Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی "شبگرد" اواخر امسال وارد بازار گیم می‌شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Shabgard_Logo.jpg]
[font]بازی "شبگرد: طلوع تاریکی" از تولیدات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که در شرکت پردیس گیم ساخته شده است،  اواخر سالجاری وارد بازار گیم کشور می‌شود.[/font]

[font]به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بازی شبگرد  دارای سبک حادثه‌ای ماجرایی سوم شخص بوده و در مرحله نهایی تولید قرار دارد.[/font]

[font]این بازی روایت خلافکارانی است که از دست عدالت فرار کرده و در تاریکی شب سعی در تباهی دنیا دارند. شبگرد که فرشته شب و آواز عدالت است به کابوس خلافکاران تبدیل می شود. بازی شبگرد دارای محیط‌های بزرگ و پر جزییات بوده و بازیکن در حین بازی به مبارزه تن به تن و حل معما و تفحص می‌پردازد. سهراب جم، پژمان رادمنش ،فرامرز شفیق، داریوش مهرگان، آریافر ،شبگردوروح تاریک مترو شخصیت های تشکیل دهند این بازی هستند .[/font]

[font]این بازی در اخذ  مجوز سایت جهانی "استیم" نشانه مقبولیت عناوین ایرانی در خارج از مرزهای کشور را بدست آورده است.[/font]

[font]بازی شبگرد موفقیت هایی را در مجامع و رویدادهای داخلی  و بین المللی کسب کرده  و در نمایشگاه هایی همچون گیم تهران حضور داشته است.[/font]
[font]همچنین این بازی رایانه ای به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی معرفی شده است.[/font]

[font]انتخاب این بازی به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ IndieDB از دیگر موفقیت های این اثر ایرانی به شمار می رود.[/font]

Ct Os

نمی دونم چرا حس خوبی بش ندارم به ارتشهای فرازمینی بیشتر امیدوارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فکر کنم یخورده شبی darksiders باشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
البته ممنون
(01-04-2014, 09:38 PM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]فکر کنم یخورده شبی darksiders باشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

از چه نظر!؟

Ct Os

(01-04-2014, 09:51 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]
(01-04-2014, 09:38 PM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]فکر کنم یخورده شبی darksiders باشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

از چه نظر!؟

می گم که به نظرم میاد محیطش اونطوری البته اون یه خورده تخیلی تره 
هرکسی نظری داره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
(01-04-2014, 09:57 PM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]
(01-04-2014, 09:51 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]

از چه نظر!؟

می گم که به نظرم میاد محیطش اونطوری البته اون یه خورده تخیلی تره 
هرکسی نظری داره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ما که چیزی نگفتیم داداش نظر شما بسیار هم عالی. فقط کنجکاو شدم ببینم دلیلتون برای این انتخاب چیه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]