Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
خب منم ثیف رو بازی کردم:
نمرات:
داستان: 4
گیم پلی: 8
گرافیک: [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] 7
موسیقی و صدا و ...: 6
کل: 7

صاب تاپیک بپر بازیِ جدیدو بزار (ترجیحاً دارک سولز2)[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
داستان:8
گیمپلی:9!
گرافیک:7
موسیقی و صداگذاری:8

نمره ی کل:8

دارک سولز که دو ستان می گن خوبه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنونم بابت به روزرسانی که کردید. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
موضوع جدید در پست نخست اعلام شد: Dark Souls 2

داستان :8
گیمپلی:9.99[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گرافیک:9
موسیقی  صداگذاری:8

نمره ی کل:9
آقا ایراد نگیرید اینا نظرات شخصیمه
داستان 5،یه خرده هم چرت بود، هم اینکه تکراری بود.چرت بودنش به این معنا که فقط آغاز داشت یعنی دیگه ادامه نداشت،باید حودت راه خودتا میجستی.
گیمپلی 5 خیلی ضعف داشت.نسبت به 1ش هم شاید خیلی تغییر نکرده بود، من 1ش رو کم بازی کردم ولی خوب یادمه ،و میدونم که نسبت به 1ش تغییرش زیاد نبود...
مثلا سخت بودن بیش از حد،یا اینکه سلاح و زرهت خیلی زود خراب میشد،درسته که چند تا مسیر داشت ولی به نسبت یه گیم اوپن ورلد،زیادی خطی بود نقشه هاش ،با اینکه یه سری جای مخفی هم داشت،ولی بازم نمیشد اسمشو گذاشت اوپن ورلد چون مسیر ها رو میتونستی تا ته جارو کنی من خودم اون مسیری که تهش به ساحل منتهی میشد رو جارو کردم. یه بدی دیگه ش هم این بود که مجبور بودی ازون یارو ها گیر بیاری که به فرم انسان برت میگردوند، تا اینجاش اشکالی نداشت چون یه ابتکار بود  ولی بدیش این بود که اونا رو به بدبختی گیر میاوردی.
ساختن کاراکتر هم توش خیلی آپشن ها داشت ولی خوب اینکه کلاس هاش با هم فرق چندانی نداشتن یه نقطه منفی بود،سیستم تیر کمونش هم که دیگه .....
صدا 8 خدایی صداگذاری دارک سولز خیلی خوب بود،کاراکتراش همه متناسب با کارشون و شکل ظاهریشون صدا داشتن.
گرافیک 7 چون خوب بود ولی نه در حد انتظار خدایی...

کل: 5 یعنی یه بازی معمولی بود،فقط تبلیغت زیاد بوده که گنده ش کرده...

داستان:5
مقایسه کنید با skyrim!
گیم پلی:8
من نمیدونم چرا سازندگان محترم با خودشون گفتن بیایم الکی همه چی رو سخت کنیم و گیمر رو دچار سردرگمی بکنیم,
تا چندتا گیمرold school یا شاید هم old schoolنما(!) برامون به به و چه چه را بندازن!
گرافیک:8
بعضی از طراحی های هنری فکم رو به زمین چسبوند! ولی از لحاظ فنی صرفاً قابل قبوله.انیمیشن ها هم فقط میشه گفت قابل تحمله.
صداگذاری و موسیقی:6.5
موسیقی خوبه ولی صداگذاری یه خورده جای کار داره.

نمره کل:7

دوست عزیز حالا دلیل نمی شه که چون شما از بازی خوشت نیومده بازی ،بازی بدی باشه. من هم به شخصه از skyrim ریاد خوشم نمیاد ولی این بازی فرق داره و سختی بازی آدم رو جذب می کنه و اگه فن بازی بیاد دستت بازی برات خیلی لذت بخش می شه
داداش مثل حرف خودت: چون شما از اسکایریم خوشت نمیاد دلیل نیست که گیم بدی باشه.
اون نزدیک به 100 ساعت بازی (شایدم بیشتر) هست،تعداد کوئست ها،کارهای که میتونی تو اونجا انجام بدی،محیط، صدای باد و بارون ،حق انتخاب،شیوه ی مبارزه،استراتژی،حالا اینا چیزی نیست،داستانش هم بی درو پیکر نبود که میگی،حداقل بی آغاز و پایان نبود،تو دارک سولز،آغاز داشت،ولی دیگه بعدش بهت نمیگفت که چکار کنی،یا حداقل کجا بری!
حالا یه چیزی داستان دارک سولز چه نقشی تو گیم پلی داره؟
اصلا چی بود داستانش؟
تو اسکایریم اگر به خاطر داستان نبود،کلا گیمپلی فرق میکرد،یعنی نمیتونستی شاوت بزنی و محل هایی که تو بازی طرح شده هم بر اساس دراگنبورن بودن ماست و رفتار مردم باهات فرق میکرد و....
تو دارک سولز داستان اصلی فقط دریچه ورود ما به اون دنیا (دنیای مردگان) هست،وتنها تأثیری که تو گیمپلی میذاره، اینه که باید ازون یارو ها پیدا کنی،که تبدیل شی به فرم انسان.
دارک سولز یه بدی دیگه هم که داره،سناریو نداره!
یعنی اگر پلیر بخواد داستان رو تا ته بره،تنها تنوع،میتونه نوع دشمن ها باشه.
که تازه اونم همه قیافه ها غلطی و عجیب غریب...
تو اسکایریم ،دنیای زیر زمین هم جوری طراحی شده،که پلیر میتونه به خوبی درک کنه،که ممکنه یه همچین حیاتی واقعا باشه!موجوداتش هم خیلی قیافه های واقعی دارن،مثلا مثل اورک های "واو" دندوناشون نیامده تا خرتناق حریف مقابلشون و قد و قیافه و اندازه هیکل همه موجوداتش با فرم آدم کاملا مچ شده.
حتی غول ها رو خیلی رئالیستیک طراحی کردن،دقیقا مثل اسکلت هایی که تو دانمارک پیدا شده...

تو دارک سولز اگه فن بازی بیاد دست میتونی لذت ببری،ولی تو اسکایریم اگر فن بازی هم ندونی بازم لذت میبری...

حالا اینا به کنار،نمیخواستم دعوا کنم،میخواستم بگم با دلیل صحبت کن.
وگرنه نسبت به اسکایریم خودم هم انتقاد دارم در برخی موارد.
دوستان لطفاً از موضوع اصلی تاپیک دور نشید! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه قصد بحث در مورد این موضوع رو دارید، لطفاً از یادداشت های داخل پروفایلتون استفاده کنید.
در ضمن، هر منتقدی یک نظر به خصوص داره که همیشه مورد احترامه. فرقی نداره که این منتقد مطعلق به Polygon باشه یا Gamespot.
بهتره این رو هم بدونید که یک منتقد نباید بنا به احساسات شخصی نمره بده. اگر هم چنین کاری کرده باشه، مطمعناً از ارزش خودش کم میشه، چراکه تنها یک نمره نمی تونه تاثیری در نمره متای یک بازی داشته باشه.
باتشکر
ــــــــــــــــــــــ
آخرین فرصت برای ارسال نقد کوتاه برای این بازی، آخر این هفته می باشد. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چشم،آقا همون پستی هم که گذاشتم،اشتباه بود!
من پاسخ رو به شخص اشتباه دادم،یعنی فکر میکردم طرف یه نفر دیگه هست،برا همین باهاش لج کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]!
ولی خب خداروشکر تو پروفایل یادداشت زدیم،حل شد...[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43