Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کاربران یورو گیم 50 بازی برتر سال 2013 را انتخاب کردند!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  net.png]

چندی پیش بود که پای خود را در سال 2014 گذاشتیم و سال 2013 را باخاطره های خوب و بدش پشت سر گذاشتیم.
با توجه به این موضوع سایت یورو گیمر ا. میان 50 بازی که در سال 2013 لانچ شده اند ، از کاربران خود خواست که به ان ها رای دهند و اناها را به ترتیب از 1 تا 50 مرتب کنند .
تا اینکه دیروز این خبر روی سایت رفت و این 50 بازی معرفی شدند.
حال باخود فکر می کنید این ها کدام هستند؟
من در اینجا لیست را برای شما قرار دادم!

1.The Last of Us

[تصویر:  Readers_11.jpg.jpg]

2. Grand Theft Auto 5
[تصویر:  357792.jpg]
3. BioShock Infinite
[تصویر:  Readers_21.jpg.jpg]

4. Tomb Raider
5. Super Mario 3D World
6. Assassin’s Creed 4: Black Flag
7. Ni No Kuni
8. XCOM: Enemy Within
9. Spelunky
10. Hotline Miami
11. Rayman Legends
12. Tearaway
13. Persona 4: Golden
14. Fire Emblem: Awakening
15. The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
16. The Stanley Parable
17. Papers, Please
18. Pokemon X&Y
19. Beyond: Two Souls
20. Brothers: A Tale of Two Sons
21. Civilization 5: Brave New World
22. Far Cry 3: Blood Dragon
23. Dota 2
24. Saints Row 4
25. Animal Crossing New Leaf
26. Battlefield 4
27. Diablo 3 console
28. Resogun
29. Metal Gear Rising
30. Metro: Last Light
31. Gone Home
32. The Wolf Among Us
33. Pikmin 3
34. DmC
35. Luigi’s Mansion 2
36. The Legend of Zelda: Wind Waker HD
37. Guacamelee
38. State of Decay
39. Final Fantasy 14: A Realm Reborn
40. Killzone: Shadow Fall
41. FIFA 14
42. Path of Exile
43. Forza Motorsport 5
44. Gran Turismo 6
45. Gunpoint
46. Dead Rising 3
47. Rogue Legacy
48. Lego Marvel Superheroes
49. Monster Hunter 3 Ultimate
50.Remember Me

.
.
.
.
متن به صورت خلاصه قرار داده شده و فقط برای سه بازی اول عکس قرار داده شده
.
.
.
.منبع

Amir Game

ترجمه ی ناقص طبق منبع ذکر شده =)  خلاف قوانین انجمن

nami1

(01-01-2014, 02:19 PM)'Amir Game' نوشته است: [ -> ]ترجمه ی ناقص طبق منبع ذکر شده =)  خلاف قوانین انجمن

حالا شما هم اینقدر گیر ندیدن دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اولین کارشون بود دیگه،در ادامه بهتر میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بعدش بهتر از اینه که خبری توی فروم نباشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

'Amir Game dateline='' نوشته است: [ -> ]ترجمه ی ناقص طبق منبع ذکر شده =)  خلاف قوانین انجمن

اين اولين تجربه ام بود 
ممنون كه  تذكر دادين دفعات بعد رعايت ميكنم

انتخاب ها دقیقا مثل انتخاب های منه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]این THE LAST OF US چقدر قشنگ در مجموع هم از نظر منتقدان و هم از نظر کاربران سایت ها (تکرار میکنم در مجموع) این GTA V رو له کرده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

Delsin Rowe

بسیار عالی انتخاب هاشون نقص نداشت فقط بیاند باید جزو 10 تا می شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
باتشکر از خبرنگار توانمند[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
با درود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در طول فعالیت خود ، هیچ چیز بهتر از ذوق و شوق کاربران تازه وارد به حرفه ی نویسندگی و مترجمی ندیده ام ! انرژی و پتانسیل بسیار بالایی که در این گونه افراد نهفته است، هرگز در اشخاص حرفه ای پیدا نمیشود.

آقای محجوب ، برای اولین بار عالی بود.چرا عالی ؟ همین که بیکار ننشسته اید و دست به قلم ( کیبورد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) شده اید به معنای واقعی کلمه ، عالی و خارق العاده هست .

فقط چند نکته ی برادرانه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سعی کن زبان انگلیسی را یاد بگیری . نیازی به ثبت نام در کل کلاس های رنگ و بارنگ آموزشی نیست بلکه کافیست شما 10 کلمه ی پر کاربرد در صنعت گیم را هر روز یاد بگیرید و در عرض 1 ماه شما 300کلمه ی انگلیسی بلد هستید !

مقدمه نویسی اصلی ترین رکن کار در نویسندگی هست.یک نویسنده ی ماهر ، از روی مقدمه شناخته می شود چرا که قدرت تحریر شما در اولین متنی ( مقدمه ) است که خواننده می خواند و به سمت نوشته جذب می شود.

تا حد امکان از غلط های املایی پرهیز کنید و قبل از ارسال مطلب ، نوشته ی خود را بخوانید و اشتباهات نگارشی را برطرف سازید.

در ضمن هر موقع در ترجمه ی یا نوشتن متنی با مشکل مواجه شدید من را با خبر کنید ، از کاربرهای پر انرژی و توانایی مثل شما و سایر دوستان استقبال می کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-01-2014, 03:57 PM)'AMIR M13' نوشته است: [ -> ]بسیار عالی انتخاب هاشون نقص نداشت فقط بیاند باید جزو 10 تا می شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
باتشکر از خبرنگار توانمند[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون از امير خان گل
بياند جزو ٥ تاي اول حقش بود به هر حال اين نبظر كاربران هستش
حالا راه هاي طولاني در پيش دارم تا خبرنگار شم

به نظر من GTA بهترین بازی امسال بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
'kasra dateline='' نوشته است: [ -> ]به نظر من GTA بهترین بازی امسال بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ولي من فكر ميكنم اخرين ما خيلي ازش بهتره!