Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
Mortal Kombat X | Offical thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: Mortal Kombat X | Offical thread (/Thread-Mortal-Kombat-X-Offical-thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - Arthas - 09-06-2014

اصلا نوب چطور مرد؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یادم نیست نوب مرد تو داستان (آیزایمر گرفتیم)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قسمتی که 8 تایی از شخصیتا با هم مردن خیلی مسخره بود! اینا این همه قدرت داشتن از هیچ کدوم استفاده نکردن و منتظر موندن بمیرن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - van helsing - 09-06-2014

(09-06-2014, 12:34 AM)'Arthas' نوشته است: اصلا نوب چطور مرد؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یادم نیست نوب مرد تو داستان (آیزایمر گرفتیم)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قسمتی که 8 تایی از شخصیتا با هم مردن خیلی مسخره بود! اینا این همه قدرت داشتن از هیچ کدوم استفاده نکردن و منتظر موندن بمیرن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آره اونجاش که مامان کیتانا [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] اونا همه رو کشت خیلی چرت بود. بعدش فکر کنم نایت ولف نوب رو کشت و اون جادوگره که اسمشو یادم نیست همون که مامان کیتانا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] رو زنده کرد، توی صحنه بود ولی سریع فرار کرد و تا آخرش دیگه دیده نشد.

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - PicaSSO - 09-06-2014

(09-06-2014, 12:34 AM)'Arthas' نوشته است: اصلا نوب چطور مرد؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یادم نیست نوب مرد تو داستان (آیزایمر گرفتیم)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نوب مرده بابا! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (من نکشتمش ها! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) بعد از همون قضیه Sindel، همون Night Wolf میره دنبال Quan Chi که Noob رو می بینه و توی گردبادی که خود Quan Chi درستش کرده می اندازه. [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] من دیروز برای بار چندم تمومش کردم، کل داستان رو الآن حفظم. [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منم موافقم، Sindel اصلاً در حدی نبود که بخواد همه رو بزنه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوستان شرمنده دیگه! کل داستان MK رو براتون اسپویل می کنیم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - HardCore Gamer - 09-06-2014

شاید دوباره تو این نسخه زنده شدن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
من Noob و Jade رو خیلی دوست دارم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
امیدوارم تو این نسخه جدیده باشن[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

(09-06-2014, 09:46 AM)'Zack' نوشته است:

نوب مرده بابا! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (من نکشتمش ها! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) بعد از همون قضیه Sindel، همون Night Wolf میره دنبال Quan Chi که Noob رو می بینه و توی گردبادی که خود Quan Chi درستش کرده می اندازه. [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] من دیروز برای بار چندم تمومش کردم، کل داستان رو الآن حفظم. [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منم موافقم، Sindel اصلاً در حدی نبود که بخواد همه رو بزنه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوستان شرمنده دیگه! کل داستان MK رو براتون اسپویل می کنیم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آره الان یادم اومد نوب رو انداخت تو اون گرداب سبزه.آقا شاید نمرده باشه از کجا می دونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شاید یه تلپورت کرده اون جسم دومش رفته تو گردباده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
jade بدبخت که کبدش در اومد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - PicaSSO - 09-06-2014

حالا بحث نوب جدا، ولی به نظرم خیلی آسون میشه شخصیت های قبلی رو برگردوند. [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه یادتون باشه، آخرای بازی Raiden میره پیش Quan Chi. اونجا من به دیالوگ ها خیلی دقت کردم که توش Quan Chi می گفت الآن اختیار "روح" اینا دست منه. شاید Raiden با Quan Chi معامله کنه که مثلاً روح اینا رو دوباره به حالت قبلی برگردونه و درمقابلش یه امتیاز بهش بده.
شاید این کار تو خود بازی عملی نشه، ولی به احتمال قوی تو DLCهاش این جوری باشه. [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - shadows.boss - 09-06-2014

(07-03-2014, 12:33 AM)'PWLG' نوشته است:
(07-02-2014, 11:45 PM)'Arthas' نوشته است: همیشه از اسکورپین متنفر بودم... شخصیت مورد علاقم همیشه ساب زیرو هست ولی متاسفانه تو کامبت ها همیشه ساب زیرو جزو ضعیف ها هست :| خدایی هیچ حرکت خفنی براش نذاشتن... خدا کنه یکم بیشتر بهش توجه کنن تو این نسخه. بخاطر این ضعفش تو نسخه 10 من دیگه نوب سایبات رو همیشه انتخاب می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش ساب زیرو ضعیف نیست بلکه سبک بازیش خاصه و شاید هرکسی (ازجمله خودم) نتونه راحت باهاش بازی کنه البته برعکس شما من عاشق اسکورپیون هستم و باهاش دمار از روزگار همه درمیارم ولی اصلا با ساب زیرو نمیتونم خوب بازی کنم ولی درعوض خواهرزاده 12 سالم با هیچکس مثل ساب زیرو نمیتونه خوب بازی کنه و حتی شاوکان رو هم میزنه و تنها کسیه که میتونه باهاش منو شکست بده البته اونجور که تو تریلرش دیدم، تو این نسخه ساب زیرو بهتر شده و به قول گزارشگر ای3، پویاتر شده.

اسکورپین یکی از سریع ترین مبارز ها تو مورتال کامبته 
ساب زیرو هم یکم بدنش سنگینه و تو مبارزات سرعتش خوب نیست ولی اگه تاکتیک مبارزاتیت خوب باشه میتونی به راحتی دشمنات رو شکست بدی
نوب سایبات هم بدلیل ساده بودن کد هاش خیلی طرفدار داره و ایکس ری جذاب
ولی خداییش اسموک یه چیزه دیگست smoke

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - Rocksteady - 09-06-2014

(09-06-2014, 02:30 PM)'shadows.boss' نوشته است:
(07-02-2014, 11:45 PM)'Arthas' نوشته است: همیشه از اسکورپین متنفر بودم... شخصیت مورد علاقم همیشه ساب زیرو هست ولی متاسفانه تو کامبت ها همیشه ساب زیرو جزو ضعیف ها هست :| خدایی هیچ حرکت خفنی براش نذاشتن... خدا کنه یکم بیشتر بهش توجه کنن تو این نسخه. بخاطر این ضعفش تو نسخه 10 من دیگه نوب سایبات رو همیشه انتخاب می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش ساب زیرو ضعیف نیست بلکه سبک بازیش خاصه و شاید هرکسی (ازجمله خودم) نتونه راحت باهاش بازی کنه البته برعکس شما من عاشق اسکورپیون هستم و باهاش دمار از روزگار همه درمیارم ولی اصلا با ساب زیرو نمیتونم خوب بازی کنم ولی درعوض خواهرزاده 12 سالم با هیچکس مثل ساب زیرو نمیتونه خوب بازی کنه و حتی شاوکان رو هم میزنه و تنها کسیه که میتونه باهاش منو شکست بده البته اونجور که تو تریلرش دیدم، تو این نسخه ساب زیرو بهتر شده و به قول گزارشگر ای3، پویاتر شده.

ساب زیرو هم یکم بدنش سنگینه و تو مبارزات سرعتش خوب نیست ولی اگه تاکتیک مبارزاتیت خوب باشه میتونی به راحتی دشمنات رو شکست بدی

sub zero بدبخت کجا ضعیفه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم یکی از شخصیت هایی که همیشه بر می دارم sub zero هست شما تو مورتال باید اول فن های هر شخصیتی رو که می خوای باهاش مبارزه کنی رو یاد بگیری بعد ی جوری با هم ترکیبش کنی(حالا هر جور که میبینی بهتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

RE: Mortal Kombat X | Offical thread - AMIR_PC - 09-06-2014

مورتال کمبت فقط Nobb و بعد Smoke این دوتا با هم یه ترکیبی باحالی میشن که نگو واقعا خوب در میان.توی مورتال کملت فقط این سه نفر
نوب(((حرکتهای خیلی توپ و باحال و در عین حال ساده البته قدرمتند))))
اسموک((((لازم به گفتم نیست خیلی سریع هستش اگه بلد باشی میتونی جوری بری که یدونه ضربه هم نخوری)))))
رایدن(((((حرکاتش خیلی سریع عالی هستن وقتی فلش بالا و پایین میزنی میره اینور خیلی حال میده برق هم داره تو کارش خیلی خوبه بخصوص توی نسخه ی جدید یا همون X واقعا سریع هستش اون برقها هم خیلی قشنگن))))))
ساب زیرو هم کند هستش.واقعا کنده ولی باید بلد باشی باهاش بازی کردنو.اسکورپوین هم سریع هستش با حرکات خیلی متفاوت تر و زیبا تر.

(09-06-2014, 02:45 PM)'Rocksteady' نوشته است:
(09-06-2014, 02:30 PM)'shadows.boss' نوشته است:

sub zero بدبخت کجا ضعیفه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم یکی از شخصیت هایی که همیشه بر می دارم sub zero هست شما تو مورتال باید اول فن های هر شخصیتی رو که می خوای باهاش مبارزه کنی رو یاد بگیری بعد ی جوری با هم ترکیبش کنی(حالا هر جور که میبینی بهتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

آقا شما فرض کن دو نفر برای اولین بار می خوان مورتال بازی کنن. یکیش برای 1 ماه با نوب میره یکیش یک ماه با ساب زیرو. در نهایت این دوتا رو می ندازن جلو هم می گن بجنگین. الان کی برنده میشه؟ صد در صد نوب! ساب زیرو باید کلی وقتت رو صرفش کنی تا بشی قوی. بخوای حرفه ای بشی باید بالای یک سال همش باهاش بازی کنی! ساب زیرو سخت تر و ضعیف تر هست مخصا xray ساب زیرو کاملا به درد نخوره و راحت بلاک میشه و خودش باعث میشه حدود 30 درصد جون طرف رو مجبور شی با مشت و لگد کم کنی و نقطه ضعفه این! همین یعنی ضعیف شدی. بعضی حرکتا هم هستن که ساب زیرو خودشو جر بده نمی تونه ازشون فرار کنه و صد در صد دریافتشون می کنه. اون یخی هم که پرت می کنه تا به طرف برسه، طرف می تونه بره نهار بخوره و برگرده بعدش بلاکش کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حرکتای پشت سر هم خوبی هم نداره که پشت سر هم طرفو بزنی و نتونه از جاش تکون بخوره ولی اکثر شخصیتای دیگه حرکتای پشت سر هم خوبی دارن و همون بروسلی خودمون ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) یکیشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]