Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: پاتوق (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%82)
+--- موضوع: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II (/Thread-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-Dark-Souls-II)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Rocksteady - 08-14-2014

همون روح ها رو می گی البته فکر کنم هیومن افیجی تموم کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img](اوج بدبختی را با من احساس کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Assassinwanted - 08-19-2014

با این روشی که من میگم اگه بازی کنید هیچ وقت نیازی به Human Effigy ندارید!در ضمن هیچ وقت هم Souls هاتون رو پیش باس فایت ها از دست ندید!!!
شما نیاز به انگشتر Ring of Life Protection دارید:
[تصویر:  ring%20of%20life%20protection.png]
اول باید این انگشتر رو انتخاب کنید و بعد یه دونه Human Effigy استفاده کنید تا انسانیتتون کامل بشه و دیگه خیالتون راحت باشه چون قشنگ هم انسانیت و هم Souls تونو با این روش بیمه کردین و اگر هم باختین تقریبا هیچی رو از دست نمی دید چون هم Souls و هم انسانیتتون سر جاشه و فقط برگشتین به بون فایر! در ضمن بعد از هر باخت هم این انگشتر می شکنه و شما می تونید با پرداخت 3000 Souls تا اونو تعمیر کنید و به لطف تعمیر کردن می تونید تا بینهایت بار بعد از باختنتون بازم انسان بمونید!(بر خلاف Dark Souls I که این انگشتر از بین می رفت) درسته این روش یه کم احمقانه بنظر برسه و حوصله سر بر باشه ولی خوب نگاه کنید 3000 تا سولز اگه یه مقدار جلو برید مقدار سولزیه که کشتن دو تا دشمن بهتون می ده پس این روش بصرفه هستش و خیلی خوب هم جواب میده و شما هم دیگه هیچ وقت 100000 Souls یه جا از دست نمیدید و افسوسشو نمی خورید!
خودم با این روش تونستم لول خودمو الان که تو وسطای بازی هستم به 116 برسونم و 34 تا Human Effigy هم ذخیره داشته باشم!

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Punished Snake - 08-19-2014

روش خیلی خوبیه. فقط بعد از تعمیر این انگشتر اگه بازم بمیریم باید دوباره تعمیرش کنیم؟ یا دیگه خراب نمی شه؟
بعد از کجا باید پیداش کنیم؟

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Assassinwanted - 08-19-2014

(08-19-2014, 08:21 PM)'Venom Snake' نوشته است: روش خیلی خوبیه. فقط بعد از تعمیر این انگشتر اگه بازم بمیریم باید دوباره تعمیرش کنیم؟ یا دیگه خراب نمی شه؟
بعد از کجا باید پیداش کنیم؟

آره بعد از هر باخت این انگشتر نیاز به تعمیر داره؛ تعمیرکار هم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] او یارو که تو ماجولا هست واست انجامش میده!
اینم دوتا لینک از یوتوب واسه پیدا کردن و محل انگشتر(فقط از یوتوبه نیاز به ف یلتر شکن داره![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]): 
https://www.youtube.com/watch?v=b3LxJIwpA-U
https://www.youtube.com/watch?v=720VYC3vVVE

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Farhan - 08-21-2014

بسیار جالبه٬ منم از همین روش استفاده می کردم ولی مثل اینکه لو رفته! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به غیر از این انگشتر٬ یک انگشتر دیگه هم با همین طرح ولی به رنگ سبز هم وجود داره که سول بیشتری برای تعمیر میخواد و کارکردش یکیه ولی یک کاربرد اضافه داره که یادم نیست! من الان ۶ تا از این انگشترا دارم تا سولام نره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Assassinwanted - 08-21-2014

منظورت اینه نه؟
[تصویر:  ring%20of%20soul%20protection.png]
درسته ولی اون هزینه تعمیرش دو برابره این انگشتره که نگین قرمز دارس!فکر کنم به صرفه تر باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]به هر حال این دو انگشتر از استراتژیک ترین انگشتر های موجود محسوب میشه!
دیگه چه ترفندی تو آستینت داری رو نکردی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
NG+ چیه؟
در ضمن فرهان، بهترین انگشترای موجود واسه کلاس جادوگر چیه؟
بهترین اتحاد از نظر خودت؟
آهان راستی می ری پیش اون گربه تو ماجولا یه گزینه داره می تونی همه اتحاد های مورد استفاده خودتو چک کنی؛ ستون سمت راست فهرست اتحاد ها نوشته "Rank" این دقیقا منظورش چیه؟ به چه درد می خوره؟ چطور میشه رنگ رو بالا برد؟ من نمیدونم چی کار کردم یکی از اتحاد ها الان رنکش از صفر شده یک!
(قشنگ الان شد صندلی داغ! به هر حال هر کدوم از سوالات بالا رو می دونی اگه امکانش داره میشه جواب بدی؟به هر حال سوالاتم یه خورده تخصصی شدجواب هم ندادی درکت می  کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به هر حال گفتم از تو این سوالات رو بپرسم هیچی نباشه تو فن دو آتیشه این بازی هستی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img])

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - Farhan - 08-21-2014

(08-21-2014, 03:03 PM)'assassinwanted' نوشته است: منظورت اینه نه؟
[تصویر:  ring%20of%20soul%20protection.png]
درسته ولی اون هزینه تعمیرش دو برابره این انگشتره که نگین قرمز دارس!فکر کنم به صرفه تر باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]به هر حال این دو انگشتر از استراتژیک ترین انگشتر های موجود محسوب میشه!
دیگه چه ترفندی تو آستینت داری رو نکردی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] هر وقت ترفند لو رفت بهتون میگم٬[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بیشتر چیز های جالب دارم! مثل همون نا هم رنگی عنبیه اون خانم در ماجولا! (:
در ضمن فرهان، بهترین انگشترای موجود واسه کلاس جادوگر چیه؟ نمیدونم٬ من سطح جادوگر رو زیاد بالا نبردم اما به نظرم همین انگشتری که گفتی بهترین در تمام کلاس هاست! برای جادوگر دنبال کتیبه یا یک عصای خوب بگرد!
بهترین اتحاد از نظر خودت؟ نگهبانان آبی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آهان راستی می ری پیش اون گربه تو ماجولا یه گزینه داره می تونی همه اتحاد های مورد استفاده خودتو چک کنی؛ ستون سمت راست فهرست اتحاد ها نوشته "Rank" این دقیقا منظورش چیه؟ به چه درد می خوره؟ چطور میشه رنگ رو بالا برد؟ من نمیدونم چی کار کردم یکی از اتحاد ها الان رنکش از صفر شده یک! فکر کنم رنک در واقع مخصوص بازی آنلاینه که با انجام وظایفی و پیروزی در نبرد ها٬ در اون اتحاد رنکت بالا میره! حالا برای شما رنک یک شده عجیبه! میشه بگی کدوم اتحاد؟! اسم اتحاد رو بگو باید تحقیق کنم شاید کلا اشتباه گفته باشم وبا کار هایی توی حالت آفلاین هم رنک بالا بره.
(قشنگ الان شد صندلی داغ! به هر حال هر کدوم از سوالات بالا رو می دونی اگه امکانش داره میشه جواب بدی؟به هر حال سوالاتم یه خورده تخصصی شدجواب هم ندادی درکت می  کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به هر حال گفتم از تو این سوالات رو بپرسم هیچی نباشه تو فن دو آتیشه این بازی هستی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img])

اتحادو اسمشو نمی دونم ولی انگشترش اینه:
[تصویر:  blue%20seal.png]
ایول بهت باعث شدی برم تو ویکی بازی چک کنم فهمیدم چطور میشه رنک رو بالا برد!
بیا اینم جدول بالا بردن و کارایی که رنک رو میبره بالا(بالا بردن رنک = با تاثیر گذار تر شدن ویژگی های اتحاد(یا انگشترش!!!)
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Way+of+the+Blue
برو به آدرس بالا قسمت رنگ نوشته چجور رنگ رو افزایش داد!
راستی اتحاد نگهبانان آبی دیگه کدومه؟عکسشو میزاری؟

در ضمن نگفتی NG+ چیه؟

بازم یه چیز دیگه فهمیدم! اون دشمنایی که اتفاقی جلو رات سبز میشن رو اگه با یه شرایطی بکشی رنکت میره بالا[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] 
[تصویر:  red-phantom.jpg]

RE: تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II - AMIR_PC - 08-21-2014

دوستان هر کمکی خواستید من در خدمتم
هر کمکی که خواستید
درضمن راهنمایی هایی میکنم که این بازی بشه راحت ترین بازی روی زمین
فقط برای اولین بار سخته بعدش واقعا آسون میشه
من در خدمتم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(08-21-2014, 03:23 PM)'AMIR_PC' نوشته است: دوستان هر کمکی خواستید من در خدمتم
هر کمکی که خواستید
درضمن راهنمایی هایی میکنم که این بازی بشه راحت ترین بازی روی زمین
فقط برای اولین بار سخته بعدش واقعا آسون میشه
من در خدمتم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

وارد بحث شو؛ ترفتندی بلدیب از دیگران دریغ نکن و تا تایپیک بزارش؛ سوالاتی رو که از فرهان پرسیدم رو می تونی جواب بدی جواب بده!بسمه الله...