Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: بازی های آنلاین (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)
+--- موضوع: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - مجیدنصر - 06-02-2016

(06-02-2016, 11:03 PM)mahdi_ak نوشته است: نه ندارم خواستم قبل از خرید ببینم چجوریه چون نوشته بود وقتی بازی رو اجرا میکنی کد میخواد.
برای کد سوشیال کلاب چه نسخه ای رو باید داشته باشم؟ میتونید لینکش رو بدید دانلودش کنم؟
نسخه ای که مربوط به سوشیال کلوب باشه فکر نکنم باشه چون همه جا از نسخه ی استیم استفاده می کنند. بعد اینکه شما اول سی دی کی رو بخرید و بعد یه حساب سوشیال کلوب درست کنید و سی دی کی رو توی اون فعال کنید بعد وقتی بازی توی حساب شما فعال شد اون موقع می تونید از این فایل ها استفاده کنید و بازی رو به سوشیال کلوب شناسایی کنید. اگه بلد نبودید بهم اطلاع بدید تا براتون درست کنم.
یه پیشنهادی هم بهتون میدم که اگه قصد خرید این بازی رو دارید از استیم بگیرید و اینکه تا چند وقت دیگه تخفیفات تابستونی استیم شروع میشه و شما می تونید این بازی رو کم ترین فیمت خرید کنید و اگر هم خواستید من کسی رو سراغ دارم که بازی رو براتون به بهترین و کمترین قیمت ممکن براتون بگیره.

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - zilyzal - 06-03-2016

(05-22-2016, 09:04 PM)z170progaming نوشته است: سلام cs:go کرکی چجور میشه انلاین بازی کرد؟من دوتا ایکون دارم یکی نوشته افلاین یکی هم وقتی میزنی روش یه صفحه باز میشه و یه سری فایل دانلود میکنه.
از سایتy-as-dl گرفتم.
ساعتی چقد مصرف میکنه؟

[تصویر:  0z8t_capture.jpg]

انلاینش رو باز کنید پایین صفحه یه دکمه هست که وقتی میزنید شروع به دانلود فایل میکنه صبر کنید تا بازیتون رو به اخرین ورژن اپدیت کنه در قسمت nickname هم میتونید اسمی که داخل بازی دارید رو انتخاب کنید
بعد از اپدیت شدن از قسمت server list یکی از سرور هارو انتخاب کنید اسم سرور هم نشون میده که چجور سروری هست (مثلا team death match یا zombie) گاها هم سرور ها مپ های مخصوص خودشون رو دارن که وقتی وارد سرور میشید باید صبر کنید تا دانلود بشن
به شخصه پیشنهاد میکنم نسخه اورجینال بازی رو بخرید چون این سرور ها بی سر و ته هستن بازی کردن تو سرور های خود بازی جذاب تر هست و میتونید از تمام امکانات بازی استفاده کنید
یا اگه نمیخواید پول بدید بازی های free to play هستن میتونید اونارو امتحان کنید

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - mahdi_ak - 06-03-2016

(06-02-2016, 09:25 PM)مجیدنصر نوشته است:
(06-02-2016, 09:15 PM)mahdi_ak نوشته است: سلام. میخواستم سی دی کی اختصاصی سوشیال کلاب GTA V رو بگیرم و قبلش برای اینکه مطمئن بشم اروری چیزی نباشه طبق چیزی که توی سایت فروشگاه پالکس نوشته بود نسخه ریلودد رو نصب کردم و کرک رو نریختم. اما وقتی روی GTA V Launcher کلیک میکنم این پیغام میاد:
Steam failed to initialize. Please exit and try again
سوشیال کلاب توی خود فایل های نصبی بازی رو هم نصب کردم فرق نکرد. مشکل از کجاست؟
سلام
این ارور مربوط به نصب نبودن نرم افزار استیم میشه. شما مطمئن هستید که نسخه سوشیال کلاب رو گرفتید؟ نرم افزار استیم رو نصب کردید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه؟

(06-02-2016, 11:21 PM)مجیدنصر نوشته است:
(06-02-2016, 11:03 PM)mahdi_ak نوشته است: نه ندارم خواستم قبل از خرید ببینم چجوریه چون نوشته بود وقتی بازی رو اجرا میکنی کد میخواد.
برای کد سوشیال کلاب چه نسخه ای رو باید داشته باشم؟ میتونید لینکش رو بدید دانلودش کنم؟
نسخه ای که مربوط به سوشیال کلوب باشه فکر نکنم باشه چون همه جا از نسخه ی استیم استفاده می کنند. بعد اینکه شما اول سی دی کی رو بخرید و بعد یه حساب سوشیال کلوب درست کنید و سی دی کی رو توی اون فعال کنید بعد وقتی بازی توی حساب شما فعال شد اون موقع می تونید از این فایل ها استفاده کنید و بازی رو به سوشیال کلوب شناسایی کنید. اگه بلد نبودید بهم اطلاع بدید تا براتون درست کنم.
یه پیشنهادی هم بهتون میدم که اگه قصد خرید این بازی رو دارید از استیم بگیرید و اینکه تا چند وقت دیگه تخفیفات تابستونی استیم شروع میشه و شما می تونید این بازی رو کم ترین فیمت خرید کنید و اگر هم خواستید من کسی رو سراغ دارم که بازی رو براتون به بهترین و کمترین قیمت ممکن براتون بگیره.

الان تصمیم گرفتم نسخه استیم رو بخرم و چند تا سوال دیگه برام پیش اومده:
1- فروشگاه پالکس هم تابستون قیمتاش میاد پایین؟ چون قبلا خریدن میگم.
2- اروری چیزی ممکنه تو مراحلش بده؟
3- تو آموزش نصبش نوشته بود یه گیفت به ایمیلتون ارسال میشه و با اکسپت کردنش بازی به library اکانت استیمتون اضافه میشه.
میخوام بدونم اگه بخوام بازی رو روی یه سیستم دیگه یا همین سیستم در صورت پاک شدن، دوباره نصب کنم، بازی توی library اکانتم هست یا هر دفعه باید برم گیفت رو اکسپت کنم؟
4- سیوهای بازی روی اکانت ذخیره میشن یا روی خود سیستم؟
5- خوندم که وقتی بکاپ استیم رو ریستور میکنیم آپدیت هاش هم دانلود میکنه؛ میتونیم خودمون دوباره ازش بکاپ بگیریم که آپدیت هاش هم بکاپ گرفته بشه و برای نصب دوباره نیازی به دانلود آپدیت ها نباشه؟
ببخشید زیاد شدن، مرسی از راهنمایی هاتون، ممنون میشم به همشون پاسخ بدین

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - mohammad6701 - 06-03-2016

(06-03-2016, 12:38 PM)mahdi_ak نوشته است:
(06-02-2016, 09:25 PM)مجیدنصر نوشته است:
(06-02-2016, 09:15 PM)mahdi_ak نوشته است: سلام. میخواستم سی دی کی اختصاصی سوشیال کلاب GTA V رو بگیرم و قبلش برای اینکه مطمئن بشم اروری چیزی نباشه طبق چیزی که توی سایت فروشگاه پالکس نوشته بود نسخه ریلودد رو نصب کردم و کرک رو نریختم. اما وقتی روی GTA V Launcher کلیک میکنم این پیغام میاد:
Steam failed to initialize. Please exit and try again
سوشیال کلاب توی خود فایل های نصبی بازی رو هم نصب کردم فرق نکرد. مشکل از کجاست؟
سلام
این ارور مربوط به نصب نبودن نرم افزار استیم میشه. شما مطمئن هستید که نسخه سوشیال کلاب رو گرفتید؟ نرم افزار استیم رو نصب کردید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه؟

(06-02-2016, 11:21 PM)مجیدنصر نوشته است:

الان تصمیم گرفتم نسخه استیم رو بخرم و چند تا سوال دیگه برام پیش اومده:
1- فروشگاه پالکس هم تابستون قیمتاش میاد پایین؟ چون قبلا خریدن میگم.
2- اروری چیزی ممکنه تو مراحلش بده؟
3- تو آموزش نصبش نوشته بود یه گیفت به ایمیلتون ارسال میشه و با اکسپت کردنش بازی به library اکانت استیمتون اضافه میشه.
میخوام بدونم اگه بخوام بازی رو روی یه سیستم دیگه یا همین سیستم در صورت پاک شدن، دوباره نصب کنم، بازی توی library اکانتم هست یا هر دفعه باید برم گیفت رو اکسپت کنم؟
4- سیوهای بازی روی اکانت ذخیره میشن یا روی خود سیستم؟
5- خوندم که وقتی بکاپ استیم رو ریستور میکنیم آپدیت هاش هم دانلود میکنه؛ میتونیم خودمون دوباره ازش بکاپ بگیریم که آپدیت هاش هم بکاپ گرفته بشه و برای نصب دوباره نیازی به دانلود آپدیت ها نباشه؟
ببخشید زیاد شدن، مرسی از راهنمایی هاتون، ممنون میشم به همشون پاسخ بدین
1-قیمت دوست من چون خیلی از انتشار بازی گذشته ثابت هست قیمتش کم دیگه نمیشه حتی با تخفیف مگر تخفیف 50 - 80 درصد باشه که تو استیم بخوره قیمت بازی الان 120 هست
2-خیر
3-تو اکانت برای همیشه میمونه هیچ کس هم نمیکنه بازیتون بدزده الا این که بره تو بازی قسمت انلان چیت (چیت برنامه ای نه کد) بزنه اون وقت بازتون بن میشه
4-بازی نکردم ببینم سیو بازی کجا ذخیر میشه ولی فکر کنم تو سرور هاش ذخیر بشه 
5-بله خودتون هم میتونید از بازی بکاپ بگیرید

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - MONSEF - 06-08-2016

سلام
بهترین نرم افزار برا انلاین بازی کردن چیه؟؟
میخایم ارتشهای فرازمینی رو بازی کنیم.
اگر کسی هم دوست داشت با ما بازی کنه به تلگرامم بیاد
@monsef
البته خودم میدونم کسی نمیاد ولی اینو همین جوری گفتم S0 (2) S0 (2) S0 (2)

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - Writer Bot - 06-08-2016

(06-08-2016, 11:50 PM)MONSEF نوشته است: سلام
@monsef

گارنا و تنگل مناسب ترین گزینه ها هستند S0 (24)

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - مجیدنصر - 06-09-2016

(06-08-2016, 11:50 PM)MONSEF نوشته است: سلام
@monsef
سلام
شما این بازی رو از شبکه استیم دارید یا نسخه ی فیزیکی بازی رو از بازار تهیه کردید؟

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - MONSEF - 06-09-2016

نسخه فیزیکی

سلام تو گارنا میشه ارتشهای فرازمینی رو بازی کرد؟؟؟
باید گروه بسازم؟؟؟
میشه توضیح بدید؟؟؟؟

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - مجیدنصر - 06-09-2016

(06-09-2016, 12:15 AM)MONSEF نوشته است: نسخه فیزیکی

باید گروه بسازم؟؟؟
میشه توضیح بدید؟؟؟؟
برای آنلاین بازی کردن باید نسخه انگلیسی باز رو داشته باشید و گرنه نمی تونید بازی کنید.
اصلا این بازی در گارنا و غیره وجود نداره.
بهتون پیشنهاد میکنم اگه علاقه به این بازی دارید برید و این بازی رو از استیم بخرید تا هم از سازنده ی ایرانی حمایت کرد هباشید و هم از بخش آنلاین بهره ببرید.

RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - Writer Bot - 06-09-2016

(06-09-2016, 12:15 AM)MONSEF نوشته است: نسخه فیزیکی

باید گروه بسازم؟؟؟
میشه توضیح بدید؟؟؟؟

نه شما فقط پرسیدید بهترین برنامه برای اجرای آنلاین بازی های چیه هست و بنده هم چند برنامه و مناسب ترین ها رو معرفی کردم.
برای بخش آنلاین ارتش های فرازمینی باید از استیم خریداری کنید و اون نسخه کامله و هم از بخش مولتی بدون دردسر بهره می برید و هم حمایتی میشه از بازیسازان ایرانی عزیز.