Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Station - 05-02-2015

باز هم تصاویر دیگر از بازی منتشر شدند.
4 تصویر جدید تر...
[تصویر:  CEARbFQUMAA1USq-150x150.jpg][تصویر:  bg-cover-150x150.jpg][تصویر:  11206805_827900813912520_943056729622137...50x150.jpg][تصویر:  11194566_827900823912519_888152040774398...50x150.jpg]

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 05-02-2015

بنده خودم شخصا بازی ها رو از رو متا قضاوت نمیکنم . اما با کم شدن متا این بازی مطمئنا از بعضی از طرفدار های این عنوان کم میشه و میتونه ضربه بزرگی به بازی بزنه . در کل در این چند وقت اخیر همانطور که شاهدش هستید منتقدا بسیار سخت گیر شدن . به علاوه با این همه عکس و تریلر عطش گیمر ها داره کمتر میشه ... باید گیمر رو تشنه نگاه داشت تا حسابی بنوشه ( دی ) . البته الانم چیزی از بازی کم نشده و در موفق شدنش شکی نیست .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 05-02-2015

(05-02-2015, 08:44 PM)Dead Soldier نوشته است: بنده خودم شخصا بازی ها رو از رو متا قضاوت نمیکنم . اما با کم شدن متا این بازی مطمئنا از بعضی از طرفدار های این عنوان کم میشه و میتونه ضربه بزرگی به بازی بزنه . در کل در این چند وقت اخیر همانطور که شاهدش هستید منتقدا بسیار سخت گیر شدن . به علاوه با این همه عکس و تریلر عطش گیمر ها داره کمتر میشه ... باید گیمر رو تشنه نگاه داشت تا حسابی بنوشه ( دی ) . البته الانم چیزی از بازی کم نشده و در موفق شدنش شکی نیست .

Dead Soldier عزیزحرف شما کاملا متین
 ولی،
نقل‌قول: . اما با کم شدن متا این بازی مطمئنا از بعضی از طرفدار های این عنوان کم میشه و میتونه ضربه بزرگی به بازی بزنه

اگه طرفداری( اگه واقعا طرفدار باشه و از بازی خوشش میاد) بخواد متا روش تاثیر گذار باشه، بهتره همون طرفدار نباشه، چون تکلیفش با خودش مشخص نیست؛ از بازی خوش میاد یا از متای بازی؟!!!

نقل‌قول: به علاوه با این همه عکس و تریلر عطش گیمر ها داره کمتر میشه ...
 ممکنه یخورده بازی برای گیمر لو بره، اونم توی بعضی امکانات و داستان بازی، ولی این تریلرها و عکس و ... برا خیلی از بازیها هم بوده و موفق هم شدن؛ در ضمن بازی اگه بازی باشه، بازی کننده ازش خسته نمیشه، تریلر که سهله، با ده ها ساعت گشت و گذار توی دنیای بازی، باز هم میخواد ادامه بده؛ نمونش اسکایریم، من تو این ساعتها بازی فقط یکبار Fast Travel کردم! از جاهای تکراری عبور میکنم ولی بازم ازش خسته نمیشم، شاید این حس رو خیلی ها به این بازی داشته باشن.

در هر حال خود من هم از الان راجع به این بازی قضاوت نکردم و توی نظراتم هم گفتم که لمس خود بازی کیفیت اون رو نشون خواهد داد، چه با صدها تریلر یا بدون اون . البته امیدوارم بازی عالی باشه.

ممنون از دوستان

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 05-02-2015

(05-02-2015, 09:08 PM)Last Warrior نوشته است:
(05-02-2015, 08:44 PM)Dead Soldier نوشته است: بنده خودم شخصا بازی ها رو از رو متا قضاوت نمیکنم . اما با کم شدن متا این بازی مطمئنا از بعضی از طرفدار های این عنوان کم میشه و میتونه ضربه بزرگی به بازی بزنه . در کل در این چند وقت اخیر همانطور که شاهدش هستید منتقدا بسیار سخت گیر شدن . به علاوه با این همه عکس و تریلر عطش گیمر ها داره کمتر میشه ... باید گیمر رو تشنه نگاه داشت تا حسابی بنوشه ( دی ) . البته الانم چیزی از بازی کم نشده و در موفق شدنش شکی نیست .

Dead Soldier عزیزحرف شما کاملا متین
 ولی،

نقل‌قول: . اما با کم شدن متا این بازی مطمئنا از بعضی از طرفدار های این عنوان کم میشه و میتونه ضربه بزرگی به بازی بزنه

اگه طرفداری( اگه واقعا طرفدار باشه و از بازی خوشش میاد) بخواد متا روش تاثیر گذار باشه، بهتره همون طرفدار نباشه، چون تکلیفش با خودش مشخص نیست؛ از بازی خوش میاد یا از متای بازی؟!!!

نقل‌قول: به علاوه با این همه عکس و تریلر عطش گیمر ها داره کمتر میشه ...
 ممکنه یخورده بازی برای گیمر لو بره، اونم توی بعضی امکانات و داستان بازی، ولی این تریلرها و عکس و ... برا خیلی از بازیها هم بوده و موفق هم شدن؛ در ضمن بازی اگه بازی باشه، بازی کننده ازش خسته نمیشه، تریلر که سهله، با ده ها ساعت گشت و گذار توی دنیای بازی، باز هم میخواد ادامه بده؛ نمونش اسکایریم، من تو این ساعتها بازی فقط یکبار Fast Travel کردم! از جاهای تکراری عبور میکنم ولی بازم ازش خسته نمیشم، شاید این حس رو خیلی ها به این بازی داشته باشن.

در هر حال خود من هم از الان راجع به این بازی قضاوت نکردم و توی نظراتم هم گفتم که لمس خود بازی کیفیت اون رو نشون خواهد داد، چه با صدها تریلر یا بدون اون . البته امیدوارم بازی عالی باشه.

ممنون از دوستان

خب باید در نظر گرفت که همه مثل شما عاقل نیستند من کسایی رو میشناسم که فقط به نمره اهمیت میدند .
و با این نظر هم موافقم اگه بازی خوبی از آب در بیاد که میاد دیگه این جور چیزا مهم نیست .
اگه دیگه چیزی از بازی بیرون نده به نظر من خیلی بهتره چون باید با نقاط محتلف بازی غربیه باشیم و به قول معروف سورپرایز بشیم .
درسته که برای خیلی از بازی ها مهم بوده اما نه در این حد که روزی 20 تا عکس بیرون بدند . 
در کل این همه هایپ به نظر من ممکنه آسیب برسونه به شرکت بازی .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-02-2015

دوستان راستی یه نکته راجع به گیمپلی بازی که خیلی یهویی به ذهنم رسید گفتم با شما هم در میون بزارم. D: (البته ازش مطمئن نیستم، اگه اشتباه میکنم حتما اصلاحش کنین)
اگه دقت کرده باشید گرالت تنها میتونه از دو شمشیر که یکیش مخصوص کشتن هیولا ها و حیوانات هست و یکی دیگش برای کشتن انسان ها (توی این دو دسته البته چندین و چند نوع شمشیر مختلف وجود داره)، یه crossbow و چاقو (خنجر) استفاده کنه.
راستش نظر دقیقی نمیتونم راجع به این محدودیت موجود در گیمپلی بدم، اما خب به نظرم اگه طیف وسیع تری از اسلحه ها رو در اختیار داشتیم؛ مثلا اگه علاوه بر crossbow میتونستیم از تیر و کمان معمولی، تبر و... استفاده کنیم و هر کدوم از این دسته ها هم چند نوع مختلف رو شامل میشدن، بهتر بود.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 05-02-2015

البته Dead Soldier جان من کسی رو به بی عقلی متهم نکردم، فقط نظر خودم رو گفتم و هر فردی هم متا براش خیلی مهمه خب نظرش محترم هست
راستش این همه اطلاعات از بازی شاید برای یه بازی جمع و جورترخیلی خوب نباشه، خود من هم بیشتر اوقات خیلی کم تریلر بازیها رو نگاه میکنم؛ ولی بعضی بازیها اونقدر گستردگی دارن که این اطلاعات میتونه جنبه یه tutorial برای بازی باشه و اوناییکه اطلاعات رو دنبال میکنن یخورده آشنا بشن با فضا و امکانات بازی، البته خب زیادش هم خوب نیست

اما برای اینکه بحث ترد منحرف نشه از موضوع اصلیش، من یه نکته دیگه در مورد بازی رو هم بگم
می خواستم نکته آخر( البته از نوع شماره دارش) یجور جمع بندی همه نکات باشه ولی یک تصویر از نقشه بازی که دوست عزیزم ابراهیم، در Photo Thread بازی قرار دادن برای من خیلی جالب بود
پس

20 - یک جهان، یک نقشه

نقشه؛ راستش در مورد این موضوع و اهمیتش توی این گونه بازیها لازم نیست زیاد صحبت بشه.یکی از لازمه های این جهان بزرگ بازی یک نقشه خوب هست. نقشه میتونه مثل یک راهنمای همراه با بازی کننده در این گونه بازیها باشه و مطمئنا عنصری تاثیر گذار خواهد بود.
درباره بسیاری از موارد مرتبط با نقشه، مثل Fast Travel و نقشه کوچک راهنمای خود بازی و .. صحبت شده، اما این نقشه ای که در Photo Thread بازی دیدم،یجور نقشه فانتزی بود و البته زیبا . من رو یاد بعضی نقشه ها توی فیلم ها انداخت. ( مثل نقشه Lonely Mountain توی فیلم هابیت ، البته از نظر نشون دادن اون اژدهای در حال پرواز روی کوه تنها)
وجود تصاویر اقلیم های مختلف و جانوران و مردم مخصوص به هرجا از نکات جالب این نقشه هست.
تصویر این نقشه رو ببینید :

نقشه Witcher 3

[تصویر:  9q0gom0s5hy5eva0ovh9.jpg]

زیاد نمی خوام توی جزئیات این نقشه برم، فقط به مواردی که قبلا هم نکاتی در موردش گفته شده بسنده میکنم

اولیش در مورد موجودات این بازی هست که شاید باتوجه به این نقشه سورپرایزهایی همچنان در بازی وجود دارند؛ بخصوص در دریا. اگه به قسمت پایین نقشه و کنار جزیره Hindarsfjal دقت کنید یک Ekhidna رو می بینید که در نکات قبلی بارها بهش اشاره شد. حالا بالای نقشه چند موجود شبیه نهنگ و شمشیر ماهی و حتی مار دریایی غول پیکر به چشم می خورند، در داخل دریاچه ای در نقشه هم میشه موجودی مار مانند رو دید؛ این موارد احتمال و نوید وجود موجودات بیشتر و متنوع تر رو در دریا میده و نشون میده که آبهای بازی اونقدرها هم امن نیستند
این موجودات مختلف در مناطق دیگه بازی هم دیده میشن و اگه این نقشه رو ملاک قرار بدیم؛ میشه گفت برخی موجودات در مکان های خاصی وجود دارند؛ بعنوان مثال
موجودی شبیه Lycan که در بازی Werewolf ( همون گرگ انسان ) نامیده میشه در مناطق جنگلی نقشه دیده میشه
 مثل اینکه در سمت راست نقشه یه محیطی شبیه به بیابان وجود داره( البته احتمال میدم) اگه توی نقشه دقت کنید، بعد از کوه ها پوشش گیاهی نیست و منطقه به نظر لمیزرع میرسه
باز هم نکاتی از این نقشه میشه بدست آورد، ولی شاید سورپرایز شدن رو دوستان ترجیح بدن، مثل من.
البته خود نقشه هم امیدوارم نقشه ای پویا و کاربردی و بقول معروف بدردخور باشه که امیدوارم این بخش هم اینگونه باشه.
پس بهمین مقدار بسنده میکنم؛ زیاد هم روی نقشه ریز نشدم و فقط اون موارد شاخص رو مطرح کردم.
در هر حال نقشه ای بسیار زیبا و جالبی هست.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Old Snake - 05-03-2015

درباره تصاویر و تریلر باید بگم هنوز ندیدمشون. واسه دو سه روز واقعاً زیاد بودن! نظرمو بعداً می‎گم.
اما درباره هایپ و متا باید بگم که متا چه بخواید چه نخواید رو آدم تاثیر می‎زاره. شما فکر کنید این همه واسه بازی انتظار کشیدید بعد شاهد رنگ نارنجی و نمره 60 70 شدید. البته این بازی که باید نمره بالای 80 رو بگیره اما دارم کلی می‎گم. نظر خود آدم از همه این موضوعات مهم تره ولی خب تو این نسل باید به نمره اون منتقد‎ها و نظرات بازیبازان دیگه توجه زیادی کرد چون دیگه نمی‎شه همینجوری بازی رو دانلود کرد و این بازیم موقعی که بیاد با توجه به عظمتش و ... فروشنده‎ها قیمت زیادی رو واسش می‎زارن و این موضوع واسه کنسول بازا ممکنه یکم سخت بشه. برای همینم با اینکه بعضی اوقات منتقدها الکی نمره نمی‎دن و ... ولی خب بازم به متا اهمیت می‎دم. البته اینم بگم که بازی که منتشر بشه خواسته یا ناخواسته همه متوجه میشن با چه بازی روبرو هستن.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-03-2015

HD= The Witcher 3 - Wild Hunt - 2 Minutes Of Ciri's Gameplay.mp4 -  40.4 MB

این دفعه قبل از لینک ویدئو هیچ توضیحی ندادم و تصمیم گرفتم که توضیحات رو بعد از لینک قرار بدم. همون طور که از اسم ویدئو مشخصه، ما در این تریلر 2 دقیقه از گیمپلی بازی رو، هنگامی که داریم با استفاده از شخصیت سیری به بازی میپردازیم، مشاهده میکنیم.
ویدئو چیز خاصی راجع به داستان بازی نمیگه، و هدف اصلیش نشون دادن مبارزات سیری هست. مبارزات سیری تا حدودی با مبارزات گرالت فرق داره. نحوه استفاده سیری از شمشیرش تا حدودی با نحوه استفاده گرالت متفاوته. همچنین اگر به یاد داشته باشید گرالت در طول مبارزه توانایی جا خالی دادن رو داشت و باید بگم که سیری هم یه قابلیت نسبتا مشابه داره. البته اون دیگه جا خالی نمیده و از قدرت های جادوییش استفاده میکنه تا سریع از مکانی به مکانی دیگه منتقل بشه (اما خب کنار دکمه های کنترلر که سمت راست صفحه نشون داده میشه همچنان نوشته شده جا خالی دادن، البته اگه واقع بین باشیم به نوعی جا خالی هم محسوب میشه D: ). نمونه اش رو میتونید در تصویر متحرکی که براتون آماده کردم ببینید.
http://s4.picofile.com/file/8186523526/the_witcher_3_ciri.gif

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 05-04-2015

با تشکر از ابراهیم عزیز بابت قرار دادن تریلر .
اینطور که معلومه مبارزات مثل نسخه قبل ( از نظر من ) خسته کننده نخواهد بود و آزادی بیشتری خواهد داشت .
دوستان یک سوال :
معلوم نشده از این 50 ساعت برای بخش داستانی چه مقداریش باید با سیری باشه ؟ ( منظورم به ساعت )

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Old Snake - 05-04-2015

من که کنترل کردن گرالت و به سیری ترجیح می‎دم. |:
سیری هم سازنده‎ها گفتن فقط در مواقع خاصی قابل بازی خواهد بود. دیگه فکر نکنم مدت زمانی که قابل بازی هست رو گفته باشن.