Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
Mortal Kombat X | Offical thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: Mortal Kombat X | Offical thread (/Thread-Mortal-Kombat-X-Offical-thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - Tyrion - 09-06-2014

بابا یه قانونی بزارین همه تصاویرو بند انگشتی بزارن[img]images/smi/s0 (96).gif[/img] حجممون به ف.اک رفت. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پ.ن: کاش همه‌ی نوبا مث نوب سایبات بودن...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - AMIR_PC - 09-06-2014

(09-06-2014, 08:23 PM)'van helsing' نوشته است: به نظر من همه ی شخصیت های بازی خوبن ولی بستگی داره چقدر بهش علاقه داشته باشید و چقدر باهاش تمرین کنید و چقدر کمبو داشته باشه. مثلا با رین که خیلی هم فکر نکنم روی حرکاتش کار کرده باشن، میتونید بالای 30 درصد بزنید پشت سر هم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همه شخصیت ها قدرت کافی رو دارن . از لحاظ سرعت اول سونیا و بروسلی([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) بعدش کیتانا هم خیلی سریعه و نوب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داداش نوب سریع هست ولی در اصل بینادش کنده.اون حرکتای ماوراییش سریع هستن مثلا همون فلش بالا با پایین.
ار لحاظ سرعت این چندتا رو بدجور یادت رفت
Raiden((همون حسن برق(((فلش بالا پایین بزن بعد بزن 797 دوباره همون رو تکرار کن روش منه))))
Smoke(((دیگه همه میدونن اگه خوب هم بلد باشی میتونی همه ی فلوس ویکتوری بری)))

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - Qeiji - 09-06-2014

arthas جون ازت ناامید شدم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ساب زیرو کجاش ضعیفه؟
یه ذره باهاش بازی کنی راه میوفتی.
کومبو آسون نداره؟
واقعا؟
بذار سبک خواهر زادم رو بگم برات:
اول اینکه برخلاف چیزی که همه فکر میکنن، مهم ترین فن ساب زیرو اونیه که از خودش مجسمه درست میکنه.
یعنی با این حرکت جوجه موجه ها که سهله، نوب سایبات هم زمین گیر میشه. فقط باید زرنگ باشی. شما همیشه باید مجسمه یخی درست کنی، بعد به طرف یخ پرتاب کنی و عین مرده خورا بری با اون شمشیر یخی بزنیش. یعنی فن مرده خوری تر و آسونتر از این شمشیر یخی مگه هست تو بازی؟
با اون مجسمه نمیزاری طرف نزدیکت بشه. خیلی راحت و آسوده. در ضمن xray ساب زیرو یجورایی سیاست داره. شما میتونی وقتی دوتا دکمه مخصوص رو زدی، ولشون نکنی و نگهداری اونوقت میبینی ساب زیرو سر جاش وایساده و هرموقع ول کنی دکمه هارو، فنش رو میزنه که استفاده های مختلفی میشه کرد مثلا شما میزنی، اون صداش میاد و صفحه چند صدم ثانیه سفید میشه؛ طرف به خیال خودش دفاع کرده ولی شما سرجات وایسادی، احتمالا طرف شوکه میشه و به محض رها کردن دفاع، شما هم دکمه ها رو رها میکنی و.........
END OF THE STORY

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - PicaSSO - 09-06-2014

من هم با نظر برادر کیوان کاملاً موافقم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تبعیض تو شخصیت ها داد می زنه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] الآن مثلاً ارزش شخصیتی مثل Kabal با Noob یکیه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اصلاً از هر جهت به Noob نگاهی بندازیم، متوجه میشیم که خود کارگردان علاقه شدیدی به Noob داشته. کومبوها به کنار؛ Ed Boon--> Noob [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته منم خودم باهاش زیاد حال می کنم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بحث Combo شد. Combo های هیچ کدوم از این بازی ها نمی تونند به اندازه MK 3 جالب از آب در بیان. اون یه چیز دیگه بود اصلاً! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] تو خلق حرکات جدید هم، هیچ حریفی در مقابل MK: Armageddon و MK: Deception نمی بینم. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] چون می تونستیم تو دومی حتی سه سبک مبارزه رو هم با هم مخلوط کنیم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - Rocksteady - 09-06-2014

نه آقا کیوان کجا تبعیض تو شخصیت دیده می شه؟(اون تیکن هست که اینطوریه)

قبلا گفتم با هر کسی که بخوای بری باید اول خوب تمرین کنی و فن ها رو طوری که خوبه ترکیب کنی کبال رو که می گید ضعیفه ی نگاه به تریلر هاش بندازید اگه باهاش حرفه ای باشی همه رو می زنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](این از روی تجربه 3 ساله می گم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - van helsing - 09-06-2014

(09-06-2014, 08:34 PM)'AMIR_PC' نوشته است:
(09-06-2014, 08:23 PM)'van helsing' نوشته است: به نظر من همه ی شخصیت های بازی خوبن ولی بستگی داره چقدر بهش علاقه داشته باشید و چقدر باهاش تمرین کنید و چقدر کمبو داشته باشه. مثلا با رین که خیلی هم فکر نکنم روی حرکاتش کار کرده باشن، میتونید بالای 30 درصد بزنید پشت سر هم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همه شخصیت ها قدرت کافی رو دارن . از لحاظ سرعت اول سونیا و بروسلی([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) بعدش کیتانا هم خیلی سریعه و نوب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داداش نوب سریع هست ولی در اصل بینادش کنده.اون حرکتای ماوراییش سریع هستن مثلا همون فلش بالا با پایین.
ار لحاظ سرعت این چندتا رو بدجور یادت رفت
Raiden((همون حسن برق(((فلش بالا پایین بزن بعد بزن 797 دوباره همون رو تکرار کن روش منه))))
Smoke(((دیگه همه میدونن اگه خوب هم بلد باشی میتونی همه ی فلوس ویکتوری بری)))

من منظورم حرکت های عادی مشت و لگد و کمبو های معمولیه. رایدن که به علت کهولت سن زیاد سریع نیست یعنی کمبو هاش اصلا سریع نیست و کند هم هستم ولی توی کمبت سرعت همه ی بازی نیست و قدرت هم مهمه. مثلا شاعو کاهن اصلا یه درصد هم سرعت نداره ولی با 4 تا ضربه میکشت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یه بار دیگه گفتم الانم میگ محض اطلاع دوستانی که نمیدونستن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
نام شخصیت Noob Saibot از دو عدد از خالقان این بازی جناب ED Boon و جناب tobias گرفته شده که اگر نام هر دورو وارونه کنیم میشه نوب سایبوت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته جناب توبیاس از این استودیو رفته و جناب اد بون تنهاست وگرنه به نظرم بازی خیلی بهتر از اینی که هست میشد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - Qeiji - 09-06-2014

کابال که عالیه!
مشکلی نداره
من باهاش دمار از روزگار شاوکان و بقیه شون درآوردم.
راستی یه بار خواهرزادم فقط با زیرچونه های ساب زیرو، شاوکان رو برد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] (چقدر خندیدیم اون موقع)

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - van helsing - 09-06-2014

منم با آپرکات بعضی موقع ها شاعو کاهن رو میشکم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این کابال خیلی ماوراری انیسانیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 4 تا کمبوی ساده پشت سر هم باهاش بزنید سرعتی فراتر از سرعت نور داره[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - PicaSSO - 09-06-2014

من نگفتم که ضعیفه و این حرفا! منظورم این بود که همیشه طازنده ها تمرکز بیشتری روی Sub-Zero و Scorpion و Noob و بروسلی ([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) و گاوچران ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) داشته. مثلاً دیدید بازی با یکی از شخصیت های دیگه معرفی بشه؟ یا لانچ تریلرش در مورد یکی از اینا نباشه؟ یا کاور بازی تصویری از اینا نباشه؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - shadows.boss - 09-06-2014

(09-06-2014, 02:45 PM)'Rocksteady' نوشته است:
(09-06-2014, 02:30 PM)'shadows.boss' نوشته است:
(07-03-2014, 12:33 AM)'PWLG' نوشته است:
(07-02-2014, 11:45 PM)'Arthas' نوشته است: همیشه از اسکورپین متنفر بودم... شخصیت مورد علاقم همیشه ساب زیرو هست ولی متاسفانه تو کامبت ها همیشه ساب زیرو جزو ضعیف ها هست :| خدایی هیچ حرکت خفنی براش نذاشتن... خدا کنه یکم بیشتر بهش توجه کنن تو این نسخه. بخاطر این ضعفش تو نسخه 10 من دیگه نوب سایبات رو همیشه انتخاب می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش ساب زیرو ضعیف نیست بلکه سبک بازیش خاصه و شاید هرکسی (ازجمله خودم) نتونه راحت باهاش بازی کنه البته برعکس شما من عاشق اسکورپیون هستم و باهاش دمار از روزگار همه درمیارم ولی اصلا با ساب زیرو نمیتونم خوب بازی کنم ولی درعوض خواهرزاده 12 سالم با هیچکس مثل ساب زیرو نمیتونه خوب بازی کنه و حتی شاوکان رو هم میزنه و تنها کسیه که میتونه باهاش منو شکست بده البته اونجور که تو تریلرش دیدم، تو این نسخه ساب زیرو بهتر شده و به قول گزارشگر ای3، پویاتر شده.

اسکورپین یکی از سریع ترین مبارز ها تو مورتال کامبته 
ساب زیرو هم یکم بدنش سنگینه و تو مبارزات سرعتش خوب نیست ولی اگه تاکتیک مبارزاتیت خوب باشه میتونی به راحتی دشمنات رو شکست بدی
نوب سایبات هم بدلیل ساده بودن کد هاش خیلی طرفدار داره و ایکس ری جذاب
ولی خداییش اسموک یه چیزه دیگست smoke

sub zero بدبخت کجا ضعیفه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم یکی از شخصیت هایی که همیشه بر می دارم sub zero هست شما تو مورتال باید اول فن های هر شخصیتی رو که می خوای باهاش مبارزه کنی رو یاد بگیری بعد ی جوری با هم ترکیبش کنی(حالا هر جور که میبینی بهتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

اگه دقت کرده باشی گفتم که باید تاکتیک مبرزاتیت خوب باشه تا بتونی با ساب زیرو کار کنی
قهرمان مورتال کامبت ایران که امسال هم قهرمان شد نزدیک به 10-12 ساله که کامبت بازی می کنه و روزانه 2-3 ساعت تمرین داره
یعنی میشینه واسه خودش تاکتیک درست میکنه و اسم میزاره واسش( یه چیزی تو مایه های تیکی تاکا)
ولی بازم مهمترین چیز تاکتیک هستش