Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 04-27-2015

در مورد نکاتی که دوستان مطرح کردند من هم چند مورد بگم و بعد برم سر نکته بعدی : 
اول در مورد موضوع بیابان در بازی :
در این مورد به نظر من وجود داشتن بیایان در صورتی که سازندگان بتونن اقلیم بیابانی رو در تناسب و هماهنگ با سایر مناطق ایجاد کنند، می تونه بر جذابیت های بازی اضافه هم کنه؛ مثلا فرض کنید در منطقه ای به مرور از پوشش گیاهی کم بشه و بعد به منطقه بیابانی برسیم و در انتهای بیابان، کم کم پوشش گیاهی افزایش پیدا کنه، شاید اینطوری بازی جذاب تر هم بشه، از اونطرف حتی نبود صحرا و بیابان در بازی نمره منفی برای بازی محسوب نمیشه.
اما در مورد باگ :
در مورد باگ هم که مجید عزیز توضیح دادن و به نظر من هم با وجود گستردگی این عنوان، وجود باگ( البته اگه خیلی آزاردهنده نباشه) میتونه قابل هضم باشه، البته بعضی باگ ها میتونن با آپدیت هم رفع بشن.
اما در مورد حمله و ضدحمله و دفاع :
 واقعا تا بازی نیاد نمیشه اظهار نظر قطعی کرد، خود من هم در در مورد مبارزات و حتی حالت دوربین بازی در این عنوان برام سوالاتی ایجاد شده بود ولی اینها فعلا حدس و گمان هست، مجید جان در مورد این موضوع به نکته خوبی از تریلر اشاره کرد و به نظر، ترکیب توانایی ها، میتونه در حملات و مبارزه نتیجه بهتری داشته باشه، در مورد این موضوع بیشتر در نکته بعدی خواهم گفت.

اما این تصویر اولی که  ابراهیم عزیز ( Blue Sun ) گذاشته، باز هم اون علامت دو شمشیر و یک زره رو داره و اگه با اون تصویر صفحه قبلی که دقیقا همین ماموریت هست مقایسش کنیم، این علامت دقیقا در جای یکسانی در هر دو تصویر قرار گرفته، شاید یه ربطی فقط به این مرحله داره، یعنی علامت مکان خاصی هم نیست چون در تصویر قبلی در جهت ماموریت بود ولی در این تصویر در خلاف جهت ماموریته! انگار یه نماد جدا از تصویره و حالا چه منطقی پشت این علامت هست ... !  این هم یه علامت سوال شده!

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Devil Prince - 04-27-2015

ممنون از دوستان به خاطر شرکت در بحث ها
در مورد بیابان باید بگم، تنها نگرانی من، هماهنگ نبودنش با اتمسفر بازی هست. البته شاید چون یک چیز جدید هست، احساس بدی به بنده دست داد که با طراحی و هماهنگی اون با سایر نقاط، می تونه به بازی تنوع ببخشه.
در مورد باگ هم که دوستان صحبت های مفیدی رو بیان کردند؛ اما حتی اگر این باگ ها با اپدیت ها و پچ ها حل بشه،  صد در صد تاثیرات منفی روی نمره ی بازی میزاره؛ البته در صورتی که باگ هاش خیلی مضحک باشه؛ مثل اساسین یونیتی که البته همونطور که بعضی از دوستان اشاره کردن، با تاخیرات به وجود اومده برای این بازی، این امر تقریبا بعیده.
در مورد مبارزه، بنده هم امیدوارم همونطور که بعضی از دوستان اشاره کردند، احتمالا راه نجات بخش این عنوان در نبود ضد حمله، استفاده از بعضی جادو های کار امد باشه. البته بنده با مراجعه به بعضی تریلر ها متوجه شدم بازی حالت دفاع هم داره که البته عملکردش به نمایش گذاشته نشد و فقط در هنگام نزدیک شدن به دشمنان مشاهده شد.در کل امید وارم بخش مبارزه در این بازی جذاب، عمیق، روان و سرگرم کننده باشه. هر چند هنوز هم من حسرت ضد حمله رو در این بازی میخورم و واسم سخته که بازی با این عظمت رو بدون اون تصور کنم. البته شاید Finisher های بازی بتونند جای ضد حمله رو واسه من پر کنند. در مورد اون علامت شمشیر زره هم باید بگم، من اول فکر می کردم دلیلش، اسیب دیدگی زره و شمشیر گرالت باشه که البته هنوز هم احتمالش وجود داره اما حالا و در این تصویر جدید که دوباره این علامت ظاهر شده، کمی به شک افتادم. باید منتظر انتشار بازی موند و دید که این علامت دقیقا بیانگر چی هست...

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 04-27-2015

دوستان یک سری اطلاعات جدید از بازی منتشر شده. این اطلاعات از پرسش و پاسخی که بین طرفداران و تیم سازنده The Witcher 3 در توییتر به وجود اومده، به دست اومدن.
یکی از طرفدار ها پرسیده بود که:
در مورد ماموریتی که باید با یک گریفین مبارزه میکردیم... چند تا گریفین دیگه در بازی هستند؟ آیا به ما واکنش نشان میدهند؟
یکی از طراحان محیط بازی به اسم Miles Tost هم در پاسخ به دوست بالاییمون گفته که:
گریفین ها به طور طبیعی در بازی وجود دارن و شما ممکنه زمانی که دارید به گشت و گذار در محیط بازی میپردازید به صورت ناگهانی به یکی از اون ها برخورد کنین.
یکی دیگه از طرفدار ها هم پرسید که:
آیا ترول های دیگری هم که بتوانند ما را به چالش بکشند برای مبارزه در بازی وجود دارند؟
دوست طراح محیطمون هم پاسخ داده که:
حتی نمیتوانید فکرش را هم بکنید که چه چیز هایی برای شما دوست داران ترول ها در بازی در نظر گرفته ایم...
راستی باز هم یه نفر دیگه پیداش شد که نگران بود که بازی ممکنه روی یه پلتفرم از یه پلتفرم دیگه بهتر اجرا شه... فکر کنم تا آبدارچی CD Projekt RED هم تایید نکرده این دسته افراد بیخیال نشن :| (من که خودم هنوز بیخیال نشدم، اما خب به سازندگان بازی اعتماد دارم D: )
خلاصه طراح محیط بازی به این هم گفت که:
نیازی به نگرانی نیست. بازی بر روی همه پلتفرم ها عالی بوده و به بهترین شکل ممکن بر روی همه آن ها اجرا میشود. ما خیلی سخت کار کرده ایم تا از این مسئله (یکسان بودن بازی بر روی همه پلتفرم ها) مطمئن شویم.
یه نفر هم پرسیده بود که:
آیا راهی وجود داره که من میزان سختی بازی رو هر موقع دلم خواست تغییر بدم و کد های تقلب هم غیر فعال کنم تا عادلانه به بازی کردن ادامه بدم؟ :| (پوکر فیس رو من خودم گذاشتم، وگرنه کسی که سوال کرده بود خودش D: گذاشته بود :| )
یه نفر دیگه (کسی که وظیفه قرار دادن اطلاعات تازه بر روی وب سایت و انجمن بازی رو داره) به این شخص بالایی جواب داده که:
هم آره و هم نه. شما هر موقع که بخواید میتونید میزان سختی بازی رو تغییر بدین، اما خب باید بگم که هیچ گونه کد تقلبی برای استفاده در بازی وجود ندارد. (یعنی حسابی حال اون شخصی که سوال پرسید گرفته شد D: )

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 04-27-2015

ممنون از ابراهیم عزیز بابت اطلاعات جدید .
خیلی بهتره که کد تقلب وجود نداره . اگه وجود داشته باشه آدم وسوسه میشه :D
در هر منطقه بازی ترول های مختلفی وجود داره .
فک کنم این نسخه هم مثل اسکایرم ترول هایی وجود داشته باشه که قابل کشتن نباشند کلا ( فقط باید فرار کنیم :| )

دوستان یه ویدئو جدید دیگه که تنها راجع به مینی گیم Gwent (کارت بازی) هستش و گرالت رو نشون میده که یه دور این بازی رو انجام میده.
در ادامه میتونید تریلر رو تنها با کیفیت HD دانلود کنید.
HD= The Witcher 3's Card Game Gwent.mp4 -  38.6 MB

یه نکته جالب دیگه در تریلر، شخصیه که گرالت باهاش به بازی میپردازه. شخص مقابل خودش رو معرفی میکنه، اسمش رو میگه و شغلش هم میگه. میگه که در یکی از دانشگاه های موجود به عنوان استاد کمکی در رشته تاریخ معاصر، درس میده. این مسئله به نظرم خیلی جالبه و پتانسیل خیلی خوبی داره. امیدوارم دانشگاه ها و کالج های مختلفی توی بازی وجود داشته باشن و بشه بهشون رفت و آمد کرد و ماموریت هایی که باهشون در ارتباط هستن رو انجام داد. یه چیزی مثل کالج جادوگری موجود در شهر Winterhold در بازی اسکایریم.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Im_AhN - 04-27-2015

سلام دوستان
تاریخ دقیق عرضه مشخص نشد ؟

(04-27-2015, 07:42 PM)Im_AhN نوشته است: سلام دوستان

چرا مشخص شده.
19 می 2015، کم تر از یک ماه دیگه.
به تاریخ شمسی میشه 29 اردیبهشت.

(04-27-2015, 07:42 PM)Im_AhN نوشته است: سلام دوستان

بازی The Witcher 3: Wild Hunt قرار است در تاریخ ۱۹ ماه می سال جاری به عرضه جهانی برسد.

اگه اشتباه نکنم میشه 29 اردیبهشت .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Tyrion - 04-27-2015

الان دیدم یه بحثی در مورد مبارزات بازی شده، باید در جواب کسایی که میگن کمبو ها کمه و فلان چیزو نداره بگم مبارزه ای که فقط بسته به کمبو و ضربات باشه در بازی های کاملا مبارزه ای مثل مورتال کمبت و استریت فایتر و غیره مهمه، وگرنه مبارزات یه بازی مثل دارک سولز رو ببینید کمبوها بسیار ساده هستند ولی مبارزات فوق العاده حساسو نفس گیره و این مبارزات عالی برمیگرده به فضاسازی محیط و نوع دشمنا و وضعیت و غیره. 
ویچر ۲ شاید مبارزاتش عالی نبودن ولی مطمعنا این مشکل تو این شماره برطرف میشه. برای درک بهتر بزارید یه مثال تخیلی (که مطمئنا در بازی هم ممکنه رخ بده) بر اساس تریلرایی که دیدم بزنم؛ فرض کنید دارید با چند نفر در یه محیط باز مبارزه میکنید و حواستون به دفاع کردن در مقابل ضربات اونا و حمله و... پرته همون لحظه چن تا گرگ میریزن وسط، شما هم باید گرگ ها رو بکشید و اونا رو از خودتون دور کنید و با یه تکنیک اونارو به دشمناتون نزدیک کنید تا بهشون حمله کنن. هنگام مبارزه با اینا باید حواستون باشه تا مثلا یه آرچر که روی یه تخته سنگه بزرگ ایستاده بهتون تیر نزنه. در همین حین که حواستون به اینا پرته یه گریفین میاد میپره وسطو و به مبارزه اضافه میشه..
در کل هدفم از این مثال این بود که بگم محیط و این جور چیزاس که به مبارزات جون میده نه کمبو ها و نداشتن ضد حمله مثلا!
در مورد وجود بیابون هم بگم، هر چقدر وجودش در GTA V بهش ضربه زد (!)، وجودش در ویچر هم بهشضربه میزنه!  

منم با بخش بیابان موافقم .
تو نسخه قبل ی جورایی از جنگل زده شده بودم دیگه .
تنوع های بیشتر در بازی باعث جذب بیشتر میشه .