Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خالق سری بازی های Tekken امیدوار است که بتواند امسال دو عنوان جدید را معرفی کند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  20140102_katsuhiro__harada_tekken.jpg]

سازنده و خالق سری بازی های Tekken آقای Katsuhiro Harada امیدوار است که در حال بازگشتش بتواند دو عنوان جدید را در امسال معرفی کند. در مصاحبه ای ژاپنی که توسط  سایت Siliconera ترجمه شده بود٬ آقای Harada گفت بعد از حدود 1 سال تمرکز کردن و ارتقا دادن و کار کردن در نشر و ساخت بازی های Free-to-play شرکت Namco Bandai به همراه سونی٬ او دوست دارد که به کار اصلی خود با ساخت دو بازی جدید بازگردد.

Harada  گفت‌: Tekken یکی از کار های زندگی من است٬ من نمی توانم بسیاری از چیز ها را بگویم. امسال قرار است که ما بر روی عناوین جدیدی کار کنیم. همچنین من در چند کار دیگر به طور همزمان با Tekken کار می کنم.

وی افزود: از آنجا٬ من دوست دارم که دو عنوان جدید را حداقل در سال 2014  اعلام کنم و این کاریست که من احساس می کنم باید انجام دهم.

Katsuhiro Harada همچنین  گفت که شرکت Namco Bandai چند عنوان است که در حال کار بی سر و صدا بر رو آن است.  او در حال فکر کردن بر روی کار کردن بر روی آنان می باشد. پس برای Namco Bandai و Katsuhiro Harad باید با توجه به این سیا.ست ها سال بسیار سختی باشد. حال آنکه او همچنین در مواقعی که گیر می کند به اضهار نظر شما در Twitter خود نگاه می کند و از شما می خواهد که او را در کار هایش راهنمایی و حمایت کنید.

وی گفت: من می خواهم تمرکز بیشتری بر روی کار اصلی خود کنم٬ پس لطفا من را حمایت کنید.  

یادمه Tekken رو با PS2 بازی می کردم.
این آقا و آقای Ed Boon از استودیو Netherealm استعداد قابل تحسینی تو ساخت بازی های Fighting دارند.
ممنون بابت خبر. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(01-02-2014, 01:23 PM)a.gamer نوشته است: [ -> ]یادمه Tekken رو با PS2 بازی می کردم.
این آقا و آقای Ed Boon از استودیو Netherealm استعداد قابل تحسینی تو ساخت بازی های Fighting دارند.
ممنون بابت خبر. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نام خدا
Street Fighter رو دست کم نگیر.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] درسته تو ایران طرفدار نداره (دلیلش تابلوئه). ولی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای و به نقل از بعضی سایت ها بهترین بازی مبارزه است. تو پیشینه اش "اولین" های زیادی داره. (یعنی خیلی استانداردها رو این وارد سبک مبارزه ای کرده)
احتمال میدم بخوان بازی Tekken X Street Fighter رو اعلام کنن. آخه خبری ازش نیست. فقط خداکنه واسه PC تاییدش هم بکنن.
ممنون بابت خبر.
Tekken همیشه حالم رو بهم میزنه 
چی بشه این دو عنوان