Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: بازی های آنلاین (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)
+---- انجمن: بازی های تحت ویندوز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)
+---- موضوع: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-Rainbow-Six-Siege-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - Amir0077 - 02-29-2016

سلام واسه بازی کردن باتانگل حدودا ساعتی چقدر حجم مصرف میکنه؟؟

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - AmirKILLER - 03-04-2016

سلام
اقا برای من وصل نمیشه تو تانگل رو connecting the adapter میمونه تو network and sharing center میزنه unidentified network  چیکار کنم ؟ :|

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - alirezagaroosi - 06-13-2016

سلام چجوری باید تو بازی اسمم تغییر بدم 
الان codexe میخوام عوضش کنم

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - PG.AMiRHoSsEiN - 06-14-2016

میری تو codex.ini وبعد دنبال username میگردی
جلوی یوزر نیم هرچی بنویسی اسمت همون میشه
برای بازی کردن باید آپدیت ها رو نصب کنی که آخریش مال 3DM هست

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - دیاکو - 07-04-2016

اخرین اپدیت برای بازی کردن رینبو چنده؟اگه کسی می دونه لینک بده از جای که اپدیت کرده یا خود لینکشو

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - PG.AMiRHoSsEiN - 07-04-2016

(07-04-2016, 01:39 AM)دیاکو نوشته است: اخرین اپدیت برای بازی کردن رینبو چنده؟اگه کسی می دونه لینک بده از جای که اپدیت کرده یا خود لینکشو

آخرین آپدیت 3.3هست
من لینکشو ندارم ولی اگه بری تو صفحه آسیا یا اروپا (تانگل) ازشون بخوای بهت لینک میدن

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - Pc__gamer - 08-30-2016

ببخشید.شما با چه آپدیتی بازی میکنید؟من تو سرور آسیا رفتم سرورا تو بازی نمیومد.یکی بهم گفت یا آپدیت کن یا برو سرور اروپا.تو اروپا هم نشد.شما با چه آپدیتی بازی میکنید؟

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - Pc__gamer - 08-30-2016

سلام شما با چه ورژنی از بازی بازی می کنید من تو سرور آسیا رفتم ولی توی بازی سرورها نمیامد. یکی از داخل سرور به من گفت شما یا باید بازی خود را آپدیت کنید یا برین سرور اروپا در حالی که سرور های اروپا هم در بازی نمیامد. آیا نیازی به آپدیت هست؟در ضمن برای رفتم به اکانت تانگل آداپتور میخواد دیگه ساختم ولی مینویسه پیدا نمیشه بعد خودش چند تا گزینه و اینارو میاره بعد میره تو حساب و بعد چیز هایی که بالا گفتم شد.ببخشید که زیاد حرف زدم.لطفا کمک کنید.

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - PG.AMiRHoSsEiN - 08-30-2016

(08-30-2016, 06:06 PM)Pc__gamer نوشته است: سلام شما با چه ورژنی از بازی بازی می کنید من تو سرور آسیا رفتم ولی توی بازی سرورها نمیامد. یکی از داخل سرور به من گفت شما یا باید بازی خود را آپدیت کنید یا برین سرور اروپا در حالی که سرور های اروپا هم در بازی نمیامد. آیا نیازی به آپدیت هست؟در ضمن برای رفتم به اکانت تانگل آداپتور میخواد دیگه ساختم ولی مینویسه پیدا نمیشه بعد خودش چند تا گزینه و اینارو میاره بعد میره تو حساب و بعد چیز هایی که بالا گفتم شد.ببخشید که زیاد حرف زدم.لطفا کمک کنید.

والا خود منم دقیق نمی دونم که آپدیت آخری چنده چون من خودم یه اکانت هکی رینبو دارم و با یوپلی بازی میکنم
تانگل هم با اینترنت ایران زیاد سازگار نیست(دقت داشته باش کنار اسم اشخاص ضربدر قرمز نباشه چون اون طوری به کسی وصل نشده)
اگه داخل آسیا درخواست کنی لینک آپدیت ها رو بهتون میدن و اگه آداپتر رو پیدا نمی کنه یه بار حذف کنید و دوباره تانگل رو نصب کنید و حتما ریستارت بعد از نصب رو انجام بدید و حتما به آخرین نسخه آپدیت کنید

*و اگر هم نخواستید این کارا رو بکنید یه پیام بدید تا لینک خرید اکانت هکی(تضمینی) رو بهتون بدم تا از بازی لذت بیشتری ببرید

RE: آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) - Pc__gamer - 08-31-2016

سلامی دوباره ممنون از آموزشی که گذاشتید من با نت 4جی میرفتم نمیشد ولی امروز با وای فای رفتم شد ولی در متاسفانه محیط بازی فحاشی زیاده البته نه همه جا بعضی جا ها.بازم ممنون از راهنمایی هاتون.