Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Old Snake - 04-18-2015

اگه منظور از تریلر کوتاه همون تریلری باشه که حدوداً طرفای غروب آفتابه، باید بگم از نظر من اون تریلر خیلی نابود بود |: کلاً از ناپدید شدن درختا و ... که بگذریم تریلر جالبی نبود برای من. 
داستان بازی هم که فوق‎ا‎لعاده زیبا، درگیر کننده، جذاب و کلاً خیلی خوبه منتظرم ببینم داستان این نسخه چیکار می‎کنه ...
اگر اون تریلر 15 دقیقه بازی رو ندیدید و دیدن 15 دقیقه اول بازی براتون اهمیتی نداره توصیه می‎کنم ببینید و بیش تر از اون توصیه می‌کنم اگر آخرین تریلر منتشر شده از بازی که مربوط به گیم پلی هست رو ندیدید، حتماً تماشا کنید چون واقعاً زیباست.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Devil Prince - 04-18-2015

تنها مشکلی که مطمئنا بازی ازش رنج خواهد برد، باگ های زیاده که حتی در تریلر های بازی هم قابل مشاهده هست ولی بعد انتشار با چند تا آپدیت از سازنده حل می شه... به شخصه واقعا از این سبک داستانی در سری Witcher لذت می برم. داستان قسمت دومش که بی نظیر بود؛ به خصوص با وجود چند لایه بودنش که ارزش تکرار بازی رو چند برابر می کرد.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 04-19-2015

با اینکه کلا عادتم نیست و دوست دارم بازی ها رو بدون اطلاعات زیادی ازشون بازی کنم و تریلر های زیادی از بازیها نگاه نمی کنم ولی این بازی کلا فرق میکنه و رفتم چند تریلر دیگه از بازی گرفتم، چند نکته به نظرم اومد که گفتم مطرح کردنشون جالب باشه( البته چند مورد بود که یخورده فکرم رو مشغول کرد، بیشتر در مورد گیم پلی )

اولیش در مورد تصویر صفحه قبل که Old.Snake قرار دادن و شبیه اژدها هست. درواقع نمیشه گفت اژدهاست، داخل تریلر که اسمشو دیدم و اندازشو، بهش نمی خورد اژدها باشه و شاید بشه گفت یک هیولا( Monster ) هست، اسمش تو تریلر Ekhidna بود و با یه تحقیق کوچولو فهمیدم یه هیولایی  در افسانه های یونانی با ظاهری نیمه انسان( زن) و نیمه مار هست که در افسانه ها اومده که معمولا در غارها زندگی می کنه و ... و در این بازی هم در آسمان پرواز میکنه و هم در آب شنا می کنه، احتمالا نزدیک ساحل زیاد با این هیولا روبرو می شید. اسمش هم همون Ekhidna ( در بازی) و یا Echidna هست.
 این هم چند تصویر دیگه از تریلر ها :

[تصویر:  38legsf15vg8wjbu78c8.jpg]

[تصویر:  e3joqbkodtq7pmxqexjc.jpg]

[تصویر:  cxye4qdcq5k7h0r9tgqg.jpg]

این تصاویر از تریلر هایی بود که من دیدم و حالا شاید احتمال وجود اژدها (شبیه اسکایریم) هم در بازی و یا از همین موجودات نمونه بزرگترش و یا موجودات غول پیکر دیگر، وجود داشته باشه .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Old Snake - 04-19-2015

این هم نوعی دیگر از اژدها (!)
[تصویر:  latest?cb=20150324193020]

حالا Ekhidna هم می تونه یجور اژدها حساب بشه، مشکلی نیست ...
اما مورد دوم :
یه چیزی که تو تریلر ها خیلی به چشم میاد تنوع زیاد و عالی در حیات وحش بازی هست که امیدوارم تو خود بازی هم این طور باشه، بسیاری از حیوانات وحشی در کنار هیولاهای مختلف می تونه مبارزات زیبایی رو خلق کنه، در واقع از هر جا که رد می شید یه موجودی برای نبرد و جنگ و جدال وجود داره، می دونید این مورد ممکنه در خیلی از بازیها وجود داشته باشه و لی تنوع و غافل گیری می تونه جذاب ترش کنه
یه مثال از اسکایریم بزنم:
یه جایی من با یه اژدها در گیر شدم، در درجات سختی بالا میتونه این جدال جذاب تر باشه ولی در همون حال یه خرس هم از یه جای دیگه پیداش شد! حالا یه چشم باید به آسمون باشه یکی هم به این خرسه! این موارد هست که در محیط یک بازی تجربه جالبی بوجود میاره و چالشی به قول معروف باحال!

این دوتصویر رو نگاه کنید:

[تصویر:  ye3klyw9xl75avda7n61.jpg]
این هم از یه جور هیولای اژدها مانند دیگه!

تصویر بعد بلافاصله بعد از تصویر بالایی در تریلر گرفته شده که در واقع نقطه روبروی تصویر بالایی هست

[تصویر:  9f1ttt97737vc7hjydlt.jpg]

اون موضوعی که مطرح شد رو حالا می تونید ببینید، هیولاهایی روی زمین و در عین حال در آسمان؛ خیلی جالبه.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 04-19-2015

راستش این دوست های عزیزمون توی تصاویر بیش تر شبیه پرنده هستن تا اژدها D:
جای یه اژدها با اندازه و ابهت اژدها های اسکایریم خالیه D:

نه دیگه ابراهیم جان اینا مینی اژدها هستن D: اژدهای بزرگ هم باید وجود داشته باشه به هر حال. هر چیزی که فکر بکنید باید وجود داشته باشه |: با این عظمت اگه وجود نداشته باشه عجیبه D: احتمالاً هست ولی نشون داده نشده و یا اینکه کم پیدا هستن.

برا همین گفتم اژدها مانند؛ در هر صورت یجور هیولا هستند واسه خودشون ! اژدها تو اسکایریم که یه چیز دیگست( قضیه اون کلا فرق داره)

اما این تصویر رو داشته باشن تا بریم سراغ مورد بعدی( فقط بچه های زیر یه سنی خودشون مراعات کنن، که میدونم مراعات نمی کنن، در هر حال!) ببینید:

اول این
[تصویر:  2lukrpu4jfgn2l67qw86.jpg]

و بعدی
[تصویر:  k6tghkxq5vc5j8pgf7p5.jpg]

اما مورد سوم:

واقعا در تریلرها این زیبایی مناظر هست که چشم های هر بیننده ای رو نوازش می ده! دیگه در مورد این موضوع صحبت زیادی لازم نیست فقط نظاره کردن لازمه.

این تصاویر هم از تریلرها:

[تصویر:  hhukt9ensyrpo01pbr2j.jpg]

[تصویر:  yfej0hbt4myjkhutfost.jpg]

[تصویر:  cg61s3shugxo1msedihm.jpg]

این ها همه از تریلر بود و باز هم هست که بعدا قرار میدم.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 04-19-2015

حالا که بحث راجع به اژدها داغه گفتم که از اژدها های موجود در دیگر بازی های RPG و اژدها های موجود در The Witcher 3 یه مقایسه کوچیک و خیلی ساده داشته باشیم. D:

[تصویر:  kiop6rai1eplflwch6j4.jpg]
اژدهای موجود در Dragon Age: Inquisition

[تصویر:  eha9flhgcv38f8eoeir1.jpg]
یک طرح هنری از اژدهای موجود در The Witcher 2: Assassins Of Kings

[تصویر:  jxb1nqh75z851hzyhmi8.jpg]
اژدهای موجود در The Witcher 2: Assassins Of Kings

[تصویر:  6b3aiht21f5ob7na4m3b.jpg]
اژدهای پیر به نام Parthurnax در بازی The Elder Scrolls V: Skyrim که من به شخصه علاقه زیادی بهش دارم و  به عنوان برترین اژدهای تاریخ صنعت بازی‌سازی می‌شناسمش D: 

اژدها های موجود در The Witcher 3 هم که در تصاویر قبلی مشاهده کردیم :|

البته هر منطقه باید دارای موجودات مختلفی باشه ( با توجه به آب و هوا و ... ) برای همین هر جا ممکنه اژدها و موجودات مختلفی رو ببینیم که می‎بینیم.

[تصویر:  The_Witcher_3_Wild_Hunt_Ice-Giant-288x350.jpg]
ربطی به اژدها نداره ولی خب مبارزه با این هم می‎تونه خوب باشه. D: