Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عنوان Throne Together را هم اکنون Windows Store برای ویندوز 8.1 دریافت کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
عنوان Throne Together اخیرا به عنوان یک علامت تجاری ثبت شده است و کمپانی مایکروسافت نیز این موضوع را تائید کرده است . این بازی هم اکنون برای ویندوز 8.1 از فروشگاه ویندوز قابل دسترسی است .
این عنوان در سبک block-based puzzle میباشد که در این بازی شما وظیفه دارید به کمک اژدهای همراه شما در بازی بلوک هایی را در کنار هم بچینید و با این کار قلعه هایی بسازید . شما این قلعه ها را برای مشتریان سلطنتی میسازید و بازرس هایی هم بر روند کار شما نظارت خواهند کرد .

منبع

[تصویر:  Microsoft-Launches-Throne-Together-Game-...1388824768]

Ct Os

ممنون که این همه خبر گذاشتید فقط یه چندتا نکته
1- منبع  بزاریر که الحمدلله گذاشتیذ
2- تصویر قرابدید که نذاشتید
3- خبر کامل ترجمه کنید که کردید

البته بازممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(01-05-2014, 10:28 AM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]ممنون که این همه خبر گذاشتید فقط یه چندتا نکته

خواهش میکنم من عکس هایی رو که میزارم نشون داده نمیشه اگه میشه راهنمایی کنید که چطور عکس هارو بزارم

Ct Os

(01-05-2014, 11:49 AM)'reza595' نوشته است: [ -> ]
(01-05-2014, 10:28 AM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]ممنون که این همه خبر گذاشتید فقط یه چندتا نکته

خواهش میکنم من عکس هایی رو که میزارم نشون داده نمیشه اگه میشه راهنمایی کنید که چطور عکس هارو بزارم

برای گذاشتن عکس هم لینک عکس رو کپی کنید بعد همچین گزینه ای رو بزنید
[تصویر:  21795973506068625603.jpg]
[align=right][align=right]لینک رو پیست کنید و پذیرش رو بزنید

یه چیز هم درباره ی خبر ما ویندوز استو رو جوییدیم ولی پیداش نکردیم 
تو خود سایت مایکرو سافت هم رفتم لینکش بود ولی وقتی میره تو استور مینویسه صفحه در حال بررسی است[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(01-05-2014, 11:55 AM)'Ct Os' نوشته است: [ -> ]
(01-05-2014, 11:49 AM)'reza595' نوشته است: [ -> ]

برای گذاشتن عکس هم لینک عکس رو کپی کنید بعد همچین گزینه ای رو بزنید
[تصویر:  21795973506068625603.jpg]
لینک رو پیست کنید و پذیرش رو بزنید

یه چیز هم درباره ی خبر ما ویندوز استو رو جوییدیم ولی پیداش نکردیم 
تو خود سایت مایکرو سافت هم رفتم لینکش بود ولی وقتی میره تو استور مینویسه صفحه در حال بررسی است[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نمیدونم والا من از منبع ترجمه کردم