafiles.com/gta-v-pc-full-game/

عاشق همتونم و فعلن...

منبع:http://extafiles.com/gta-v-pc-full-game/

Amir Game

الان این خبر بود یا ........[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه خبری قرار میدید باید کامل ترجمش کنید....
عکس برای خبر بزارید....

فیکه ، توی ویدئوش طرف داشت GTA IV رو بازی میکرد و یه ذره مد هاش و تمشو تغییر داده بود !
بله ویدئو فیک هستش.ولی دانلود خود بازی GTA V هست.
حجم دانلودش هم از بازی GTA IV بیشتره

عقل سلیم تو اینجا چه حکمی میکنــــــــــه ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

Delsin Rowe

(12-30-2013, 11:47 AM)'Alireza23' نوشته است: [ -> ]عقل سلیم تو اینجا چه حکمی میکنــــــــــه ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

حکم می کنه تا موقعی که این راک استار ... تایید نکرد همه چی فیکه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

(12-30-2013, 01:44 PM)'AMIR M13' نوشته است: [ -> ]
(12-30-2013, 11:47 AM)'Alireza23' نوشته است: [ -> ]عقل سلیم تو اینجا چه حکمی میکنــــــــــه ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

حکم می کنه تا موقعی که این راک استار ... تایید نکرد همه چی فیکه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

دقیقآ امیر خان ! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] درست میگی شما ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به قول یکی از بچه ها :                                                         [img=18x18]images/smi/s0 (43).gif[/img]  [img=23x18]images/smi/s0 (66).gif[/img]   ! I Hate Waiting !   [img=23x18]images/smi/s0 (66).gif[/img]   [img=18x18]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Ct Os

میشه یه توضیح بدید چجوری شما سروری رو رد کردید
خوشم میاد با قاطعیت از دروغ دفاع می کنن

[تصویر:  54201917829033996202.png]
میشه یه تصویر مستند از بازی کردن با PC یا فیلمی قرار بدید که مشخص کنه دارید با پی سی بازی میکنید؟
:)
تا راکستار تایید نکنه ، هیچی معلوم نیست:)
------------
راستی تو دقیقه 10:41 دقیقه باید با کدوم دکمه خشاب عوض کنیم؟ =))))
سایت که بی صاحاب شه وضعیتش همینه دیگه.یه مش نوب میریزن حرف مفت میزنن.
آخه مرد مومن؛تو چجوری سروری رو گذروندی؟؟؟؟من نصف عمرم رو گذاشتم با هیتلرفکن هم نتونستم بگذرونمش؟؟؟هدف انسان هایی مثل تو چیه؟؟؟میخوای معروف بشی؟؟؟میخوای بگی منم جی تی ای بازی میکنم؟؟
به مدیرا پیشنهاد میکنم تایپیکایی مثل اینو ببندن
صفحه‌ها: 1 2