Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: صنعت بازی سازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: دیگر مطالب (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8)
+--- موضوع: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F)

صفحه‌ها: 1 2

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - مجیدنصر - 05-01-2015

بله مبین جان در خارج وقتی می خواند یک بازی رو تبلیغ کنند توی تلویزین ها ورزشگاه ا توی خیابان ها و همه جای دیگه تبلیغ بازی رو می کنند ولی توی ایران اصلا کسی روحش هم خبردار نمیشه که ایرانی ها هم بازی می سازند.
مثلا برای یک بازی حمایت های مردمی قرار میدند ولی اینجا نه
کلا اوضاع بازی سازی توی ایران خیلی افتضاح هست ولی با این حال دارند بازی های عالی بیرون قرار می دند.
بعد بعضی از گیمر های ایرانی میاند میگن بازی های ایرانی آشغال هستند ولی نمیاند ببینند که امکانات ندارند که بازی عالی بسازند.

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - BadBoy4Ever - 05-01-2015

من همه ی حرف های شما رو قبول دارم ولی تو ایران بازی رو به چشم یه سرگرمی واسه بچه ها میبینن و زیاد روش مانور نمیدن ولی تو جاهایی مثل آلمان (کرایسیس) و لهستان (dying light و witcher) به بازی ها به چشم یه صنعت آینده نگر نگاه می کنن که می تونه سودی برابر با خیلی صنعت های مهم دیگه براشون فراهم کنه واسه همینم موفقند.

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - Mobin Ahmadi - 05-02-2015

آره انصافا درست میگی. ولی من گفتم و بازم می گم که باید حمایت از بازی های ایرانی از خودمون شروع شه ...

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - BadBoy4Ever - 05-02-2015

بعدش هم میان و می گن برای حمایت بخرید و ...
آخه مرد مومن بازی ای ساختی که جلو نوزاد بندازی قهر میکنه آخه چه حمایتی؟
برید یه دست جی تی ای بزنید بعد برید تو شبگرد،از شدت خنده ریسه میرید
آخه مگه میشه اون ور بشه اینور نشه ؟ چی دقیقا کم داریم مسعله همینجاست.

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - مجیدنصر - 05-02-2015

کسری جان با حرفت کاملا موافق هستم ولی این رو در نظر بگیر که در کشور های خارجی چقدر هزینه صرف تبلیغ در جاهای مختلف خودشون از جمله رسانه ها می کنند در صورتی که در این جا هیچ تبلیغی در مورد هیچ بازی ای نمیشه و یا توضیح نمیده که چنین بازی هست همین امر باعث میشه که فقط خانواده ها و بقیه ی افراد جامعه بازی رو به عنوان سرگرمی تلقی کنند.
در ضمن تا وقتی وزارت ...... وجود داره که حتی مانع انتشار همین بازی شبگرد شد دیگه چه انتظاری داری.
و یک چیز مهم تر این که تا وقتی کاربر ها ایرانی بازی های ایرانی رو قبول نداشته باشند و بازی های ایرانی رو با بازی های خارجی مقایسه می کنند دیگه چه انتظاری میشه داشت نمونه ی اون رو ی تونی توی دو ارسال قبلی نگاه کنی اون کاربر چه چیزی در مورد بازی های ایرانی گفته.
با این اوصاف هیچ وقت بازی های ایرانی رشد نخواد کرد.

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ - Purya_Cr7a - 05-02-2015

حیف پولی که میدن به این باشگاه های فوتبال ایران
مشت حروم خور اومدن حق من و شما رو خوردن
من که راضی نیستم
ولی اگه نصف بودجه ای که به فوتبال ایران اختصاص داده شده بود رو به گیم اختصاص داده بودن
الان ایرانی ها با این اراده ای که دارن
میتونستن یه بازی در حد ویچر بسازن
بخدا!!!

RE: نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ ( اعلام نتایج ) - Mobin Ahmadi - 05-03-2015

بعد از گذشت کمتر از یک هفته، دوستان عزیز منت گذاشتن و توی این نظرسنجی شرکت کردن

حالا بالاخره نتایج معلوم شدن که توی اونا، همونطوری که انتظار می رفت، بازی شبگرد: طلوع تاریکی تونست مقام اول رو کسب کنه

در این بین، بازی مبارزه در خلیج عدن ( کالاف دیوتی ایرانی Eee ) نیز بر مقام دوم ایستاد.

بازی های دیگه هم که خیلی شیک و مجلسی هیچ آرایی کسب نکردن. البته بعضی از دوستان گله داشتن که چرا اسم بازی ای مثل گرشاسپ نیست. باید بگم که این نظرسنجی بیشتر به بازی های جدید و حال حاضر تعلق داشت و درسته بعضیاشون توی لیست خیلی هم جدید نیستن، اما به هر حال صلاح دونستم اسم گرشاسپ نباشه.

این هم نتایج نظرسنجی:

[تصویر:  v93502_123.jpg]

به همه ی شما پیشنهاد می کنم نقد و بررسی بازی شبگرد: طلوع تاریکی به قلم آقای حامد زاهدی را از گیمفا ببینید.