Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+--- موضوع: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-ps3-%D9%88-ps4)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - تیمور - 09-06-2015

سلام دوستان من اپدیت لست او اس و اون مپ هاشو واس ps4 گرفتم وقتی وارد بخش انلاین میشم سه تا مود داره که تو هیج کدوم چیزی نمیاره که من واردش شم اون بالاهم زده تو مود سوروایور پنج نفر دارن بازی میکنن ولی من نمیتونم چرا؟

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - End Of The Line - 09-06-2015

(09-06-2015, 10:23 PM)تیمور نوشته است: سلام دوستان من اپدیت لست او اس و اون مپ هاشو واس ps4 گرفتم وقتی وارد بخش انلاین میشم سه تا مود داره که تو هیج کدوم چیزی نمیاره که من واردش شم اون بالاهم زده تو مود سوروایور پنج نفر دارن بازی میکنن ولی من نمیتونم چرا؟

سلام
به خاطر اینترنتتون هستش!
پیدا کردن حریف زیاد طول میکشه!! اون مد هم باید صبر کنید یک دور تموم بشه از دور بعدیش شما میرید! اگر نشد به خاطر اینترنتتونه

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - تیمور - 09-06-2015

(09-06-2015, 10:33 PM)nami 1 نوشته است:
(09-06-2015, 10:23 PM)تیمور نوشته است: سلام دوستان من اپدیت لست او اس و اون مپ هاشو واس ps4 گرفتم وقتی وارد بخش انلاین میشم سه تا مود داره که تو هیج کدوم چیزی نمیاره که من واردش شم اون بالاهم زده تو مود سوروایور پنج نفر دارن بازی میکنن ولی من نمیتونم چرا؟

سلام
به خاطر اینترنتتون هستش!
پیدا کردن حریف زیاد طول میکشه!! اون مد هم باید صبر کنید یک دور تموم بشه از دور بعدیش شما میرید! اگر نشد به خاطر اینترنتتونه

ممنون از پاسختون فقط این که میگین طول میکشه چقدر طول میکشه مثلن؟بعد اون مدهاش چقدر طول میکشه تموم شه؟بعد وقتی سرچ میکنه هی سرچ میکنه ولی حریف نمیاره.

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - ALIREZA A.T.A - 09-06-2015

سلام دوستان اقا کسی سایت زیر رو برای خرید بازی شیرینگ پیشنهاد میکنه ؟ میخوام اکانت اکبند کانادا ازش با دوستم دو تایی بگیرم .
7ss2.ir

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - End Of The Line - 09-06-2015

(09-06-2015, 11:04 PM)تیمور نوشته است:
(09-06-2015, 10:33 PM)nami 1 نوشته است:

سلام
به خاطر اینترنتتون هستش!

ممنون از پاسختون فقط این که میگین طول میکشه چقدر طول میکشه مثلن؟بعد اون مدهاش چقدر طول میکشه تموم شه؟بعد وقتی سرچ میکنه هی سرچ میکنه ولی حریف نمیاره.
بستگی به نتتون داره!
مثلا برای من 3 مین طول میکشه برای شما شاید ده مین طول بکشه و شاید با همینقدر صبر کردن هم بازم نیاره!
هر بازی هم یک ربع تا بیست مین فکر کنم طول بکشه :blush:

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - ALIREZA A.T.A - 09-07-2015

سلام دوستان من و دوستم قصد خرید بازی دیجیتالی داریم به نظر شما (اکانت اکبند کانادا) به صورت شیرینگ از سایت 7ss2.ir بگیریم یا به صورت اورجینال از سونی بگیریم.
چقدر هزینه کارت psn میشه برا خرید یک بازی به تومن؟مثلا بازی metal gear solid

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - soheil.d - 09-07-2015

با عرض سلام و خسته نباشید 
ببخشید یک سوال داشتم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم
من تازه ps4 خریدم و بازی ویتچر رو هم همینطور ولی هنوز ویتچر رو شروع به بازی نکردم به این دلیل که میگم بازی رو اپدیت کنم و شروع کنم بازی رو یا بعد از تموم کردن بازی ، بازی رو اپدیت کنم 
و نحوه اپدیت بازی و دریافت dlc رو بگید ممنون میشم
تازه کار هستم راهنمایی در مورد موردی لازمه بگید ممنون میشم

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - ERFAN RP - 09-07-2015

(09-07-2015, 08:16 PM)soheil.d نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید 
من تازه ps4 خریدم و بازی ویتچر رو هم همینطور ولی هنوز ویتچر رو شروع به بازی نکردم به این دلیل که میگم بازی رو اپدیت کنم و شروع کنم بازی رو یا بعد از تموم کردن بازی ، بازی رو اپدیت کنم 

سلام مبارک باشه.برای بازی ویچر تا حد امکان اپدیت کنید چون هم فریم بازی بهتر میشه هم یک سری قابلیت ها توی گیم پلی اضافه میکنه.اپدیت بازی ها به صورت خودکار بعد از وصل شدن به psn به بخش دانلود ها در notification اضافه میشه.درباره DLC ها اول باید اون هارو از psn store بخرید (اگه هم مجانی بود فقط شروع به دانلود بکنید) بعد از دانلود خودکار نصب میشود

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - soheil.d - 09-07-2015

(09-07-2015, 08:58 PM)ERFAN RP نوشته است:

سلام مبارک باشه.برای بازی ویچر تا حد امکان اپدیت کنید چون هم فریم بازی بهتر میشه هم یک سری قابلیت ها توی گیم پلی اضافه میکنه.اپدیت بازی ها به صورت خودکار بعد از وصل شدن به psn به بخش دانلود ها در notification اضافه میشه.درباره DLC ها اول باید اون هارو از psn store بخرید (اگه هم مجانی بود فقط شروع به دانلود بکنید) بعد از دانلود خودکار نصب میشود
خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون
سوال دیگه ای که داشتم ایا با یکبار اپدیت کردن بازی ، بازی به اخرین ورژن ارتقا پیدا میکنه و اپدیت دیگه ای وجود نداره ....منظورم اینه که اپدین فقط یک بار صورت میگیره یا اینکه چند اپدیت وجود داره (اپدیت زنجیره ای) ؟
و سوال دیگه ای که دارم ممنون میشم پاسخ بدید اینکه برای وصل شدن به psn تنظیمات خاصی یا ساخت اکانتی لازم هست ؟

RE: سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 - ERFAN RP - 09-08-2015

(09-07-2015, 11:39 PM)soheil.d نوشته است:
(09-07-2015, 08:58 PM)ERFAN RP نوشته است:

خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون
سوال دیگه ای که داشتم ایا با یکبار اپدیت کردن بازی ، بازی به اخرین ورژن ارتقا پیدا میکنه و اپدیت دیگه ای وجود نداره ....منظورم اینه که اپدین فقط یک بار صورت میگیره یا اینکه چند اپدیت وجود داره (اپدیت زنجیره ای) ؟
و سوال دیگه ای که دارم ممنون میشم پاسخ بدید اینکه برای وصل شدن به psn تنظیمات خاصی یا ساخت اکانتی لازم هست ؟

همه اپدیت ها به علاوه اخرین ورژن ان همزمان دانلود میشود.تنظیمات خاصی که نه ولی برای عضو شدن در PSN باید اکانت بسازید