Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مایکروسافت درحال همکاری با Comcast برای حل مشکل وای-فای Xbox One است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مایکروسافت درحال همکاری با Comcast برای حل مشکل وای-فای Xbox One است.

شرکت مایکروسافت به تازگی در حال تلاش برای حل و فصل ماجرای وای-فای Xbox One برای مشکلات آنلاین بازی کردن برخی کاربران است.

[تصویر:  2413226-5026107524-23864.jpg]
Comcast با صدور بیانیه ای اعلام کرد که از این موضوع که از آنلاین بازی کردن کاربران هنگامی که مدت زمان زیادی به WI-FI متصل باشند جلوگیری می شود آگاه است. مایکروسافت و کامکست، مشترکا در حال کار برروی درک بهتر مشکل هستند و آنها پیش بینی می کنند که بزودی (احتمالا بعد از تعطیلات کریسمس) مایکروسافت یک آپدیت نرم افزاری را ارائه دهد که این مشکل را رفع کند. ظاهرا این مشکل برای دسته ای خاص از کاربران Xbox One روی می دهد. اگر که Xbox One شما به وسیله WI-FI به اینترنت متصل شده باشد و همچنین دارای یک آدرس IPv6، امکان دارد که شما بتوانید به اینترنت متصل بشوید اما بازی آنلاین خاصی را نمی توانید انجام دهید. تا عرضه بسته نرم افزاری و حل شدن مشکل، کامکست اذعان دارد که فعلا بوسیله یک کابل اینترنت می توان این مشکل را حل نمود. اگر که این گزینه برای شما مقدور نیست می توانید در سایت رسمی Xbox One راهنمایی های بیشتری دریافت کنید.

منبع: http://www.gamespot.com/articles/microso...0-6416925/

در انتخاب عناوین بیشتر دقت کنید.
عنوانی که نوشتید ناقص هست.هیچ وقت اسامی مثل Xbox one رو به صورت فارسی ننویسید،جلوه ی نوشته رو بهم میزنه.
به عنوان این خبر دقت فرمایید : مایکروسافت با همکاری Comcast سعی در حل مشکلات وای-فای کنسول Xbox One دارد
(01-05-2014, 01:54 AM)'Hamed Zahedi' نوشته است: [ -> ]در انتخاب عناوین بیشتر دقت کنید.
عنوانی که نوشتید ناقص هست.هیچ وقت اسامی مثل Xbox one رو به صورت فارسی ننویسید،جلوه ی نوشته رو بهم میزنه.
به عنوان این خبر دقت فرمایید : مایکروسافت با همکاری Comcast سعی در حل مشکلات وای-فای کنسول Xbox One دارد

چشم، در انتخاب عناوین دقت میکنم. ولی این دو تیتر با هم تفاوت زیادی نداشتند و یک مفهوم رو میرسوندند.

از نظر نگارشی گفتم...تیتر اگر در قالب جمله باشه و آخرش هم فعل قرار بگیره زیباتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-05-2014, 02:09 AM)'Hamed Zahedi' نوشته است: [ -> ]از نظر نگارشی گفتم...تیتر اگر در قالب جمله باشه و آخرش هم فعل قرار بگیره زیباتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون حامد جان، تصحیح شد.