Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر (/Thread-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%DB%8C%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D8%B1-%DB%8C%D8%A7-%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - HardCore Gamer - 12-28-2014

(12-28-2014, 03:15 PM)'last assassin' نوشته است: شاید فقط من این جوری باشم
ولی به شخصه امتحانات رو بسیار دوست دارم
والله یه حساب سر انگشتی هم بکنید متوجه می شید که چقدر وقت اضافه دارید
ته تهش می خواید 6 ساعت برای خفن ترین امتحانتون بخونید
و اگه حساب کنیم از یازده صبح می رسید خونه تا ساعت 10 شب، 4 ساعت وقت اضافه میارید
بگو دو ساعتش هم برای شام و اینا
می مونه دو ساعت بعد این دو ساعت فقط مربوط به امتحان خفنتونه(که معمولا یه روز تعطیلی هم می ذارن براشون)
در نتیجه در زمان امتحانا بیشترین وقت اضافه رو داره آدم
من نمی دونم چرا همه از امتحانا بدشون میاد [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]من که خیلی حال می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به شخصه روزی دو تا فیلم، 8 قسمت سریال و ... می بینم و خیلی هم عالی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من برای امتحانات خفنم 15 ساعت وقت میزارم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شما کجای کاری که همش 6 ساعت؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - Lord J - 12-28-2014

(12-28-2014, 05:43 PM)'HardCore Gamer' نوشته است:
و اگه حساب کنیم از یازده صبح می رسید خونه تا ساعت 10 شب، 4 ساعت وقت اضافه میارید
می مونه دو ساعت بعد این دو ساعت فقط مربوط به امتحان خفنتونه(که معمولا یه روز تعطیلی هم می ذارن براشون)
من نمی دونم چرا همه از امتحانا بدشون میاد [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]من که خیلی حال می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به شخصه روزی دو تا فیلم، 8 قسمت سریال و ... می بینم و خیلی هم عالی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

لابد شما فقط وقت امتحانات می خونید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اینکار درست نیست باید در طول مدرسه هم درس خوند تا موقع امتحانات فقط با ی دور بتونیم همه چیز رو به یاد بیاریم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - The Last King On The Earth - 12-28-2014

من که فردا امتحان مطالعات دارم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پس فردا فیزیک و ریاضی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] عجب حکمتی شده باید تو یه روز دوتا امتحان خفن اونم بدون مهلت خدا رحم کنه

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - last assassin - 12-28-2014

آره خب بعضی امتحانا!
فکر کنم بیشترین وقتی که من می ذارم برای ریاضیه که اونم شد 10 ساعت
من نمی دونم 15 ساعت چی کار می کنی شما!
در هر صورت اونیم که 15 ساعت نیاز داره براش دو روز تعطیلی می ذارن حداقل که این جوری می شه روزی چهار ساعت(روزی که امتحان می دی هم هست دیگه)
در ضمن اگه تو طول سال بخونی فکر نمی کنم اونقدر ها هم نیاز باشه
حتی شما که 15 ساعت می خونی هم اگه حساب کنی می بینی کلی وقت اضافی داری که بی خودی تلف می شه
معروف ترینشون هم برای خودم چند تا کاره:
لم دادن جلو تلویزیون و صرفا دیدن آن
ریفرش کردن فروم برای پیام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(12-28-2014, 04:05 PM)'MA 77' نوشته است:

فقط 6 ساعت واسه درس خفن....شما دبیرستانی هستی؟؟؟

من که دوم دبیرستان هستم ، معمولی ترین درسم 6 ساعت زمان لازمه و گاهی بیشتر....

بنده هم دوم دبیرستانم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چه می کنید دوستان!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

همه اینا بر می گرده به حرف [size=16px][b]Lord J[/size][/b]

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - HardCore Gamer - 12-28-2014

(12-28-2014, 05:53 PM)'Lord J' نوشته است:
(12-28-2014, 05:43 PM)'HardCore Gamer' نوشته است:

لابد شما فقط وقت امتحانات می خونید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اینکار درست نیست باید در طول مدرسه هم درس خوند تا موقع امتحانات فقط با ی دور بتونیم همه چیز رو به یاد بیاریم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
روز های عادی مدرسه هم خب 5 ساعت میخونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
زود قضاوت نکنید.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در ضمن اینی که من 15 ساعت میخونم برا اینه که کلا اول سوال رو ببینم بتونم به صورت کامل پاسخش رو بدم.
و اینکه من برا  19 یا 18 نمیخونم. فقط 20. البته گاهی اوقات هم 19.75 میشم! این بازیا آخر اثر میکنه و باعث حواس پرتی میشه و مثلا ممکنه تو ریاضی میخوای جمع کنی، بیای تفریق کنی! من از این اشتباهات بعضی وقتا مرتکب میشم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلا اگه میخوای بهترین باشی باید بهترین تلاشت رو هم نشون بدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تو مدرسه ما بعضی ها هستند بیشتر از من هم میخونن ولی خب همیشه به خوندن زیاد نیست!

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - rise fall - 12-28-2014

عاقا اینا رو میدونیم یه نکته بگو چجوری برای درس خوندن حوصله داشته باشیم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟........

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - Station - 12-28-2014

(12-28-2014, 08:27 PM)'rise fall' نوشته است: عاقا اینا رو میدونیم یه نکته بگو چجوری برای درس خوندن حوصله داشته باشیم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟........

از تمایلات خودتون کم کنید.
در گیر حاشیه نشید. ازش برای یه مدت دوری کنید.
حاشیه یعنی اینترنت، یعنی دانلود فیلم-سریال-بازی-برنامه و...، یعنی بیرون رفتن با دوستان،یعنی پای فیلم و سریال نشستن،یعنی گوشی، یعنی وایبر/اینستاگرام/واتس اپ/فیس بوک/......
از همه مهم تر، فکرتون رو مشغول نکنید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آقا

فقط کافیه حواستون به درس باشه و تمرکزتون رو روی اون بزارد و به بازی و اینجور چیزا فکر نکنید.

به این هم فکر کنید که اگه از بقیه دوستاتون کمتر بشید چقدر زشته و همین بهتون بزرگترین انگیزه رو میده و به این فکر کنید اگه بهترین نمره رو بگرید چقدر به خودتون افتخار میکنید!
همه اینها تا حدی بالایی هم اعتماد به نفس و هم شور و شوق خوندن رو بوجود میارن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - The Last King On The Earth - 12-28-2014

منکه وقتی احساس درس خوندن یکنم میخونم نتیجه هم میگیرم بهترین راه این که از اینترنت و بازی دور باشی 
یه کار دیگرهم هست برید تو اتاق درو از پشت قفل کنید به کیلدو از پنجره بدازیدش بیرون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اونوق مجبورید درس بخونید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - alizelqarnain - 12-28-2014

دوستان .
همتون تو اشتباهید.

ما درس رو می خونیم تا زندگی کنیم نه اینکه زندگی می کنیم تا درس بخونیم اشتباه نکنید. روزی یه ساعت درس خوندن برای یه اول دبیرستانی کافیه.مگه می خوای چیکار کنیم که روزی شیش ساعت؟؟؟برای کنکور هم نیاز نیست هم چین خودتونو بکشین.گول بعضی از مشاورا و موسسات آموزشی رو نخورید.مشکل ما اینجاست که شیوهی صحیح درس خوندن تو ایران رو نمی دونیم.
یه مثال هم از ورزش بزنم و تمام.استادای رزم همیشه میگن ورزش محتوا و تمام زندگی نیست بلکه نوایی است که زندگی را همراهی می کند.و ورزش با تمام نکات مثبتش ارزش یک ساعت بیماری را ندارد.
این سخنان در مورد درس هم صدق می کنه...
و جمله ی اخر اینه که برای درس خوندن شبا رو بیدار نونید.تا هرکجا که درس خوندید تا همونجا کافیه بعد بگیرید و قشنگ کامل یه هفت هشت ساعتی بخوابید...